Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokhangrsys

Hizmet sektöründe küre girmek

Önerilen İletiler

gokhangrsys    37

Herkese selamlar ben hastanede yatış hasta ve hasta danışmanı gibi bir iş yapıyorum şuan için sürekli insanlar ile uğraşıyorum onların istediği vs vs ben yakında küre girmeyi planlıyorum bulk kürü yapıcam bu kür çok etkiler mi beni insanlarla iletişimim falan aşırı agresif bir hal alır mıyım kendimi tutabiliyorum çoğu konuda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
gokhangrsys, 13 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar ben hastanede yatış hasta ve hasta danışmanı gibi bir iş yapıyorum şuan için sürekli insanlar ile uğraşıyorum onların istediği vs vs ben yakında küre girmeyi planlıyorum bulk kürü yapıcam bu kür çok etkiler mi beni insanlarla iletişimim falan aşırı agresif bir hal alır mıyım kendimi tutabiliyorum çoğu konuda 

Kişiden kişiye ilaçtan ilaca değişiyor dostum.Testo kullanmadan önce çoğu kişi psikolojimde değişiklik olacağını söylemişti fakat herhangi bir duygusal değişim yaşamadım.İlaç kullanımı öncesinde psikolojik sıkıntısı olmayan kişilerde e2 prolaktin yükselmesi durumu dışında ileri seviye durumlar yaşanmıyor.

E2 fazla yükseldiği dönemlerde bende gereksiz bir depresyon havası oluşuyor normalde hiç aksatmadan yürütebildiğim rutinimi ilerletmekte zorlanmaya başlıyorum onuda arimidex aromasin ile halledebiliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
gokhangrsys, Bir saat önce yazdı:

küre girdikten eğer ki testo e gibi uzun esterli bi küre gireceksen 6.haftanın sonunda şu lafları içinden çok söyleyebilirsin. sizin de işinizin de diye dikkatli olmanda böyle anlarda fevri karar vermemen gerekir o yüzden kürde olduğunu bu sinirin o yüzden olabileceğini kendine hatırtlatmanda fayda var çünkü günümüzün en zor işi insanlar ile uğraşmaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
gokhangrsys, Bir saat önce yazdı:

Sanmıyorum normal olabilirsin suan bi piskolojik sorunun yoksa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.442
gokhangrsys, 2 saat önce yazdı:

NOR19 grubu ve lanet boldenona bulaşmazsan çok sorun yaşamazsın. Bir çok başlıkta olası sorunları ve çözümleri yazdım. Özet geçeyim:

Yüksek prolaktin seni kıskanç, sinirli ve kumara yatkın yapabilir.

Yüksek östrojen seni duygusal birine çevirebilir.

Düşük östrojen seni hayata küskün panik atak haline sokabilir.

Nacizane tavsiyem eğer ille de küre gireceksen only testo gitmen. Seni yüksekte tuttuğu için insan ilişkilerine pozitif katkısı oluyor. 

Tabi tüm bunların yanında PCT dönemindeki mod düşüklüğünü de düşün. Er geç yapacaksın çünkü PCT. 

Her halükarda sık sık E2 ve Prolaktin testi yaptıracak bütçen cebinde olsun. Çünkü kontrol altında tutman gereken hormonlar bunlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

NOR19 grubu ve lanet boldenona bulaşmazsan çok sorun yaşamazsın. Bir çok başlıkta olası sorunları ve çözümleri yazdım. Özet geçeyim:

Nacizane tavsiyem eğer ille de küre gireceksen only testo gitmen. Seni yüksekte tuttuğu için insan ilişkilerine pozitif katkısı oluyor. 

Tabi tüm bunların yanında PCT dönemindeki mod düşüklüğünü de düşün. Er geç yapacaksın çünkü PCT. 

Her halükarda sık sık E2 ve Prolaktin testi yaptıracak bütçen cebinde olsun. Çünkü kontrol altında tutman gereken hormonlar bunlar.

Kur yapmamış biri prolaktin seviyesini nasıl düşürebilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

teşekkürler hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, 4 saat önce yazdı:

Dostum öncelikle kararlı ol muhtemelen kendin ile ilgili kür ile ilgili 10 a yakın konu açtın sürekli bir şeyleri danışıyorsun çok kararsızsın anladığım kadarıyla ya da içini rahatlama çabasındasın. Her ilaç herkeste aynı şekilde duygu değişimi yaratmıyor testonun verdiği hayat enerjisi artışı okey, anabolizanlar vücuttan vücuda değişiklik gösterebiliyor bunda senin karakterinde önemli bir rol oynuyor. Only testo, ümit abininde dediği gibi gitmende fayda var hem ilk kürün, yanlış hatırlamıyorsam yaşında ufaktı senin yine bir kaç formuna yazdığımı hatırlıyorum. Yerinde olsam 250mg iran testo enant ile start atarım oral steroidlere asla bulaşmam 16-24 hafta arası bir küre girer çıkarım hem yaşın ufak yüksek dozda fazla ilaca gerek yok hem de senin için geri dönüşü daha kolay bir tecrübe olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.261
thompson, 54 dakika önce yazdı:

Kur yapmamış biri prolaktin seviyesini nasıl düşürebilir?

Konu başlığı ne ve sizin sorduğunuzu soru ne? Başlık ne alaka içerik arasındaki soru ne alaka? 

Dilimde tüy bitti arkadaşlar konu başlığı dışında içerik girdisi yapmayalım konu içine aksi halde arama motorları başlıkları kayıt altına aldığında sorusuuna cevap arayan kişi başlığa bakıp platforma geliyor ama platformda ilgili başlık altında başlık dışında bir çok şey tartışılıyor! Bu durum sizce doğru mu? Steroid kür içi ve sonrası MCT & PCT diye kategori açtık bu sorunuzun cevabı orada açılacak konu başlığı ile verilebilir alakasız bir konu başlığı altında sorunuza cevap beklemeyin lütfen.

Ve bu konuda başka uyarıda bulunmak istemiyorum arkadaşlar bundan sonra direk başlık dışı girdi görürsem başlıktan bağıımsız olanları sileceğim.

Keyifli Forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
galicik, 2 dakika önce yazdı:

Dostum öncelikle kararlı ol muhtemelen kendin ile ilgili kür ile ilgili 10 a yakın konu açtın sürekli bir şeyleri danışıyorsun çok kararsızsın anladığım kadarıyla ya da içini rahatlama çabasındasın. Her ilaç herkeste aynı şekilde duygu değişimi yaratmıyor testonun verdiği hayat enerjisi artışı okey, anabolizanlar vücuttan vücuda değişiklik gösterebiliyor bunda senin karakterinde önemli bir rol oynuyor. Only testo, ümit abininde dediği gibi gitmende fayda var hem ilk kürün, yanlış hatırlamıyorsam yaşında ufaktı senin yine bir kaç formuna yazdığımı hatırlıyorum. Yerinde olsam 250mg iran testo enant ile start atarım oral steroidlere asla bulaşmam 16-24 hafta arası bir küre girer çıkarım hem yaşın ufak yüksek dozda fazla ilaca gerek yok hem de senin için geri dönüşü daha kolay bir tecrübe olacaktır.

evet karasızım fakat only testo da fazla hacim gelmez güç kuvvet biraz kas kazanırsın gibi duyumlar çok alııyorum kafam her geçen gün çok karışıyor saçma sapan kişiler bana testo bolde kullan diyor kafam allak bullak :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, 21 dakika önce yazdı:

evet karasızım fakat only testo da fazla hacim gelmez güç kuvvet biraz kas kazanırsın gibi duyumlar çok alııyorum kafam her geçen gün çok karışıyor saçma sapan kişiler bana testo bolde kullan diyor kafam allak bullak :D

Bazen anlam veremiyorum deca gir 20 kilo al 10 haftada büyük çoğunluğu su olacak amaç doku kazanmak, Tartıda ki kilonun bir önemi yok önemli olan kaliteli kas dokusu amacımız kilo olsa gidip sürekli burger yeriz yağlanır şişeriz, boşu boşuna kusacak seviyeye gelene kadar 1kilo tavuk yemiyoruz. Bolde dünyanın en kılçıksız ilacı temiz bir doku koyar sadece su tutmaz hacim kazandırmaz ciddi anlamda clean bir doku koyar. Madem hacim almak su tutmak istiyorsun deca kullanacaksın. Bunlar benim düşüncelerim bazılarına göre yanlış olabilir.

gokhangrsys, 21 dakika önce yazdı:

Şunu da ekleyeyim fazla ilaç çok ilaç çok dozaj fazla kas kütlesi demek değildir aklında bulunsun. İş yine beslenmende idman sisteminde ve süreklilikte bitiyor. Bolde kullanıyorum bir daha kullanırmıyım hiç sanmıyorum yüksek tansiyon ve kafamda ki basınç hissiyatı hiç hoş değil, hatta bir daha steroid kullanacağımı sanmıyorum. Testo+ peptit dışı bir ürün bir daha vücuduma asla sokmam. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
galicik, Şimdi yazdı:

Şunu da ekleyeyim fazla ilaç çok ilaç çok dozaj fazla kas kütlesi demek değildir aklında bulunsun. İş yine beslenmende idman sisteminde ve süreklilikte bitiyor. Bolde kullanıyorum bir daha kullanırmıyım hiç sanmıyorum yüksek tansiyon ve kafamda ki basınç hissiyatı hiç hoş değil, hatta bir daha steroid kullanacağımı sanmıyorum. Testo+ peptit dışı bir ürün bir daha vücuduma asla sokmam. 

testo da nasıl bir değişim aldın youtube den bakıyorum only testyo diye pek bulamadım hepsi bir anabolizan eklemiş yanına :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, 2 dakika önce yazdı:

testo da nasıl bir değişim aldın youtube den bakıyorum only testyo diye pek bulamadım hepsi bir anabolizan eklemiş yanına :D

Dostum benden tam olarak ne duymak istiyorsun onu anlayamadım, Testodan alacağın değişimde dediğim bir çok faktöre bağlı, beslenme, dinlenme, idman sistemi, sürdürülebilirlik, kendini tanıma, spor geçmişi, kondisyon, genetik faktörler vesaire bu kişiden kişiye çok bağlamlı bir değişken. Ben sadece senin yaşını da ön planda tutarak only testo gitmeni tavsiye edebilirim hem bütçe açısından hem ilk kür açısından. Ama sen anladığım kadarıyla ilk küründe hulk gibi olmayı planlıyorsun keşke bu ilaçlar öyle olsa.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
galicik, Şimdi yazdı:

Dostum benden tam olarak ne duymak istiyorsun onu anlayamadım, Testodan alacağın değişimde dediğim bir çok faktöre bağlı, beslenme, dinlenme, idman sistemi, sürdürülebilirlik, kendini tanıma, spor geçmişi, kondisyon, genetik faktörler vesaire bu kişiden kişiye çok bağlamlı bir değişken. Ben sadece senin yaşını da ön planda tutarak only testo gitmeni tavsiye edebilirim hem bütçe açısından hem ilk kür açısından. Ama sen anladığım kadarıyla ilk küründe hulk gibi olmayı planlıyorsun keşke bu ilaçlar öyle olsa.. 

beslenmem idman düzenim falan iyi sıkıntı yok ama sanki şöyle olacak gibi sanıyorum testo vurunca gözle görülür bir fark göremicem gibisi hiç kullanmadım bilemiyorum o yüzden dev gibi olmak gibi amacım yok ama hafif hacim gelmesini istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, Şimdi yazdı:

beslenmem idman düzenim falan iyi sıkıntı yok ama sanki şöyle olacak gibi sanıyorum testo vurunca gözle görülür bir fark göremicem gibisi hiç kullanmadım bilemiyorum o yüzden dev gibi olmak gibi amacım yok ama hafif hacim gelmesini istiyorum

8-10 kilo bir kütle artışı yaşarsın, güçlenme olacaktır idman kondisyonun artacaktır, şöyle düşün vücüdunda yanlış hatırlamıyorsam günlük 7mg testo üretiliyor, haftalık 35mg yapar bu oran spor yapan kişilerde daha fazla tabi 50 kabul edelim sen bunun 5 katıyla bir start vereceksin seni ilk küründe kesinlikle tatmin edecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
galicik, Şimdi yazdı:

8-10 kilo bir kütle artışı yaşarsın, güçlenme olacaktır idman kondisyonun artacaktır, şöyle düşün vücüdunda yanlış hatırlamıyorsam günlük 7mg testo üretiliyor, haftalık 35mg yapar bu oran spor yapan kişilerde daha fazla tabi 50 kabul edelim sen bunun 5 katıyla bir start vereceksin seni ilk küründe kesinlikle tatmin edecektir.

beni cezbettin 8 10 kilo benim için iyi bir artış olur zaten 15 20 kilo almanın mantığı yok ben hafif athlet vucutu istiyorum beni cezbettin bu cevaplar ile teşekkürler :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokhangrsys, 24 dakika önce yazdı:

Şuan only testo ilerleyen birisi olarak sana önerim testo rimo ile başlaman.only testo hacim kazandırıyor fakat detay anlamında tatmin edici değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gokhangrsys, 1 dakika önce yazdı:

beni cezbettin 8 10 kilo benim için iyi bir artış olur zaten 15 20 kilo almanın mantığı yok ben hafif athlet vucutu istiyorum beni cezbettin bu cevaplar ile teşekkürler :D

Amacım inan ki seni cezbetmek değil. Her gün küçük yaştaki çocukların merdiven altı ürünlerle yüksek dozajlar kullanarak sağlıklarından olduğunu duyuyoruz görüyoruz birisini kurtarabilirsek ne mutlu bize. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

Şuan only testo ilerleyen birisi olarak sana önerim testo rimo ile başlaman.only testo hacim kazandırıyor fakat detay anlamında tatmin edici değil

ilk Only testo gidip tecrübe edineceğim tatmin etmezse zaman ile onlarada bakarım çoğu bilgili hoca Only testo git dediğine göre vardır bir bildikleri tecrübe etmiş ve hepsi iyi hocalar :D @rastlantisal hocam teşekkürler sizi dinlemek daha mantıklı @galicik sanada teşekkür ederim bilgiler için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokhangrsys, 31 dakika önce yazdı:

ilk Only testo gidip tecrübe edineceğim tatmin etmezse zaman ile onlarada bakarım çoğu bilgili hoca Only testo git dediğine göre vardır bir bildikleri tecrübe etmiş ve hepsi iyi hocalar :D @rastlantisal hocam teşekkürler sizi dinlemek daha mantıklı @galicik sanada teşekkür ederim bilgiler için

Başarılar dostum.

Only testoda kardiyolarını aksatmazsan vücudun kapanmasının azda olsa önüne geçebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
Jacop, 9 dakika önce yazdı:

Başarılar dostum.

Only testoda kardiyolarını aksatmazsan vücudun kapanmasının azda olsa önüne geçebilirsin.

zaten vucut hatlarım hiç kapanmadı benim zor kilo alıyorum temiz besleniyorum her zaman karın kaslarım açıktı spor geçmişim boyunca çok kapanacağımı sanmıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.