Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mete demir

Marka takıntısı

Önerilen İletiler

Mete demir    0

Merhabalar. 22 yaşındayım 172 boy 80 kg yim. uzun süredir spor ile uğraşıyorum. 1 2 ay sonra küre girmeye karar verdim ve marka konusunda takıntılarım var. Şu an güncel halim bu durumda. Önerdiğiniz kür kombinasyonu nedir. 

Ve aşağıdaki markalardan hangisini kullanmayı önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler ❤️🙏

IMG_20221202_153557.jpg IMG-20221202-WA0013.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MajesteBVB    58

Mete selam , bana düşmez ama  naturel olarak bence yolun daha uzun , sınırları biraz daha zorlasan belki ortaya çıkacak sonuç seni tatmin edecektir.

Ben 30 yaşında cesaret edebildim küre girmeye. Cesaretten kastım , ekonomik güç , psikoloji , sağlık vb. Her geçen gün bir rahatsızlık çıkıyor , buradaki dostlar sağolsun yardımcı oluyor ve  müdahale ile çözüyorum rahatsızlığımı  ama eğer takıntılı biri isen seni yorabilir bu durum.

Tabi karar senin umarım her şey istediğin gibi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.411

Kür için çok erken. Henüz doğal limitlerine yaklaşmamış, beslenmeyi oturtmamışsın. Kür seni uçurmaz zıplatır. Zıpladığın yerde yada yakınında kalmak istiyorsan alt yapın olmalı. Yoksa geri düşersin. Düşüşten aldığın hasar da sana kalır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mete demir    0
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

Kür için çok erken. Henüz doğal limitlerine yaklaşmamış, beslenmeyi oturtmamışsın. Kür seni uçurmaz zıplatır. Zıpladığın yerde yada yakınında kalmak istiyorsan alt yapın olmalı. Yoksa geri düşersin. Düşüşten aldığın hasar da sana kalır.

Hocam uzun zamandır yapıyorum ve tam anlamı ile hiç bir zaman tatmin olamamak yordu açıkçası beni. Öyle aşırı bir küre girmek gibi bir niyetim yok. Biraz vücut hatlarım keskinleşsin istiyorum. Girmek istediğim kür ağır bir kür değil. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir. Yorumunuz için teşekkürler. Bilginize güvenerek aklınızda bir kombinasyon var ise öğrenmek isterim ve önereceğiniz marka benim içn önemli. 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37

beni yanlış anlamanı kesinlikle istemem ama daha kür için çok erken bir vucüt değil mi büyük ihtimal ile beslenmeni vs oturtamadın ve küre girmeyi planlıyorsun bu şekil de küre girsen çok bir şey olmaz kür sihirli bir değnek değil beslenme + antrenman + dinlenme bunları çok iyi oturtman lazım bunları oturtan kişi de bir yerlere gelir natural olarak da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mete demir    0
gokhangrsys, 26 dakika önce yazdı:

beni yanlış anlamanı kesinlikle istemem ama daha kür için çok erken bir vucüt değil mi büyük ihtimal ile beslenmeni vs oturtamadın ve küre girmeyi planlıyorsun bu şekil de küre girsen çok bir şey olmaz kür sihirli bir değnek değil beslenme + antrenman + dinlenme bunları çok iyi oturtman lazım bunları oturtan kişi de bir yerlere gelir natural olarak da

Maddi anlamda kendimi toparladım beslenme vs yapabilecek duruma geldiğim için girmek istiyorum açıkçası ilerisi için artık bu işi profesyonelliğe yöneltmek durumunda olduğum, bunu istediğim için artık başlamak istiyorum. 

Yarışmak gibi düşüncelerim var 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Mete demir, 1 saat önce yazdı:

Ürün markaları şu şekilde 

Zphc 

Androchem

Optimum

Crypto pharma 

Flex pharma 

Raw pharma 

Sp 

Zphc SP .. diğerleri Merdivenaltı .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bende yaklaşık olarak 2 3 ay sonra testo e boldenon ve dianabol kürüne giricem flex marka alıcam 3kutu testo 2kutu  bolde 2 kutuda dianabol bana 2500tl dedi hepsi flex markaymış bu markayı kullanan oldumu ilaçlar iyi mi veya önerdiğiniz bir marka var mı saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Mete demir, 02.12.2022 - 15:44 yazdı:

Merhabalar. 22 yaşındayım 172 boy 80 kg yim. uzun süredir spor ile uğraşıyorum. 1 2 ay sonra küre girmeye karar verdim ve marka konusunda takıntılarım var. Şu an güncel halim bu durumda. Önerdiğiniz kür kombinasyonu nedir. 

Ve aşağıdaki markalardan hangisini kullanmayı önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler ❤️🙏

Abi beslenmeyi oturtmalısın ve doğal sınırlarını iyice zorlamalısın  doğal kğtlen yüksek olmalı  kürde yaşıcağın düşüş de az olur bu sayede. 

Yunus Emre54, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bende yaklaşık olarak 2 3 ay sonra testo e boldenon ve dianabol kürüne giricem flex marka alıcam 3kutu testo 2kutu  bolde 2 kutuda dianabol bana 2500tl dedi hepsi flex markaymış bu markayı kullanan oldumu ilaçlar iyi mi veya önerdiğiniz bir marka var mı saygılar 

Flexi bir çok kişi satıyor herkes içinde dolaşan Bi ilaç alınmaması gerek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Yunus Emre54, 58 dakika önce yazdı:

Yerli underground üretim ben olsam vücuduma sokmam. 1 flakon orijinal bolde olmuş 1250tl kıyaslamayı sen yap 7 parça ürünü 2500 e alıyorsun.. Sana tek bir şey söyleyeceğim flexten 3 farklı ilaç kullanacaksın ya 500tl olan iran testo sana bu ilaçlardan daha fazla verim almanı sağlayacaktır o kadar söyleyeyim sana. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik, 36 dakika önce yazdı:

Yerli underground üretim ben olsam vücuduma sokmam. 1 flakon orijinal bolde olmuş 1250tl kıyaslamayı sen yap 7 parça ürünü 2500 e alıyorsun.. Sana tek bir şey söyleyeceğim flexten 3 farklı ilaç kullanacaksın ya 500tl olan iran testo sana bu ilaçlardan daha fazla verim almanı sağlayacaktır o kadar söyleyeyim sana. 

Ayn bende iran testo alıcaktım kafamda o vardı adamla konuştum wp den görüntülü bana dediki iran testoların %20 si dolu dedi o yüzde biraz kafam karıştı flex i yarışmacılara satıyormuş başka önerdiğiz marka varmı bolde ve dianabol için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Yunus Emre54, 23 dakika önce yazdı:

Ayn bende iran testo alıcaktım kafamda o vardı adamla konuştum wp den görüntülü bana dediki iran testoların %20 si dolu dedi o yüzde biraz kafam karıştı flex i yarışmacılara satıyormuş başka önerdiğiz marka varmı bolde ve dianabol için

satıcının isim baş harfi nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

küre girip girememendeki çizgiyi ne kadar disiplinli olduğun belirleyecek bu antrenman ve beslenme displini bunlara sahip olduğuna emin misin her allahın günü lapa pirinç yiyebilir misin veya yağ yakarken aylarca aç gezmeyi arkadaşlarınla kafeye gittiğinde onlar karşında gömerken sen sade maden suyunu ya da şekesiz kahve-çay içebilecek misin berbat hissederken ya da kız arkadaşlarınla dışarı çıkma fırsatını tepip o antrenmanı yapabilecek misin kürden meydana gelebilecek cinsel performans eksilerini yaşadığında olsun buna değer diyecek misin bir sporcu bunlara evet diyorsa ve bundan eminsek ilk antrenmanını bile steroit alarak yapabilir doğal sınırlarını zorla fikrindeki amaç bu disiplini ilaçsız sağlayabiliyor musun sorusundan kaynaklanıyor yoksa kas gelişimi odaklı bakınca bu disipline sahip bir insanın doğal çabaları bana zaman kaybı gibi geliyor karar senin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Mete demir, 02.12.2022 - 15:44 yazdı:

IMG_20221202_153557.jpg IMG-20221202-WA0013.jpg

Zphc ve sp öneririm fakat bence bu durumda küre girmemelisin bunun sebebi de şu, formundan da anlaşıldığı gibi düzenli bir beslenmen ve spor geçmişin yok gibi görüyorum bence gerçekten sağlam bir beslenme ve idman koyarak iyice toparlanıp ondan sonra küre girmelisin bu dediğim definasyon kürü içinde geçerli önce doğal olarak aç kalmaya sıkı idman yapmaya alış bakalım dayanabilecek misin steroidler sihirli değnek değildirler malesef. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Yunus Emre54, Şimdi yazdı:

Arkadaşlar flex pharma alınır mı sizde kullanan oldumu 

Alınmaz bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.