Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SEZERİX

Sustanon ve 48 saatteki etkisi

Önerilen İletiler

SEZERİX    0

Merhabalar daha önce hiç testesteron kullanmadım kan tahjlili için gittim fsh normal aralıklarda iken lh düşüktü Total testesteron alt sinirdaydi. Endokrin 3 haftada bir sustanon verdi bunu destek olsun diye veriyorum sürekli kullanmayacaksin daha sonra pregnly vericem dedi.Ben ilk sustanonu pazartesi oldum 48 saat sonra kendim kan tahlili yaptırdım lh ve Total testesteron baktırdım sonuçlar aşağıdaki gibi sustanon bu kadar kısa sürede Total testesteronu bu kadar yukseltirmi?

@metinav @Rdm

Screenshot_2022-11-30-20-14-19-487_cn.wps.moffice_eng.jpg IMG_20221130_200608.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

susuzadam    66

1ml'den bile biraz fazla, yani fazlasıyla dolu olduğundan emin olabileceğin ilaç vurmuşsun daha ne olsun :D. LH mevzusunu çözünce total değerlerin nasıl değişecek acaba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.595

Keşke sustanon kullanmasaydın.Doktorlar bu protekolü standartlara göre uyguluyorlar.Fakat tedaviye yönelik değil, ikameye yönelik bir uygulama.Onun yerine klomen kullanman daha mantıklı ve yararlı olurdu...

Soruna gelince evet içindeki kısa ve orta esterler kana karışır karışmaz seviyeleri yükseltirler.Ki zaten düşük testosterondan dolayı reseptörlerin çok fazla artmış ve hassaslaşmıştır bu süreçde...

Testlerinde lh seviyesini baskılayan faktörün tesbiti için endokrinoloğa gitmeni öneririm.Diğer herşey tedavi analamında etkisiz olması muhtemel bu noktada...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

3 haftada 1 sustanonu neden veriyorlar anlamadım 15 gün sonra piskolojin berbat olacak kanında testesteron 1.5-2 seviyelerine düşecek ya adam akıllı trt versin ya da direkt klomifenli tamoksifenli pregnyl ile pct yapsın hoş bunlar trt verdikleri insanlara da 21 günde bir kullan diyorlar ama...

metinav, Bir saat önce yazdı:

Keşke sustanon kullanmasaydın.Doktorlar bu protekolü standartlara göre uyguluyorlar.Fakat tedaviye yönelik değil, ikameye yönelik bir uygulama.Onun yerine klomen kullanman daha mantıklı ve yararlı olurdu...

Soruna gelince evet içindeki kısa ve orta esterler kana karışır karışmaz seviyeleri yükseltirler.Ki zaten düşük testosterondan dolayı reseptörlerin çok fazla artmış ve hassaslaşmıştır bu süreçde...

Testlerinde lh seviyesini baskılayan faktörün tesbiti için endokrinoloğa gitmeni öneririm.Diğer herşey tedavi analamında etkisiz olması muhtemel bu noktada...

hocam 21 günde 1 sustanonla hormon ikamesini kim bulmuş allah aşkına bunu bulan kişi hayatında hiç 21 günde 1 sustanon kullanmış mı doktorlar bunu neye göre veriyor bana kalırsa tamamen ezber faydasından çok zararı var dekonat esteriyle boşu boşuna pct yi zorlaştırıyor 

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SEZERİX    0
metinav, 26 dakika önce yazdı:

Hocam endokrine gittim hipofiz mr çekti herhangibir sorun çıkmadı urolojiye gittim testislerde de sorun yok. Sustanon dan sonra pregnly vericekmis endokrin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.595
SEZERİX, Bir saat önce yazdı:

Hocam endokrine gittim hipofiz mr çekti herhangibir sorun çıkmadı urolojiye gittim testislerde de sorun yok. Sustanon dan sonra pregnly vericekmis endokrin...

Bence başka doktora git, baştan savma davranmışlar.Ne yani hipogonadizm hastasımısın ! Teşhis olarak ne koydu endokrinolog ? Pregnyl veya sustanon bunlar dediğim gibi ikameye yönelik ömür boyu kullanım gerektiren ilaçlar.Lh hormonunun seviyesi neden düşük, bunu baskılayan faktör ne ? Bunları araştırması lazım ama nerde...Salla başını al maaşını olmuş sağlık sektörü de...

Hipofiz testis normal ! Neye göre, kime göre normal ? Kendi derdini kendin çözmelisin, lh arttırıcı bitkisel karışımlar suğlementler var, yada dediğim gibi klomen kullan hipofizi uyarması için...

Gerçi senin tek başına yapabileceğin bir şey değil, onun için işi bilen anlayan doktor bul...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thompson    4
SEZERİX, 30.11.2022 - 20:15 yazdı:

Merhabalar daha önce hiç testesteron kullanmadım kan tahjlili için gittim fsh normal aralıklarda iken lh düşüktü Total testesteron alt sinirdaydi. Endokrin 3 haftada bir sustanon verdi bunu destek olsun diye veriyorum sürekli kullanmayacaksin daha sonra pregnly vericem dedi.Ben ilk sustanonu pazartesi oldum 48 saat sonra kendim kan tahlili yaptırdım lh ve Total testesteron baktırdım sonuçlar aşağıdaki gibi sustanon bu kadar kısa sürede Total testesteronu bu kadar yukseltirmi?

@metinav @Rdm

Screenshot_2022-11-30-20-14-19-487_cn.wps.moffice_eng.jpg IMG_20221130_200608.jpg

kullandığın surede nasıl etkiler oldu ve tedavinin oldun mu nasıl geçti?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.