Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Veysel

Hacim kürü örneğim

Önerilen İletiler

Veysel    1

10 haftalık bir hacim kürü yapmayı planlıyorum

1-4 500 m testo 400 m bolde 250 trenbolone

4-8 750 m testo 600 m bolde 250 trenbolone

8-10 250 m testo 200 m testo 250 trenbolone

Pct olarak prengly düşünüyorum

91 kiloyum 14 yağ oranım yorumlarınız benim için değerli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

spor geçmişin boyun kür geçmişin ?

testonun dalgalanması 250 ye düşmesi felan saçma sapan olmuş bir dozaj seç kendine hep orada devam et reseptörlerini neden yoruyorsun ?

trenbolone için yeterli kür geçmişine sahip misin en az 3-4 kür decayı boldenonu kullanmış olmak kür mantığını anlamış olmak gerekli ki bu dizayndan anlamadığını düşünüyorum

750yada500 mg 16 hafta testo

600yada400 mg 15hafta boldenon

400-200 mg 8-10 hafta trenbolone

kür içi 2 günde 1 arimidex haftada yarım tablet cabaser

kür sonu son iğneden 14 gün sonra 1500 pregnyl 5 gün sonra 1500 pregnyl daha

30 gün boyunca günde 2 tablet novaldex 2 tablet klomen

10 hafta boldenon kullanacaksan çıkar kürden boşuna yanetkiyi arttırmaya gerek yok zaten 8.haftadan sonra asıl etkileri başlıyor

dipnot:pct benim yazdığım kürde ortalama bir insanın vucudunda gerekli olandır yapılması gereken küre girmeden ve çıktıktan 1 hafta sonra kantesti yaptırıp yoğunluğu arttırıp azaltmaktır.

dipnot2:eğer 3-4 kür deneyiminiz yoksa bu yazdığım kür sizin tabiri caiz ise ellerinizin suratınızın oranızın buranızın kadın gibi şiş şiş olup su toplamasına ve ilacın çogunun çöpe gitmesine neden olacaktır. basamakları bir bir çıkmalı :) bu kadar kür geçmişiniz yoksa ona göre farklı bir kür planı çıkartırız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Veysel    1

8 haftalık seca testo bolde danabol kürü yaptım

Daha sonra

8 hafta trenb testo bolde kürü yaptım

Şuan 181 91 kilo 14-15 yağ oranım 3 yıllık spor geçmişim var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

deca ile trenbolone aynı kürde olmaz birini seçmelisiniz

16 hafta gidecek kürde boldenon da varken danabole pek ihtiyaç yok ama 4 hafta konulabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Merhaba,

10 haftalık bir kür düşünüyorsun şayet 3. kürün olacak.

10 hafta boyunca 750mg testo e. alabilirsin. Boldenon kullanacaksan eğer 10 haftada boldenondan büyük bir etki göremezsin çünkü boldenon uzun vadede güzel sonuçlar veren bir ilaç. Tren alacaksan 200 ile başlayıp 400e çıkabilirsin. Tren ile başlıyorsan danabole gerek yok ikiside karaciğer tahribatı yapar ağır gelebilir. Tren zaten güçlü bir ilaç danabolde aynı şekilde ikisi taşımayabilir.

Ya da şöyle yap, 1 - 4 hafta tren koyma danabol yap testo + bolde + danabol. Kick stat evresini böyle geç. Danabol bitsin ondan sonra 6 - 8 hafta tren kullan. 8 den fazla kullanma ben şahsen önermem, ahmet mehmet 12 14 hafta kullanmış vs deselerde sağlığını herzaman ön planda tutmalısın. 10 haftalık bir kürle gelişsen bile pct sonrası çöküş olacak biraz buda seni olumsuz etkiler, uzun kürlerde kalıcı kas kütlesi elde edebilirsiniz 10 haftalık kür yapacağına bence hiç yapma boşuna dengeni bozma.

Tren alacaksan arimidex şart, cabaser jineko olmadan kullanmana gerek yok. Boldenon kullanabildiğin kadar uzun kullanabilirsin yumuşak bir ilaçtır her kürümde en az 800 1000mg alırım ben çokta verim alırım. Pregnyl konusunda arkadaşa katılmıyorum 1500 yüksek bir doz 500ıu fazlasını almamalısın tek seferde. 10 hafta 750mg kullanıyorsan bile 10 gün günlük 500ıu alman gerek.

Kafana takılan olursa yaz vaktim oldukça cevaplarım.

Sevgiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Veysel    1

Hocam bu kadar ilgili bşr mesaj için teşekkürler ben kür planını değiştirdim o zaman

1-4 hafta testo danabol boldenon deca

4-8 hafta testo danabol boldenon tren deca

8-12 hafta testo danabol doldenon deca

12-16 hafta testo danabol boldenon deca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

heralde sen erkekliği çöpe atmayı istiyorsun :) tren ile deca aynı reseptörden bağlanan ilaçlar 19 nor grubu birinden birini seç ilaçlardan biri o arada çöpe gidecek deca ve tren 8-10 haftadan fazla kullanılmaz amatör sporcular için 16 hafta deca kullanımından sonra kendine gelemezsin benden söylemesi

ayrıca karaciğer nakli yaptırman gerekicek bu kürden sonra 6-8 inci haftalardan sonra oral yani hap ile alınan steroidler etkisini kaybeder ve sadece karaciğeri yorar 16 hafta ara vermeden oral steroid kullanımı karaciğerini yok etmeye yeticektir trenbolone yi de arkasına alıp :)

1-16 testo 750 mg

1-4 danabol

1-15 boldenon 600

1-10 deca 400

yada

1-16 testo 750 mg

1-4 danabol

1-15 boldenon 600

4-14 trenbolone 400

decanın başta girilmesinin amacı danabolle ekstra kombine olması 4 haftada tutmanın mantığı boldenon ile danabolün birbirlerinin etkisini düşürmesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Veysel yanlış anlama kardeşim ama sen daha kur mantığını bilmiyorsun böyle bir şekilde küre girme,neyin ne olduğunu hangi ilaç ne ile kombine edilir kaç hafta kullanılır ne zaman kesilir ilaclar,bunları bilmeden küre girme sana benden tavsiye genede

16 hafta testo enantat boldenon kurune gir

500 mg testo ena

500 mg boldenon

İsteğe göre ilk 4 hafta danabol kullanilabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Veysel    1

Bilmiyorum evet o yüzden soruyorum

Elimde 4 kutu testo ena

4 kutu boldenon

2 kutu danabol

4 kutu deca var

Hepsi 10 ampul

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

deca varsa

1-15 testo enant 500 mg

1-15 boldenon 400mg

1-10 deca 400 mg

1-4 danabol

yap gitsin 8-10 haftadan fazla deca olmaz kutu decanı da daha sonra kullanırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

fazla kullanmak fazla büyümek demek değil herzaman kademeli arttırmak gerekli sen burdan yürü iyi beslenir 4000 kalori civarlarında alırsan 15 kilo civarı katar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.