Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roddy0

Kür içi el titremesi

Önerilen İletiler

roddy0    27

Arkadaşlarım değerli hocalarim tekrardan merhaba 

Kür içinde tiromel kullanmistim ama 1-2 haftadir kullanmiyorum ve el titremem tiromelden önce de cok fazlaydi ama şuan gercekten haddini aştı sosyal hayatimda vs. sorun cikartmaya başladı utandigimi cekindigimi hissettiklerini düşünüyorum bunu gectim fotograf cekerken veya telefonu tutarken vs. gerçekten haddini aştı bunu nasıl onleyebilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235

Ecza deposu olmuşsun kankeyto maşallah 🤙

roddy0, 13.12.2022 - 15:16 yazdı:

Kür içinde tiromel kullanmistim ama 1-2 haftadir kullanmiyorum ve el titremem tiromelden önce de cok fazlaydi ama şuan gercekten haddini aştı sosyal hayatimda vs. sorun cikartmaya başladı utandigimi cekindigimi hissettiklerini düşünüyorum bunu gectim fotograf cekerken veya telefonu tutarken vs. gerçekten haddini aştı bunu nasıl onleyebilirim?

Şakası bir yana insülin,tiromel, stimulanlar. Bunlar en kral anabolizanlarin yanında çok daha tehlikeli ben olsam tiromele girmezdim oral ilaçlar bunların yanında bonibon kalır yinede geçmiş olsun diğer hocalarımız ilgilenir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225

Kardeş kalp çarpıntın var senin muhtemelen. Nabzını kontrol et. Düzenli olarak 1 tablet Concor al sabahları (5mg) sonra yarıma düşerek bırak. Bu şekilde sorunun çözülür umarım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Kardiyolojiden randevu alıp anlatın derdinizi. Şakası olmaz bazı şeylerin. Parkinson olmadığı ne belli ? Testler yapılır, ona göre tedavi uygulanır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
backdoorman, 12 dakika önce yazdı:

Kardiyolojiden randevu alıp anlatın derdinizi. Şakası olmaz bazı şeylerin. Parkinson olmadığı ne belli ? Testler yapılır, ona göre tedavi uygulanır. 

Yok artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Ben bu forumun hastane gibi kullanılmasını anlamıyorum. Şimdi problem ne el titremesi. Belli ki bir şeyler bozulmuş, sistem arıza veriyor. Bozulan ne bilmiyoruz. Belki çok basit bir şey ama belki de değil. Ben arkadaşa git dideral kullan hiç bir şeyin kalmaz dedim. Gitti kullandı aa hakketten titremesi geçti. Asıl problem kayboldu mu ? Hayır. Verdiğim ilacın yan etkilerini ve risklerini biliyor mu? Hayır. Diğelim problem böbrek üstü bezlerinde kist oluşmuş olsun vücudu fazla adrenalin üretiyor olsun. Yan etki el titremesi yapıyor. Kullandı benim ilacı titreme geçti ama asıl problem daha da büyüdü. Başlangıçta kolaylıkla çözülecek problem aldı başını gitti. Neden biz bu riske giriyoruz? Bizim neyimize güveniyorlar?

burda medikal problemlerinizi çözmeye çalışmayın. Muhtemelen de ciddi bir problem yoktur. Ben abartıyorum bilerek. Demek istediğimi anlayın diye. Yanlış anlamayın lütfen. İyi forumlar herkese. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
backdoorman, 2 dakika önce yazdı:

Ben bu forumun hastane gibi kullanılmasını anlamıyorum. Şimdi problem ne el titremesi. Belli ki bir şeyler bozulmuş, sistem arıza veriyor. Bozulan ne bilmiyoruz. Belki çok basit bir şey ama belki de değil. Ben arkadaşa git dideral kullan hiç bir şeyin kalmaz dedim. Gitti kullandı aa hakketten titremesi geçti. Asıl problem kayboldu mu ? Hayır. Verdiğim ilacın yan etkilerini ve risklerini biliyor mu? Hayır. Diğelim problem böbrek üstü bezlerinde kist oluşmuş olsun vücudu fazla adrenalin üretiyor olsun. Yan etki el titremesi yapıyor. Kullandı benim ilacı titreme geçti ama asıl problem daha da büyüdü. Başlangıçta kolaylıkla çözülecek problem aldı başını gitti. Neden biz bu riske giriyoruz? Bizim neyimize güveniyorlar?

burda medikal problemlerinizi çözmeye çalışmayın. Muhtemelen de ciddi bir problem yoktur. Ben abartıyorum bilerek. Demek istediğimi anlayın diye. Yanlış anlamayın lütfen. İyi forumlar herkese. 

Anladım haklısınız. Yanlış anlaşılacak bir yazı değil. Fakat adam tiromel kullanmış kür yapmış insanların çoğunda nükseden bariz yan etki el titremesi. Parkinson falan yanında epey ciddi kalıyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Rota, 2 saat önce yazdı:

Kardeş kalp çarpıntın var senin muhtemelen. Nabzını kontrol et. Düzenli olarak 1 tablet Concor al sabahları (5mg) sonra yarıma düşerek bırak. Bu şekilde sorunun çözülür umarım. 

Hocam bu çarpıntı için dideral ve Concor un farkı nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
YellowDe, 7 dakika önce yazdı:

Hocam bu çarpıntı için dideral ve Concor un farkı nedir 

Dideral stres hormonlarını daha çok baskılar. Dideral beynide rahatlatır psikiyatrik hastalıkları olanlar için tercih edilebiliyor bazen. Ayrıca dideral çok kuvvetli çarpıntıları önlemek için kullanılıyor. Özellikle hipertansiyon hastaları için. Migren içinde çok büyük bi kurtarıcı. Ancak yan etkileri ağır. Çok kabus yapar, halsizlik yorgunluk ciddi seviyede olur. Sabah yataktan kalkacak halin kalmaz.

Ancak Concor daha masum bir ilaç. Beta-Blokerlar içinde en masum ve yan etkileri az olandır. Genelde 1 tablet nabzını 120 den 55 60 arasına çekebiliyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
gönderildi (düzenlendi)
Rota, 8.01.2023 - 15:16 yazdı:

Dideral stres hormonlarını daha çok baskılar. Dideral beynide rahatlatır psikiyatrik hastalıkları olanlar için tercih edilebiliyor bazen. Ayrıca dideral çok kuvvetli çarpıntıları önlemek için kullanılıyor. Özellikle hipertansiyon hastaları için. Migren içinde çok büyük bi kurtarıcı. Ancak yan etkileri ağır. Çok kabus yapar, halsizlik yorgunluk ciddi seviyede olur. Sabah yataktan kalkacak halin kalmaz.

Ancak Concor daha masum bir ilaç. Beta-Blokerlar içinde en masum ve yan etkileri az olandır. Genelde 1 tablet nabzını 120 den 55 60 arasına çekebiliyor.

Hocam uykuda çarpıntı çok oluyor sadece uykuda  hayatımda tren hiç  kullanmadım tahlil verdim ekg çektirdim kardiyak koroner de bile bişey çıkmadı doktor bisey yazmadan yolladı acaba geçen sene  ramazan ayında 1 ayda yaklasık 6 kilo  sadece l karnitin kullanarak   vermistim onun bi bağlantısı olabilir mi sizce 

tarihinde YellowDe tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
YellowDe, 3 saat önce yazdı:

Hocam uykuda çarpıntı çok oluyor sadece uykuda  hayatımda tren hiç  kullanmadım tahlil verdim ekg çektirdim kardiyak koroner de bile bişey çıkmadı doktor bisey yazmadan yolladı acaba geçen sene  ramazan ayında 1 ayda yaklasık 6 kilo  sadece l karnitin kullanarak   vermistim onun bi bağlantısı olabilir mi sizce 

Millet pre workout niyetine dil altı anapolon alıyor sen geçen sene kullandığın karnitinden bahsediyorsun 🙂 kalpte sorun yoksa devam aynı sorun bende de var psikolojik başka bisey değil takılma bile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
YellowDe, 3 saat önce yazdı:

Arkadaş demiş aslında. Sebebi belli değilse sorun yok. Eko çektirtmek bazen yetmiyor. Ama benim gözlerim sonucu psikolojik bi durum. L karnitin hiç bir şey merak etme. O kadar stres altındayım ki yalnız başıma durduğum ve kafan dinlediğim zamanlarda kalbimi hissetmiyorum bile... Bir süre concor kullandıktan sonra çarpıntı sorunum ortadan kalkmıştı. Şu an güzel gidiyoruz arada bir hassaslaşıyor sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38

Kardeşim senin nörolojiye gitmen lazım ayrıca parkinson falan demişler abartmayın parkinson gençlerde görülmez ileri yaş hastalığı ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama doktor değilim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Rota, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaş demiş aslında. Sebebi belli değilse sorun yok. Eko çektirtmek bazen yetmiyor. Ama benim gözlerim sonucu psikolojik bi durum. L karnitin hiç bir şey merak etme. O kadar stres altındayım ki yalnız başıma durduğum ve kafan dinlediğim zamanlarda kalbimi hissetmiyorum bile... Bir süre concor kullandıktan sonra çarpıntı sorunum ortadan kalkmıştı. Şu an güzel gidiyoruz arada bir hassaslaşıyor sadece.

Hocam ilk başlarda bende psikolojiktir diye önemsemedim 6 aydır var ve 1 aydır kalbin alt kısmına saplanır gibi 10 saniye süren ağrılar başladı ayrıca concor yatmadan önce kullansak sorun olur mu uykuda cok oluyor cünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
YellowDe, 1 dakika önce yazdı:

Hocam ilk başlarda bende psikolojiktir diye önemsemedim 6 aydır var ve 1 aydır kalbin alt kısmına saplanır gibi 10 saniye süren ağrılar başladı ayrıca concor yatmadan önce kullansak sorun olur mu uykuda cok oluyor cünkü

Evet olur ben öyle kullanıyorum. Ben kalp hastanesinde çalışıyorum kaç tane profesöre gittim ve en az yarım saat eko çektirdim. Hiç biri sonucu bulamadılar. Tek çaresi var oda anjio olmak. Kasıktan veya kolda ki arterlerden tüm vücuduna ilaç vererek üstünde tomografi cihazı türevi bir aletle parmak uçlarında ki kılcal damarları dahi görüntüleyebiliyor. Üstelik aynı gün taburcu oluyorsun. Ancak tüm sorunlar burda çıkıyor.

Çarpıntın fazla ve ileriki zamanlarda seni rahatsız edecek boyuta ulaşınca da EPS adlı yakma işlemi var. Yapay çarpıntı oluşturuluyorlar ve amiyane deyimle fazlalık damarı yakıyorlar. Yaşadığımı sorunun tek tespiti ve çözümü bu. Gitmediğim doktor, yapmadığım araştırma kalmadı. Ancak kullandığım ilaçlar sebebi oluştu bu çarpıntı.

Bende Concor türevi ilaçlarla sakinleştiriyorum onu :) Yakın zamanda Vasteral deneyeceğim göğsümde garip bir şey. Paylaşırım sonucu sanada. Doktora gitmeyi ihmal etme. Anjio ol bu sana bir şey kaybettirmez. Devletimiz bu konuda gerçekten güzel imkanlara sahip.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Rota, 13 dakika önce yazdı:

Evet olur ben öyle kullanıyorum. Ben kalp hastanesinde çalışıyorum kaç tane profesöre gittim ve en az yarım saat eko çektirdim. Hiç biri sonucu bulamadılar. Tek çaresi var oda anjio olmak. Kasıktan veya kolda ki arterlerden tüm vücuduna ilaç vererek üstünde tomografi cihazı türevi bir aletle parmak uçlarında ki kılcal damarları dahi görüntüleyebiliyor. Üstelik aynı gün taburcu oluyorsun. Ancak tüm sorunlar burda çıkıyor.

Çarpıntın fazla ve ileriki zamanlarda seni rahatsız edecek boyuta ulaşınca da EPS adlı yakma işlemi var. Yapay çarpıntı oluşturuluyorlar ve amiyane deyimle fazlalık damarı yakıyorlar. Yaşadığımı sorunun tek tespiti ve çözümü bu. Gitmediğim doktor, yapmadığım araştırma kalmadı. Ancak kullandığım ilaçlar sebebi oluştu bu çarpıntı.

Bende Concor türevi ilaçlarla sakinleştiriyorum onu :) Yakın zamanda Vasteral deneyeceğim göğsümde garip bir şey. Paylaşırım sonucu sanada. Doktora gitmeyi ihmal etme. Anjio ol bu sana bir şey kaybettirmez. Devletimiz bu konuda gerçekten güzel imkanlara sahip.

Çok teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Rota, 6 saat önce yazdı:

Bence dediğin şeyler 25 yaş altı için gereksiz. Ekg evet çok yeterli olmasa da genelde yetiyor fakat benim şuan psikolojim aşırı bozuk ve normal hayatın akisindayken kalple ilgili sorun aklıma gelmiyor ve bir an boş kaldığımda direk bıçak saplanma hissi batma vs oluyor %100 psikolojik olduğunu düşünüyorum bu yaşlarda sanmıyorum ki bir sey çıksın olsa da kendini belli eder zaten ilk panik atak geçirdiğim gunu hatırlıyorum bütün kalp krizi belirtileri vardı bu sefer ölüyorum dedim el uyuşması bile vardı ekg çektiler hiç bi sonuç yok sakinlestirici yazıp yolladılar o günden sonra azaldı mesela.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Larues, 13 saat önce yazdı:

Bence dediğin şeyler 25 yaş altı için gereksiz. Ekg evet çok yeterli olmasa da genelde yetiyor fakat benim şuan psikolojim aşırı bozuk ve normal hayatın akisindayken kalple ilgili sorun aklıma gelmiyor ve bir an boş kaldığımda direk bıçak saplanma hissi batma vs oluyor %100 psikolojik olduğunu düşünüyorum bu yaşlarda sanmıyorum ki bir sey çıksın olsa da kendini belli eder zaten ilk panik atak geçirdiğim gunu hatırlıyorum bütün kalp krizi belirtileri vardı bu sefer ölüyorum dedim el uyuşması bile vardı ekg çektiler hiç bi sonuç yok sakinlestirici yazıp yolladılar o günden sonra azaldı mesela.

Adam 26 yaşında :D Ekg inan bana çok yetersiz. Kalbinde sorun olan kişinin mutlaka baktırması lazım bi profesöre. En azından eko çekilmesi gerekiyor. Üstelik bizde ki sorunlar ilaçlardan sonra meydana geldi. Senin durumun farklı biraz daha.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.