Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AnyHypnosis

Ilk Kur Yardim Edermisiniz ?

Önerilen İletiler

AnyHypnosis    0

Iyi Aksamlar 2.5 Yildir BodyBuilding Yapiyorum 1 Yili Free Runing Ile Gecti

Ilk ve Son Kur Istiyorum Kas Hatlarim ve Agirliklarim Oldukca Iyi Hacim Almak Buyumek Icin Bana Bir Kur Onerirmisiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

internetten saçma sapan biryerden kür alacaksınız heralde öncelikle o yanlışınıza dur diyerek başlayayim :) bu kür size ilk ve son kürden ne beklediğinize göre bilemem ama öyle aman aman birşey katmayacaktır eğer yağ oranınız artmadan kaliteli bir kür isterseniz

1-12 testo enantanthe 500 mg

1-12 boldenon 400 mg

1-4 danabol 30 mg

öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
internetten saçma sapan biryerden kür alacaksınız heralde öncelikle o yanlışınıza dur diyerek başlayayim :) bu kür size ilk ve son kürden ne beklediğinize göre bilemem ama öyle aman aman birşey katmayacaktır eğer yağ oranınız artmadan kaliteli bir kür isterseniz

1-12 boldenon 400 mg

1-4 danabol 30 mg

öneririm

Boldenon testo dan bir hafta önce kesilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

İlk olurda son olacağını hiç sanmam :) hepimiz bu yollara çıkarken ilk ve son diye çıktık eminimki şuanki kür sayımı hatırlamıyorum 7 den sonrasını saymadım çünkü :D:col

Benim minimal en şeffaf tavsiyem bu biraz daha fazla ürünlede girilebilir ama ilk kür için değil adım adım yavaş yavaş. :kas

1-12 hafta 500 mg Sustanon (eczaneden bulabilirsen tabi)

1-10 Hfata 300-400 Primobolan

1-4 Hafta günlük 50 mg Anapolon

1-12 hafta günlük 50 mg Proviron

pct kısmınada tahlillerden sonra beraber karar veririz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

1-12 boldenon 400 mg

1-4 danabol 30 mg

öneririm

bilmişlik yapmaya gerek yok bence testo enant ile boldenonun ilac prostektüsünü okusaydınız ikisininde ortalama half-life yani yarılanma sürelerinin 15 gün olduğunu görürdünüz kulaktan dolma bilgiler geçerliliğini yitirmeli bence ekstradan boldenon gibi anabolik ve androjenik etkileri düşük yanektileri ve hormon baskılaması minimum seviyede olan ilaçlarda böyle atraksiyona girmeye gerek yok bilmiş bey :)

istiyorsanız prospektüs fotosu atayim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnyHypnosis    0

1-12 boldenon 400 mg

1-4 danabol 30 mg

öneririm

bilmişlik yapmaya gerek yok bence testo enant ile boldenonun ilac prostektüsünü okusaydınız ikisininde ortalama half-life yani yarılanma sürelerinin 15 gün olduğunu görürdünüz kulaktan dolma bilgiler geçerliliğini yitirmeli bence ekstradan boldenon gibi anabolik ve androjenik etkileri düşük yanektileri ve hormon baskılaması minimum seviyede olan ilaçlarda böyle atraksiyona girmeye gerek yok bilmiş bey :)

istiyorsanız prospektüs fotosu atayim :)

Ilk baslangicda bunlari dusunuyorum hem maddi acidan hem ilk kur neddni ild bu sekilde simdi tavsiyeleri alabilirmym mg ler 250 yeterlimi ve eksik gordum diyelim gogus biceps e 0.5 mg basabilirmiyim testo

1-12 boldenon 400 mg

1-4 danabol 30 mg

Her hafta pazartesi 250 mg testo e. / persembe boldenon 250 mg dusunuyorum hergunde danabol 30 mg 6 haftaya kadar yapabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

testo ile boldeyi birleştir aynı anda vur ama 250 şer mg minimal bir etki verecektir karar senin tabiki ama en az 15 hafta git bu kadar düşük dozaj yapıyorsanda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.