Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roddy0

Boyum kısalmış gibi hissediyorum

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.459
roddy0, 5 saat önce yazdı:

Arkadaslar merhaba ben gunde 1 arimidex kullandim 1-2 hafta boyunca ve boyum kisalmis gibi hissediyorum kemik erimesi falan yapiyormus sizce bu mümkün olabilir mi? @rastlantisal

Soru 1: Sen kimsin? Yaşın ne? Spor geçmişin ne? Boyun kilon ne? vs vs???

Soru 2: Niye kullandın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

1: Yasim 18 Spor gecmisim 1.5 yil düzensiz 180 86 kiloyum

2: Definasyondaydim, daha kolay yag yakarim sanmistim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437
roddy0, 5 dakika önce yazdı:

Sana arimidexin yağ yakımında faydasının olacağını düşündüren şey ne oldu ? 

Yakın zamanda gidip hormonlarına baktır.

Büyük ihtimalle e2 çok düştüğünden bir su kaybı yaşadın. Zaten iyi bir definasyonda çoğu kişinin boyu 2,3 cm kısalabilir.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
roddy0, 3 saat önce yazdı:

Asıl yorumu ümit abi yapacaktır fakat bu aralar ağırlık antrenmanı yapmanı kesinlikle önermiyorum e2 haddinden fazla baskılanmışsa ciddi sakatlık yaşayabilirsin

otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

İnsanlar neyin kafasını yaşıyor harbiden anlamak mümkün değil.

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
otopsicikedi, 3 saat önce yazdı:

Büyük ihtimalle e2 çok düştüğünden bir su kaybı yaşadın. Zaten iyi bir definasyonda çoğu kişinin boyu 2,3 cm kısalabilir.

Bilmiyorum çok kotu hissediyorum şuan kilo almam en azindan kafasiyla kullandim

rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Hocam doğru olabilir mi, çok kotu bi ruh halindeyim şuan, normalde 21 yas altina cevap vermiyosunuz diye biliyorum da tek seferlik bir istisna yapabilir misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.437
roddy0, 18 dakika önce yazdı:

Hocam doğru olabilir mi, çok kotu bi ruh halindeyim şuan, normalde 21 yas altina cevap vermiyosunuz diye biliyorum da tek seferlik bir istisna yapabilir misin

Ruh halinin kötü olmasının sebebi çok düşük e2 olabilir. Ama tedirgin olacak birşey yok 1 2 hafta içinde tekrar e2 normal düzeye gelecektir. Ama her ihtimale karşın sen git testini ver üroloji ya da dahiliye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.459

Dip yapan E2 yüzünden panik atak halindesin. 2 haftaya normale dönersin.

Hormonlarla oynamak vitamin almaya benzemez. İşte böyle şekilden şekile, tripten tribe sokar insanı. Bu da sana iyi bir ders olmuştur umarım. Populer kültüre balıklama atlamayın. Aklınız var okuyun araştırın.

Boyunu kısaltmaz. Düşük E2 yüzünden trip halindesin sadece. Süreci hızlandırmak için sabahları aç karnına 2 kaşık keten tohumu ye. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
roddy0, 8 saat önce yazdı:

Arkadaslar merhaba ben gunde 1 arimidex kullandim 1-2 hafta boyunca ve boyum kisalmis gibi hissediyorum kemik erimesi falan yapiyormus sizce bu mümkün olabilir mi? @rastlantisal

Bakkaldan jelibon alıp mideye atmaya benzemez bu tür ilaçlar …  Arimidex kürde e2 yi dengelemek için alınır . E2 yi baskıladığın için muhtemel total testoyu da düşürmüşsündür . Testo düşünce nasıl yağ yakacaksın .. Ümit hocamın dediği gibi keten tohumuna yüklen .. Bir daha da yaklaşma bu tür şeylere Min 22 yaşına kadar …

Sağlıklı sporlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Dip yapan E2 yüzünden panik atak halindesin. 2 haftaya normale dönersin.

Hormonlarla oynamak vitamin almaya benzemez. İşte böyle şekilden şekile, tripten tribe sokar insanı. Bu da sana iyi bir ders olmuştur umarım. Populer kültüre balıklama atlamayın. Aklınız var okuyun araştırın.

Boyunu kısaltmaz. Düşük E2 yüzünden trip halindesin sadece. Süreci hızlandırmak için sabahları aç karnına 2 kaşık keten tohumu ye. 

hocama aşırı katılıyorum ben 19 yaşındayım normalde sakin birisiyim fakat kür esnasında deli gibi davranıyorum kendi kendime konuşmalarım artıyor yapmayacagım şeyler yapıyorum. özellikle 750mg sustanona geçtiğimden beri bu böyle😁. ciddi anlamda hormonlar davranışları ve psikolojik durumu etkiliyor bu yüzden kafanda kuruyorsun boyun kısalmış olamaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325    34
swezy, 24 dakika önce yazdı:

hocama aşırı katılıyorum ben 19 yaşındayım normalde sakin birisiyim fakat kür esnasında deli gibi davranıyorum kendi kendime konuşmalarım artıyor yapmayacagım şeyler yapıyorum. özellikle 750mg sustanona geçtiğimden beri bu böyle😁. ciddi anlamda hormonlar davranışları ve psikolojik durumu etkiliyor bu yüzden kafanda kuruyorsun boyun kısalmış olamaz.

19 yaşında 750 mg sustanon ?

tarihinde Kartal1325 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Kartal1325, 7 dakika önce yazdı:

19 yaşında 750 mg sustanon ve daha arimidexin ne olduğunu bilmiyor gerçekten şaka gibi birde gülüyor çok yazık çok araştırmadan okuyarak bilinçsizce girilen işler ve sonrasında bir ömür pişmanlıklar bu ülkede vücut geliştirme kalitesi maalesef hep geriden gelicek 

hocam size arimidexin ne olduğunu bilmediğimi düşündüren şey nedir?😀. Benim bir sorunum vesaire yok. arimidexin ne olduğunu da biliyorum. konu sahibi arkadaşımız düşük e2 sorunları yaşıyor biz de bunu kendisine anlatıyoruz. ki bı benim 3.kürüm bı güne kadar büyük bir problem de yaşamadım edindiğim bilgiler sayesinde. insanlara “yazık” gibi kelimlerle yaklaşmadan önce bu insanın hedefi ne bekşentisi ne bilgisi hangi düzeyde diye sorgulamanızı öneririm🙂 emin olun bilgim yeterince var. olmasaydı 750mg sustanon kullanmazdım 👍

tarihinde swezy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kartal1325    34
swezy, 33 dakika önce yazdı:

hocam size arimidexin ne olduğunu bilmediğimi düşündüren şey nedir?😀. Benim bir sorunum vesaire yok. arimidexin ne olduğunu da biliyorum. konu sahibi arkadaşımız düşük e2 sorunları yaşıyor biz de bunu kendisine anlatıyoruz. ki bı benim 3.kürüm bı güne kadar büyük bir problem de yaşamadım edindiğim bilgiler sayesinde. insanlara “yazık” gibi kelimlerle yaklaşmadan önce bu insanın hedefi ne bekşentisi ne bilgisi hangi düzeyde diye sorgulamanızı öneririm🙂 emin olun bilgim yeterince var. olmasaydı 750mg sustanon kullanmazdım 👍

Öncelikle konuyu sen açtın sandım ve düzenledim. Ve ardından 19 yaşında 750 mg sustanon yazdım soru işareti koydum. Tamam kardeşim bilgin yeterli.Peki sana sorular sorucam ister cevapla ister cevaplama

sustanonu asıl eski nesilden sonra tekrar ortaya koyan isim Phill heat. Peki phill heat haftada ne kadar sustanon alıyor? 1250 mg weekly olarak geçiyor. Kendisi 130 kg kas kütlesi ve açık siklet olympian. Peki kardeşim sen 19 yaşında 750 mg alıyorsun mantıklı mı 😂😂 bu kısımda millet 10-20 sene emek sarfedip araştırıp zaman ayırıp yinede tam oldum öğrendim demiyor ama sen 19 yaşında bunu söylüyorsun ilginç.

istediğin hedefin olsun istediğin podyumu yap buda ilgilendirmez beni ama emin ol ki mantığı kaçıran çok şey var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Kartal1325, Şimdi yazdı:

Öncelikle konuyu sen açtın sandım ve düzenledim. Ve ardından 19 yaşında 750 mg sustanon yazdım soru işareti koydum. Tamam kardeşim bilgin yeterli.Peki sana sorular sorucam ister cevapla ister cevaplama

sustanonu asıl eski nesilden sonra tekrar ortaya koyan isim Phill heat. Peki phill heat haftada ne kadar sustanon alıyor? 1250 mg weekly olarak geçiyor. Kendisi 130 kg kas kütlesi ve açık siklet olympian. Peki kardeşim sen 19 yaşında 750 mg alıyorsun mantıklı mı 😂😂 bu kısımda millet 10-20 sene emek sarfedip araştırıp zaman ayırıp yinede tam oldum öğrendim demiyor ama sen 19 yaşında bunu söylüyorsun ilginç.

istediğin hedefin olsun istediğin podyumu yap buda ilgilendirmez beni ama emin ol ki mantığı kaçıran çok şey var

cevaplamazdım ama cevaplayacagım. öncelikle ester ağırlığı diye bir konu var bunu dikkate alalım. 3 ampul sustanon toplam 3ml yani 750 mg diye geçiyor. fakat ester ağırlığını çıkarırsak geriye taş çatlasın 550-600mg arasında hatta belkide daha düşük (500) mg kadar testosteron kalıyor. sustanon farklı esterlerden dolayı çoğu kişide östrojenik etkiler yapabiliyor fakat bende değil. vücudum asla ve asla östrojenik değil. bu yüzden sustanon benim işime geliyor kısaca bir miktar östrojene dönüşerek bana + sağlıyor. ben şuan only testo kullanıyorum vücuduma anabolik sokmuyorum bu yüzden dozajım böyle. haftalık 3mlden daha düşük only sustanon bana etki etmiyor bunu harfiyen biliyorum çünkü bu benim vücudum. lütfen başkalarıyla kıyaslama yapmayalım gerekirse bu kişi cbum olsun kimsenin vücudu aynı değil🙂. asla ben oldum da demem çünkü her zaman yeni bir şeyler öğreniyoruz . şuanlık bana yetecek kadar bilgim var bilmediğimi de forumdan destek alarak veya deneyimleyerek öğreniyorum. sustanondan daha çok sevdiğim diğer ilaç da deca. örnek olarak deca kullandığım zamanlar 400 500 mg sustanon gayet yeterli geliyor çünkü vücudumda anabolik bir madde var. sevgiler saygılar🤙

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Kartal1325, 7 saat önce yazdı:

Phill heathin 1250 mg aldığına inanıyor musun harbi :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Larues, 15 dakika önce yazdı:

Phill heathin 1250 mg aldığına inanıyor musun harbi :D

işte inanıyorlar malesef eskiden ben de öyle düşünüyordum x sporcu şu kadar kullanıyorum diyor biz kimiz ki x kadar kullanalım diyordum ama o iş o kadar basit değil phill o dozda kullanmıyordur diyelim ki kullanıyor kamyonla igf1 1 growth insülin kullanıyordur peptitler kullanılan anabolik miktarını azaltmaya yardımcı oluyor az ilaçla da çok iş yapılabiliyor fakat peptitlere ayda kişiye göre5-10 bin tl harcayacak paran yosa ve daha fazla ilerlemek istyiorsan efendi gibi gram gram kullanacaksın yoksa istediğin seviyeye gelemeyeceksin fakat sedantel biri 500 testoyla da güzel şeyler başarabilir karar kişinin kendisinin 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Hafifzargana, 58 dakika önce yazdı:

işte inanıyorlar malesef eskiden ben de öyle düşünüyordum x sporcu şu kadar kullanıyorum diyor biz kimiz ki x kadar kullanalım diyordum ama o iş o kadar basit değil phill o dozda kullanmıyordur diyelim ki kullanıyor kamyonla igf1 1 growth insülin kullanıyordur peptitler kullanılan anabolik miktarını azaltmaya yardımcı oluyor az ilaçla da çok iş yapılabiliyor fakat peptitlere ayda kişiye göre5-10 bin tl harcayacak paran yosa ve daha fazla ilerlemek istyiorsan efendi gibi gram gram kullanacaksın yoksa istediğin seviyeye gelemeyeceksin fakat sedantel biri 500 testoyla da güzel şeyler başarabilir karar kişinin kendisinin 

Ya yok hepsi yalan kardeşim 1250 mg testodan affedersin Bi bok olmaz vereceği etkiler zaten belli🤣 mens fiziktekilerin bile çoğu iceriden duyduğuma göre ortalama 3k testo aliyo hepsi ölüme koşuyor phill heathin 1250 testo ile o kutleye gelmesi imkansız yalan hepsi asıl iş growth ve insulinde 40 ui gh ile günde 25 30 ünite unslini vur bakalim ne oluyormuş iş testoda mıymış herkes herseye inanıyor boş yani 

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.