Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zızzz

17 yaşında anavar winstrol

Önerilen İletiler

zızzz    0

0458156B-13F6-45DD-99B3-7ABC96AC46EC.jpeg.3adffd55501cff5669ba4d483a6c8ac2.jpeg

merhaba arkadaşlar internette çok bir bilgi bulamadım bu konu hakkında hafif bir kür zaten bu ama yinede sormak istedim 17 yaşında oldugum için bu kürü kullansam internette yazdıgı gibi kısırlık riski veya gelişimim durur mu veya başka sorunlar gorulur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokhangrsys    37

17 yaşında küre girme cesareti nasıl bir şey yahuO.o daha çok erken hormonlarını bozma zaten şuan en yüksek olduğu dönemlerdesin biraz daha bekle ayrıca hiç bir kür risksiz değildir her kürün bir riski vardır böyle bir şey yapma bence daha çok erken forum da yapıp sonra pişman olan çok kişi var araştır lütfen :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
zızzz, Bir saat önce yazdı:

merhaba arkadaşlar internette çok bir bilgi bulamadım bu konu hakkında hafif bir kür zaten bu ama yinede sormak istedim 17 yaşında oldugum için bu kürü kullansam internette yazdıgı gibi kısırlık riski veya gelişimim durur mu veya başka sorunlar gorulur mu

Testosteronsuz kür olmaz. Yaşın daha genç böyle şeylere ihtiyacın yok zaten vücudun makine gibi çalışıyordur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zızzz    0
gokhangrsys, Bir saat önce yazdı:

17 yaşında küre girme cesareti nasıl bir şey yahuO.o daha çok erken hormonlarını bozma zaten şuan en yüksek olduğu dönemlerdesin biraz daha bekle ayrıca hiç bir kür risksiz değildir her kürün bir riski vardır böyle bir şey yapma bence daha çok erken forum da yapıp sonra pişman olan çok kişi var araştır lütfen :)

evet hocam onları gordum ancak onlar tren vs kullaniyodu bu kürdede bir şey olur mu kısırlık riski var mıdır 

otopsicikedi, 30 dakika önce yazdı:

Testosteronsuz kür olmaz. Yaşın daha genç böyle şeylere ihtiyacın yok zaten vücudun makine gibi çalışıyordur.

nedeni nedir hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.387
zızzz, 17 dakika önce yazdı:

evet hocam onları gordum ancak onlar tren vs kullaniyodu bu kürdede bir şey olur mu kısırlık riski var mıdır 

nedeni nedir hocam

Nedeni burda forumda bir çok kişi tarafından yazıldı lütfen kolaya kaçıp sormak yerine araştır. Gerekirse tek tek tüm konuları oku.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
zızzz, 9 saat önce yazdı:

Hevesini anlıyorum bro ben de ilaçlara 15 yaşında günde 100 mg anapolonla başladım. Su tuttum güç kazandım peki kür bitince sonuç nedir dersen hiçbir şey geldiği gibi gitti kazançların tümü. Kür yapılacaksa vücuda zarar verilecekse maksimum gelişimi almak daha mantıklı. Sadece tabletlere kür olmaz olsa da alınacak verim hiç yok ile eşdeğerdir. Testosuz kür de olmaz doğal olanı baskılıyorsun nasıl gelişeceksin tabletlerle. Tavsiyem belirli bir süreliğine kür işlerinden vazgeçmen. Fakat benim gibi kafasına koyduğunu yapan kişilikteysen seni hiçbirimiz vazgeçiremeyiz bu yüzden de verim alabileceğin bir kür yapmanı öneririm. Bol bol araştırma yapmadan sakın ilerlemeye çalışma çünkü bir yerde tıkanırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Bu yaşları çok iyi anlıyorum bende bu yaşlardeyken heves ediyordum sürekli, enjeksiyondan korkuyordum sürekli oral steroid araştırması yapıyordum. O zamanlar tr de steroidler hakkında internette pek bir bilgi yoktu musabık yarışmacılara sorduğumda ise bu yaşta bırak küre girmeyi bir de testosuz kür planı diyip beni azarlıyorlardı Neyse ki artık doğru türkçe kaynaklar ve forumlar var ki bilgiye erişmek daha kolay sakın böyle bir hata yapma. Bu konu hakkında tonlarca forum açıldı oturup tek tek hepsini incelemeni tavsiye ediyorum girip pişman olanların forumları da mevcut 1000 düşün 1 yap sağlıklı sporlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zızzz    0
galicik, 5 saat önce yazdı:

Bu yaşları çok iyi anlıyorum bende bu yaşlardeyken heves ediyordum sürekli, enjeksiyondan korkuyordum sürekli oral steroid araştırması yapıyordum. O zamanlar tr de steroidler hakkında internette pek bir bilgi yoktu musabık yarışmacılara sorduğumda ise bu yaşta bırak küre girmeyi bir de testosuz kür planı diyip beni azarlıyorlardı Neyse ki artık doğru türkçe kaynaklar ve forumlar var ki bilgiye erişmek daha kolay sakın böyle bir hata yapma. Bu konu hakkında tonlarca forum açıldı oturup tek tek hepsini incelemeni tavsiye ediyorum girip pişman olanların forumları da mevcut 1000 düşün 1 yap sağlıklı sporlar.. 

valla hocam bende tam dediginiz gibi araştırıyorum bende bazilarina soruyorum diyolar işte bu yaşta kür ne falan ama bilmiyorum hocam forumda cok okudum konuları gelişim durur daha sonra internetten araştırdıgımda kısırlık riski artar gibi şeyler gordum hala tam bir bilgi yok elimde malasef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
zızzz, 9 dakika önce yazdı:

valla hocam bende tam dediginiz gibi araştırıyorum bende bazilarina soruyorum diyolar işte bu yaşta kür ne falan ama bilmiyorum hocam forumda cok okudum konuları gelişim durur daha sonra internetten araştırdıgımda kısırlık riski artar gibi şeyler gordum hala tam bir bilgi yok elimde malasef

Son kararı yine sen verirsin ama şimdilik kafadan silmeni öneriyorum kardeşim.Streoid kullanımı erken dönemlerde kullanmaya başlayan çoğu kişide bağımlılık yapıyor ve psikolojik sorunlara yol açıyor.2 3 sene sonra kendi sorumluluklarını alabilecek durumda olursan alır kullanırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225

Kafaya koyduysan sana burda 1000 kişi yapma dese yaparsın. Yapacaksan. Tek kullanabileceğin ilaç. Sadece ve sadece anavardır. Günde max 20 mg ile yüksek proteinli sert antremanlarla çok iyi işini görür. Winstrolün sana gram faydası dokunmaz. Adelen biraz sertleşir onun dışında başını belaya sokar. Piyasada ki Anavarların yüzde 95 i sahte. Altta whatsapp ikonu var. Sana Burak hoca temin eder mi bilmiyorum ama minumum 1700 lirayı gözden çıkarman lazım. Belki daha fazla... Her şeyi yap ne sahte ilaç nede bu yaşta anavar dışı ilaç kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27

Anavar etkisi çok minimal kanki ve seni baskilamayacak tek ilaçta o, eğer enjeksiyondan korkuyorsan zaten bu stero macerasina baslamadan bitir ve internetten hele ki s....1 gibi sitelerden almamani oneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zızzz    0
roddy0, 3 saat önce yazdı:

Anavar etkisi çok minimal kanki ve seni baskilamayacak tek ilaçta o, eğer enjeksiyondan korkuyorsan zaten bu stero macerasina baslamadan bitir ve internetten hele ki s....1 gibi sitelerden almamani oneririm

hocam enjeksiyondan korkmuyorum ama oral steroidlere bakmistim ilk kür olcagi icin ama bilmiyorum hocam burdaki insanlar sağolsun yardımcı oluyolarda benim asıl çekinme sebebim 20 yaş altı steroid kullaniminda kısırlık oluşma riski ve gelişimin durma riski oldugu soylenmesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
zızzz, 11 dakika önce yazdı:

hocam enjeksiyondan korkmuyorum ama oral steroidlere bakmistim ilk kür olcagi icin ama bilmiyorum hocam burdaki insanlar sağolsun yardımcı oluyolarda benim asıl çekinme sebebim 20 yaş altı steroid kullaniminda kısırlık oluşma riski ve gelişimin durma riski oldugu soylenmesi

Yaşı bırak, işini gücünü eline almadan hayat düzeninin kurmadan finansal bir rahatlama yaşamadan asla tavsiye etmem eğer para kazanmayacaksan inşaa ettiğin fizikten, bu iş ciddi bir maddiyat ve ciddi bir efor istiyor ha merdiven altı girersin naylondan yaparsın idmanı da beslenmeyi de orasını bilemem ben sağlımı bozuyorsam %100 ümü veririm bu işe kafasında olan bir insanım maks value ya oynarım. Daha yaşın çok küçük o instadan youtube dan gördüğün influencerları ignorela hepsi birer kötü örnek o adamları görüpte bende böyle olacağım bende o yanlarındaki 16-17 yaşında ki veletler gibi olacağım kafasına girme benden sana tavsiye o insanlar sağlıklarını hiçe sayıyorlar ciddi riskler alıyorlar ama kazandıkları paraları hayal bile edemezsin risk reward dur bu iş o adamın başına ufak bir şey dahi  gelse yurtdışında 6 ay tedavi olup gelebilecek potansiyelde ve maddiyatta insanlar, sen giden sağlığından olursun benden bu kadar asla girme kısacası sağlığın için yap. İnan bana girsen bile bu muymuş dersin bu spor ilaçlı ya da ilaçsız bir süreç, ilaçlar bir anda uçurup kaçırmayacak uçurup kaçırdığını zanneden kasa ciddi su çeken ilaçlar da var maksimum 20 hafta mutlu olacaksın pct sonrası sönen bir balon gibi eski haline döneceksin sağlam bir temel at az daha yaşın ierlesin tekrardan konuşuruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ortega07    8

Keşke 20 yaşıma geri dönebilmek mümkün olsaydı asla elimi sürmezdim, aradan 13 sene geçmesine rağmen hala sıkıntısını çekiyorum....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zızzz    0
Ortega07, 17 saat önce yazdı:

Keşke 20 yaşıma geri dönebilmek mümkün olsaydı asla elimi sürmezdim, aradan 13 sene geçmesine rağmen hala sıkıntısını çekiyorum....

neden hocam neler oldu sizde

roddy0, 22 saat önce yazdı:

ne gibi etkileri olur hocam ne kadar fark ettirir

Rota, 22 saat önce yazdı:

Kafaya koyduysan sana burda 1000 kişi yapma dese yaparsın. Yapacaksan. Tek kullanabileceğin ilaç. Sadece ve sadece anavardır. Günde max 20 mg ile yüksek proteinli sert antremanlarla çok iyi işini görür. Winstrolün sana gram faydası dokunmaz. Adelen biraz sertleşir onun dışında başını belaya sokar. Piyasada ki Anavarların yüzde 95 i sahte. Altta whatsapp ikonu var. Sana Burak hoca temin eder mi bilmiyorum ama minumum 1700 lirayı gözden çıkarman lazım. Belki daha fazla... Her şeyi yap ne sahte ilaç nede bu yaşta anavar dışı ilaç kullan.

hocam anavarın ne gibi yan etkileri olur üzerimde

Jacop, 22 saat önce yazdı:

Son kararı yine sen verirsin ama şimdilik kafadan silmeni öneriyorum kardeşim.Streoid kullanımı erken dönemlerde kullanmaya başlayan çoğu kişide bağımlılık yapıyor ve psikolojik sorunlara yol açıyor.2 3 sene sonra kendi sorumluluklarını alabilecek durumda olursan alır kullanırsın

hocam ben bağımlılıgından degilde kısırlık veya gelişimden dolayı çekiniyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225

Anavar her ilaçta olduğu gibi özellikle yaşın için diyorum kıllanma olur, biraz nabzın çıkar. Haricinde ciddi bir sağlık sorunun yoksa kayda değer yan etkiye maruz bırakmaz. 20mg yi geçmeden doğru ilaç kullandığın sürece pek problemi olmaz. Maximum 2 ay kullanabilirsin. Sonra bir bu kadar daha ara verip devam edersin. Ama Anavarla büyümen zaten zor imkansıza yakın. Definasyonda kas kütleni korur yağını yakar parçalar seni. Ben tatmin etmişti bu özelliğiyle anavar...

Anavar gelişimi durdurmaz. Bilakis boy uzamasını teşvik etmesiyle biliniyo zaten. Ama bu 2.5 mg... Sen kalkıp 10 15 20 kullandığın zaman plaklarını hızlı bir şekilde kapatacağı için sorun oluyor. Hee, belki Anavar buna engel olmuyordur. Ama ben doktor değilim ve bu konu hakkında bilgim yok. Mantığı kavraman yeterli.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
zızzz, 02.12.2022 - 13:14 yazdı:

@Loving

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zızzz    0
Rota, 19 saat önce yazdı:

Anavar her ilaçta olduğu gibi özellikle yaşın için diyorum kıllanma olur, biraz nabzın çıkar. Haricinde ciddi bir sağlık sorunun yoksa kayda değer yan etkiye maruz bırakmaz. 20mg yi geçmeden doğru ilaç kullandığın sürece pek problemi olmaz. Maximum 2 ay kullanabilirsin. Sonra bir bu kadar daha ara verip devam edersin. Ama Anavarla büyümen zaten zor imkansıza yakın. Definasyonda kas kütleni korur yağını yakar parçalar seni. Ben tatmin etmişti bu özelliğiyle anavar...

Anavar gelişimi durdurmaz. Bilakis boy uzamasını teşvik etmesiyle biliniyo zaten. Ama bu 2.5 mg... Sen kalkıp 10 15 20 kullandığın zaman plaklarını hızlı bir şekilde kapatacağı için sorun oluyor. Hee, belki Anavar buna engel olmuyordur. Ama ben doktor değilim ve bu konu hakkında bilgim yok. Mantığı kavraman yeterli.

her idmandan once mi hocam haftada kaç kere

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Yaşınız gereği hormon kullanım bilgi veya destek konuları açamazsınız aksi halde forum kurallarına aykırı hareket etmenizden dolayı kalıcı süreyle platformdan uzaklaştırılacaksınız. 

Profilinizi engellemiyorum ama bir daha hormon destek veya benzeri konularda yeni konu açarsanız uzaklaştırılacaksınız. 

Not : Açılmış konuları okumanız da bir sakınca yok.

Keyifli Forumlar (KONU KİLİT)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Liberta
      Merhaba, yardıma ihtiyacım var.
      12 haftadır Testosteron kullanıyorum, 9. haftada dozlar değişti ve iki ilaç daha eklendi.
      İlk 9 hafta 120mg Testosteron Enanthate (Iran) 9. haftadan itibaren 200mg Testosteron Enanthate (Noxy) Son 3 haftadır 100mg Rimabolan (Eczane) Son 13 gündür günde 20mg Anavar (Buddha) (Enjeksiyonlar haftada iki kez)
      *ALT ve AST astronomik şekilde yükseldi.
      *Rimabolan'a rağmen östrojen de çok yükseldi, bu seviyeler bende jinokomasti belirtileri gösteriyor. 
      Bir önceki kan testi 4 hafta önce yapıldı, ALT-AST ve diğer her şey benim için normal değerlerdeydi.
      SORULARIM:
      Anavar yerine Dianabol yada Anapolon kullanmış olabilir miyim? Bugün itibari ile Anavar'ı kestim, Rimabolan'u da kesmeli miyim? Teşekkürler. Kan testlerimi yükledim.

• Yazan: FatChicken
      Trenbolone Acetate 280mg ve Testosterone Propionat kullanıyorum. Damarlanma artışı ve daha damarlı görünüm benim için önemli, bunun için yanına oxandrolone winstrol turinabol gibi oral steroid eklemek mi daha mantıklı yoksa trenbolone dozajını 400'e çıkarmak mı?
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: Hasan3542

Arkadaşlar bu markaları kullanan oldumu daha önce aralarında en iyisi hangisidir?
    • Yazan: Liberta
      Merhaba,
      Kürünü tamamlamış bir arkadaştan Buddha'nın Anavar'ını aldım.
      Anavar'ın orijinalliğini hem etki olarak hemde kan testinde nasıl anlayabiliriz?
      Yarılanma ömrü çpk kısa olduğunu okudum, hatta pre-workout alımda güç artışı,  pump  hissinde artış gibi yorumları gördüm. Anavar'ı veren arkadaş kür içinde Tren de kullanmış, "etkisini pek kıyaslayamadım" dedi.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.