Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

swezy

Kör mü oldum

Önerilen İletiler

swezy    191

herkese selamlar. dün gece 70lik vodkayı kız arkadaşımla bitirmişiz ben o kafayla 1ml deca 1ml sustanonu karıştırıp omuzdan vurmuşum. decadan bir ampul fazladan kırmışım yanlışlıkla onu da dilimizin üstüne dökmüşüz ziyan olmasın diye. kısaca zyzz olmuşuz gece gece 😬 iyiyiz fakat %80 görüyorum hafif bulanıklaşıyor etraf ve ben bir süredir trombositle savaşıyorum en son doktora gittiğimde kan sulandırıcı yazmam kan vermen yeterli dedi ve bi bildiği vardır doktor sonuçta dedim :? dediğini yaptım fakat aldıkları kan 1 enjektör kadar 😆 şuan bende halsizlik,baş ağrısı,görmede bulanıklık var. fazlaca trombosit bunu yapar mı? tek şüphelendiğim şey bu şuan. pazartesi tekrar detaylı kan vericem test sonuçlarını buraya atıcam. hep beraber görelim 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kerem kurt    67
swezy, 2 dakika önce yazdı:

herkese selamlar. dün gece 70lik vodkayı kız arkadaşımla bitirmişiz ben o kafayla 1ml deca 1ml sustanonu karıştırıp omuzdan vurmuşum. decadan bir ampul fazladan kırmışım yanlışlıkla onu da dilimizin üstüne dökmüşüz ziyan olmasın diye. kısaca zyzz olmuşuz gece gece 😬 iyiyiz fakat %80 görüyorum hafif bulanıklaşıyor etraf ve ben bir süredir trombositle savaşıyorum en son doktora gittiğimde kan sulandırıcı yazmam kan vermen yeterli dedi ve bi bildiği vardır doktor sonuçta dedim :? dediğini yaptım fakat aldıkları kan 1 enjektör kadar 😆 şuan bende halsizlik,baş ağrısı,görmede bulanıklık var. fazlaca trombosit bunu yapar mı? tek şüphelendiğim şey bu şuan. pazartesi tekrar detaylı kan vericem test sonuçlarını buraya atıcam. hep beraber görelim 

Geçmiş olsun öğlene rahatlarsın sanırım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27

üstüne bir de 1ml masteron ekle geri geliyo ışıklar ben denedim

(şaka maka umarim sarhosken yazmissindir bunu gercek değildir)

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Kerem kurt, 2 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun öğlene rahatlarsın sanırım 

teşekkür ederdim dostum

roddy0, 2 dakika önce yazdı:

üstüne bir de 1ml masteron ekle geri geliyo ışıklar ben denedim

(şaka maka umarim sarhosken yazmissindir bunu gercek değildir)

ahahhqs😁 malesef tamamen gerçek hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4

Bol su tüket, akşama birşeyin kalmayacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rei, 47 dakika önce yazdı:

Bol su tüket, akşama birşeyin kalmayacaktır

teşekkür ettim 

thompson, 28 dakika önce yazdı:

Allah hidayet versin.

amin hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398

19 yaşında + kürde + alkol tüketiyor + alkollü iken kontrol yok.

Ne yapıyorsun???

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

19 yaşında + kürde + alkol tüketiyor + alkollü iken kontrol yok.

Ne yapıyorsun???

abi evet tabiri caizse işin biraz kakasını çıkartıyorum kan hızlı akıyor diyicem de o da akmıyor. sigarayı bıraktım tamamen ama alkolü bıraktım desem de bazen çevremden dolayı içiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37

yanlış sularda oynuyorsun kanka yapma o kadar bak şakaya gelecek şeyler değil komik geliyor ama cidden bu kadarını yapma sağlığına zarar anlattıklarına göre zyzz de aynı bu kafada yaşıyormuş alkol kür falan dikkat et :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
gokhangrsys, 26 dakika önce yazdı:

yanlış sularda oynuyorsun kanka yapma o kadar bak şakaya gelecek şeyler değil komik geliyor ama cidden bu kadarını yapma sağlığına zarar anlattıklarına göre zyzz de aynı bu kafada yaşıyormuş alkol kür falan dikkat et :)

fazla saldım bu aralar taklaya gelmeden toparlamaya çalışıcam yoksa sonumuz zyzz😁 bu arada pp değişmişsin kanka tanıyamadım başta 💪🦍

tarihinde swezy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

ben en son kendi başıma 50 lik içtiğimde geçmişte geçirdiğim sarılık tekrar etti sanmıştım 2 gün göz bebeklerimin rengi bile atmıştı karaciğere fena vuruyor bir de kürdesin yapma bunu kendine alkol umarım çakma değildir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Larues, 8 dakika önce yazdı:

Ne durumdasın hkdshshx

hocam iyiyim ama alkol ve sigara midemde kalıcı hasar bıraktı sanırım ara sıra bulantı geliyor shdjghdjd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 39 dakika önce yazdı:

hocam iyiyim ama alkol ve sigara midemde kalıcı hasar bıraktı sanırım ara sıra bulantı geliyor shdjghdjd

Alkollüyken geçirdiğim kazanın üstünden 2 sene geçti şuan alkol sigara kullanmıyorum fakat acısını her yaptığım işte çekiyorum.Bu işlerden uzaklaşmak için en iyi yaştayız kanka çevrende seni bunlara yönlendiren kim varsa hayatından çıkarmalısın

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Jacop, 31 dakika önce yazdı:

Alkollüyken geçirdiğim kazanın üstünden 2 sene geçti şuan alkol sigara kullanmıyorum fakat acısını her yaptığım işte çekiyorum.Bu işlerden uzaklaşmak için en iyi yaştayız kanka çevrende seni bunlara yönlendiren kim varsa hayatından çıkarmalısın

alkol ve sigarayı tamamen bıraktım kız arkadaşımdan ve alkole yönlendiren bütün arkadaşlarımla aramı açtım kanka hergün arıyorlar görmezden geliyorum. çok daha iyiyim böyle, dediğin şeyde çok haklısın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
umutyg, 2 dakika önce yazdı:

ama kafam nasıl güzel

abi ben kalkıyım çok içtik

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.