Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokcen11

Testo enan.. Deca Boldenon Dianabol Kuru

Önerilen İletiler

gokcen11    0

:crs herkeze selamin aleykum kokay gelsin iyi forumlar

Oncelikle forumda yeniyin uzun zamandirda takipteyim.

9 aydir duzenli vg. Yapiyorum ve daha once hic bi tecrubem olmadi bu konuda ve ilk kurume girmeyi dusunuyorum.

Boy 1.75 kilo 83 yag oranim tahmini olcturmedim ama %2o civari olabilir

Kuru 12 yada 15 hafta yapmayi dusunuyorm.

Bu sekilde :

1-6 hafta 4oo testo 4oo deca 2oo bolde ve dianabol

1-10 hafta 4oo testo 4oo deca 2oo bolde

1-12 hafta 4oo testo 2oo bolde

Kuru bu sekilde dusunuyorum.

Kure girmeden once test yaptirip birde kur sonrasinda teste gore pct icin yardim istiycem sizden..

Sorularim ise

1- sizce uygunmu mg lar ve kur siralamasi

2- kur icerisinde pct olarak onlem amacli kullanmam gereken ilaclar varmi novaldex vs vs..

3- her sabah 100 gr yulaf 100gr sut 1 muz. 5 adet yumurta

Saat 1o:oo cig badem ceviz findik vsvs..

Saat 12:oo 2oo gr tavuk gogsu salata 1kase pilav corba vs vs

Saat 14:oo cig badem ceviz findik vs vs

Saat 17:oo 2oo gr lapa pilav

Idman da bcaa + 1 olcek whey protein

Idman sonrasi 15o gr tawuk gogsu balik kirmizi et o anki duruma gore degisiyor ve salata

Beslenmeye eklemem gereken yada cikarmam.gereken biseyler varmi ??

4- eksik gordugunuz ne varsa yardimci olursaniz memnun oluurum

Iyi forumlaar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

birdefa açıkça söyleyeyim yüzde 20 yağ oranı ile deca kullanmak sizi yüzde 25 yağ oranlarına obez şekle sokacaktır yağ oranının fazla oluşu ve git gide artışı östrojeni baskılamanızı zorlaştıracak büyük ihtimalle jinekomasti olacaksınız ve çok çirkin bir görüntüye ulaşacaksınız önerim kendi imkanlarınızla sağlam bir diyet yapıp yüzde 14 lere indikten sonra daha temiz ilaçlarla olaya başlamak 200 mg boldenon hiçbir işe yaramaz açıkçası bu arada kendinize fazladan eklemiş olursunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ilk kürünüzde önerim öncelikle en az yüzde 14 yağ oranına kendi imkanınızla inip

500 mg testo enant 12-16 hafta

400 mg boldenon 12-15 hafta

30 mg danabol 1-4 hafta

olacaktır kür içi 3 günde 1 arimidex ihtiyacınızı karşılayacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokcen11    0

Cevap icin tesekkurler.

Ilk kur olarak. Testo bolde ve dianabolu tercih ettim decayi cikartiyorum..

Armidex kullanmam illa ki zorunlumudur ?

Yoksa Herhangi bi teste gore mi kuanmaliyim ?

Ve Kur bitene kadarmi kullanmaliyim ?

Kur sonu tedavisi nasil olacak ?

Ayrica Pregnly kullanmama gerek varmi ? Ve kur icinde cinko c vitamini karaciger koruyucu gibi ilaclar almayi dusunuyorum

Bunlarn kullanimi nasil olmalidir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

arimidex iyi olur 3 günde 1 tablet

pct ve pregnl için son enjeksiyondan 1 hafta sonra felan bi kan testi yaptır ona göre bakılmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokcen11    0

Armidex kur basindan sonuna kadarmi kullanmam gerek ? Yoksa pct suresncede devam edimmi ?

Ve nac 9oo cinko c vtamni gbi tabletleri kur icinde naasl kullanmaliyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.