Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

swezy

Kötü enjeksiyon p2

Önerilen İletiler

swezy    191

Selamlar. kötü bir enjeksiyon yapmıştım ve bunun için konu açmıştım. bu gün enjeksiyondan sonraki 3.gün. kızarıklık ilk günden itibaren vardı fakat ilk defa bu kadar çok yayıldı. anlaşılması adına iki bacagımın da fotoğrafını koyuyorum. kızarıklık neden bu kadar yayılmış olabilir ? neredeyse dizime kadar bacagım komple kızardı. acile gitmeme gerek var mı? bacaktan olmayalım durduk yere 😁

CDD794B8-B892-4740-B79D-0EDB709D1766.png 5DAF2023-7AB6-49A9-A525-86D33B471A8B.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
swezy, 2 saat önce yazdı:

Selamlar. kötü bir enjeksiyon yapmıştım ve bunun için konu açmıştım. bu gün enjeksiyondan sonraki 3.gün. kızarıklık ilk günden itibaren vardı fakat ilk defa bu kadar çok yayıldı. anlaşılması adına iki bacagımın da fotoğrafını koyuyorum. kızarıklık neden bu kadar yayılmış olabilir ? neredeyse dizime kadar bacagım komple kızardı. acile gitmeme gerek var mı? bacaktan olmayalım durduk yere 😁

İlacın sterilliğinden de olabilir,  ilacın deri altına kaymasından da kaynaklanabilir . Korkulacak bir durum yok . 2 3 güne geçecektir ..

Geçmiş olsun ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
swezy, 2 saat önce yazdı:

bro eczaneye git ödem giderici jel falan bir şeyler verir hem onlara göstermen daha sağlıklı olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
PowerWave, 2 saat önce yazdı:

İlacın sterilliğinden de olabilir,  ilacın deri altına kaymasından da kaynaklanabilir . Korkulacak bir durum yok . 2 3 güne geçecektir ..

Geçmiş olsun ..

yüksek ihtimal deri altında kalmasından dolayı çünkü ilaç eczane sustanon hocam. teşekkür ederim🙏 

Hafifzargana, 2 saat önce yazdı:

bro eczaneye git ödem giderici jel falan bir şeyler verir hem onlara göstermen daha sağlıklı olacaktır 

kanka şuan üstüne fast jel+thicolline diye bir antibiyotik merhem sürüyorum. bakalım bu gün de böyle idare edeyim yarına kadar geçmezse acile gitmeyi düşünüyorum çünkü ilk defa ödem bu kadar dağıldı ve her yeri kırmızı oldu 😁 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 1 dakika önce yazdı:

yüksek ihtimal deri altında kalmasından dolayı çünkü ilaç eczane sustanon hocam. teşekkür ederim🙏 

Yerinde olsam riske atmaz acile giderdim kanka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Jacop, 11 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam riske atmaz acile giderdim kanka 

dur dur kanka telaşlandırma şimdi beni 🥹 yüksek ihtimal yarın gidicem acile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Merhaba kardes

banada oldu bir kez ve vurdugum yer kirmizi oldu. Cunku ilaci deri altina vurdum ve kasa vuramadim. Kendi haline biraktim ve orayi biraz ovaladim sicak suyun altinda, ilac dagilsin diye. Kendi kendine gecti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

1ml ilaç deri altına gitsede bukadar büyük bir alanda kızarıklık yapmaması lazım. 1ml subq enjeksiyonlarda yapılan şeyler yabancı forumlarda yada youtubeda var örnekleri,  ufak top şeklinde deri altında bırakıyor adamlar. İğneyi yapış tarzından  yada şırıngadan kaynaklı mikrop enfeksiyon vsvs olabilir bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.