Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jacop

Npp

Önerilen İletiler

Jacop    60

Daha önce kullanan tecrübe eden arkadaşlar npp hakkında düşüncelerinizi bekliyorum yakında elime 1 flakon geçme durumu var only testo ilerliyordum kürümün sonlarına doğru haftalık 200mg eklesem verim alır mıyım 

Yan etkileri hangi seviye anabolikle kıyaslanabilir çoğu forumda düşük yan etkili bir ürün olduğu yazıyor fakat piyasada çok bulunmadığı için çok fazla kullanıcı yorumu yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191
Jacop, 36 dakika önce yazdı:

Daha önce kullanan tecrübe eden arkadaşlar npp hakkında düşüncelerinizi bekliyorum yakında elime 1 flakon geçme durumu var only testo ilerliyordum kürümün sonlarına doğru haftalık 200mg eklesem verim alır mıyım 

Yan etkileri hangi seviye anabolikle kıyaslanabilir çoğu forumda düşük yan etkili bir ürün olduğu yazıyor fakat piyasada çok bulunmadığı için çok fazla kullanıcı yorumu yok

npp decanın kısa ester versiyonu dolayısıyla aynı etki/yan etki olucaktır diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 14 dakika önce yazdı:

npp decanın kısa ester versiyonu dolayısıyla aynı etki/yan etki olucaktır diye düşünüyorum 

Nppde deca dick tarzı bir sorun görülüyor mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

testesteron kullanınca testisler ufalıyorsa propinat vursan da ufalır enantate vursan da fakat sustanon vurursan deconat esterinden dolayı pct yapman zorlaşır nandrolone deca kullanınca kalkımıyorsa nandrolone prop kullanınca da aynı problem olabilir fakat kandan çabuk çıktığı için bu ihtimal düşebilir kalkmama süresi kısalabilir tamamen beyin jimnastiği yapıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

@rastlantisalbu konuda bilgin varsa yorum bekliyorum ümit abi.İlacı satın almadım satıcım siparişimi geciktirdiği için hediye olarak gönderdi orjinalliğinden şüphem yok 

Hafifzargana, 10 saat önce yazdı:

testesteron kullanınca testisler ufalıyorsa propinat vursan da ufalır enantate vursan da fakat sustanon vurursan deconat esterinden dolayı pct yapman zorlaşır nandrolone deca kullanınca kalkımıyorsa nandrolone prop kullanınca da aynı problem olabilir fakat kandan çabuk çıktığı için bu ihtimal düşebilir kalkmama süresi kısalabilir tamamen beyin jimnastiği yapıyorum

Deca tecrübem olmadığı için ne yaşayacağımı bilmiyorum ürün elimde kalacak herhalde 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

8 hafta, haftalık 200mg alabilirsin. Ama kardeş; psikolojin bozulmaya yatkınsa, bu ilaç bipolar bile yapabilir. Deca benim psikolojimde kalıcı hasar bıraktı... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Jacop, 4 dakika önce yazdı:

Deca tecrübem olmadığı için ne yaşayacağımı bilmiyorum ürün elimde kalacak herhalde 😀

ne demek elimde kalıcak kullanmıyorsanız itina ile kullanırım hocam ben deca otlakcısıyım 😁 şaka bir yana satıcınız ne iyiymiş öyle keşke benimde olsa..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 1 saat önce yazdı:

ne demek elimde kalıcak kullanmıyorsanız itina ile kullanırım hocam ben deca otlakcısıyım 😁 şaka bir yana satıcınız ne iyiymiş öyle keşke benimde olsa..

İşini hakkıyla yapan bir adam olduğu son siparişimde ufak bir güzellik yapıp ödemeyi fazladan yapmıştım fazladan verdiğim siparişi geciktirince mahçup oldu ödediğimin iki katı değerinde ürünü yolladı sağ olsun.

@gokalafhayatımda şuanlık yolunda gitmeyen bir şey yok psikolojik olarak iyiyim fakat ne zaman ne olacağı belli olmaz.Sen ne gibi yan etkiler gördün psikolojik olarak nasıl bir duruma sokuyor,decadick yaşandın mı?

Bu konuda da ümit abinin yorumuna göre hareket etmeyi düşünüyorum.İlaç kullanmaya başladığım zaman deca ve trenden her zaman uzak kalıcam diyordum fakat ben ona değil o bana geliyor😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Jacop, Bir saat önce yazdı:

İşini hakkıyla yapan bir adam olduğu son siparişimde ufak bir güzellik yapıp ödemeyi fazladan yapmıştım fazladan verdiğim siparişi geciktirince mahçup oldu ödediğimin iki katı değerinde ürünü yolladı sağ olsun.

@gokalafhayatımda şuanlık yolunda gitmeyen bir şey yok psikolojik olarak iyiyim fakat ne zaman ne olacağı belli olmaz.Sen ne gibi yan etkiler gördün psikolojik olarak nasıl bir duruma sokuyor,decadick yaşandın mı?

Bu konuda da ümit abinin yorumuna göre hareket etmeyi düşünüyorum.İlaç kullanmaya başladığım zaman deca ve trenden her zaman uzak kalıcam diyordum fakat ben ona değil o bana geliyor😀

Konularımı aç incele her detayına kadar var. Decadick sanırım yaşamadım, sanırım. Fakat libidoda azalma var. Proviron ile halledeceğimi düşünüyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    984
Jacop, 11 saat önce yazdı:

benim en sevidiğim anabolizan olabilir. Şuan cyp npp ve dhb kullanıyorum diyetteyim. bulktada kullandım bir süre ben baya memnunum. deca gibi su tutmuyor, deca gbi ereksiyon problemi vs yok. yani kısa ester ama normal deca ile uzaktan yakndan alakası yok gibi. bence 200 az gelebilir. daha iyi taşıma yapması için haftalık 400 öneriliyor. %100 dolu ise az kullan. Ben şuan haftalık 1 ml tek alıyorum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Askabar, 21 dakika önce yazdı:

benim en sevidiğim anabolizan olabilir. Şuan cyp npp ve dhb kullanıyorum diyetteyim. bulktada kullandım bir süre ben baya memnunum. deca gibi su tutmuyor, deca gbi ereksiyon problemi vs yok. yani kısa ester ama normal deca ile uzaktan yakndan alakası yok gibi. bence 200 az gelebilir. daha iyi taşıma yapması için haftalık 400 öneriliyor. %100 dolu ise az kullan. Ben şuan haftalık 1 ml tek alıyorum. 

Yorumun için teşekkür ederim.Dediğin gibi ereksiyon sorunu yoksa 5 hafta haftalık 200mg kullanmayı düşünüyorum only testoda istediğim verimi zaten alıyordum fakat bu kürden sonra 1 sene kadar ilaç kullanmayı düşünmüyorum. Üründe elime geçmişken kenarıya koyup 1 sene bekletmek pek mantıklı gelmiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Askabar, 39 dakika önce yazdı:

Jacop, 14 dakika önce yazdı:

Yorumun için teşekkür ederim.Dediğin gibi ereksiyon sorunu yoksa 5 hafta haftalık 200mg kullanmayı düşünüyorum only testoda istediğim verimi zaten alıyordum fakat bu kürden sonra 1 sene kadar ilaç kullanmayı düşünmüyorum. Üründe elime geçmişken kenarıya koyup 1 sene bekletmek pek mantıklı gelmiyor.

hocam su tutmuyor olabilir ester farkından fakat deca dick yapmayacak anlamına gelmez bu. sonuçta ürün yine aynı ürünün kısa esteri tıpkı tren a tren e gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 17 dakika önce yazdı:

hocam su tutmuyor olabilir ester farkından fakat deca dick yapmayacak anlamına gelmez bu. sonuçta ürün yine aynı ürünün kısa esteri tıpkı tren a tren e gibi 

Yabancı forumlarda yaşandığıyla alakalı yazılar var kişiden kişiye değişkenlik göstersede risk almayı istemiyorum.Daha önce deca dick yaşadığı için ümit abinin yorumuna göre hareket edicem dertsiz başımıza dert açmayalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Peki eklem ve tendonlara normal deca gibi olumlu etkisi olduğunu düşünüyor musun abi? Bide marka ve satıcıyı belirtirsen çok makbule geçer ufak bir diz sakatlığim var kafamı kurcalayor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    984
swezy, 1 saat önce yazdı:

normal deca gıbı degıl vucuta gırıp hemen gerı cıktıgı ıcın daha npp kullanıp deca dıck olan kımse gormedım

swager, 54 dakika önce yazdı:

Peki eklem ve tendonlara normal deca gibi olumlu etkisi olduğunu düşünüyor musun abi? Bide marka ve satıcıyı belirtirsen çok makbule geçer ufak bir diz sakatlığim var kafamı kurcalayor.

marka vs belirtemem aldıgım urun pıyasada olan urunlerden degıl cunku. ama tendonlar vs olumlu etkısını hısstedıyorum hele kı suan dusuk karb alırken daha bellı oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yan etki ve etkileri Deca ile aynıdır sadece kısa ester olduğu için çok daha hızlı etki eder güçlü bir ilaçtır pro sporcular dışında çok tavsiye edilmez (tüm kısa esterler gibi)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    984
İngiliz Kemal, 1 saat önce yazdı:

Yan etki ve etkileri Deca ile aynıdır sadece kısa ester olduğu için çok daha hızlı etki eder güçlü bir ilaçtır pro sporcular dışında çok tavsiye edilmez (tüm kısa esterler gibi)

aynı değil. ikisinide kullanmış birisi olarak söylüyorum öyle ezbere demiyorum. etki ve yan etkileri çok farklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Askabar, 3 saat önce yazdı:

aynı değil. ikisinide kullanmış birisi olarak söylüyorum öyle ezbere demiyorum. etki ve yan etkileri çok farklı

Npp kullanım sürecinde prolaktinden nasıl korunuyorsun hocam araştırdığıma göre bu süreçte dostinex ve proviron alınması gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    984
Jacop, 1 saat önce yazdı:

Npp kullanım sürecinde prolaktinden nasıl korunuyorsun hocam araştırdığıma göre bu süreçte dostinex ve proviron alınması gerekiyor 

Ben genetik olarak düşük prolaktin seviyelerine sahibim çok aşırı artmıyor bende. Cinsel sorun yarattığı zaman yarım cabaser alıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

@rastlantisalümit abi npp hakkında yorumlarını bekliyorum kürümü senin önerilerine göre başlatıp ilerlettim bu süreci sağlıklı geçirmemde büyük faydan var yorumun benim için çok önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.632
Jacop, 3 saat önce yazdı:

@rastlantisalümit abi npp hakkında yorumlarını bekliyorum kürümü senin önerilerine göre başlatıp ilerlettim bu süreci sağlıklı geçirmemde büyük faydan var yorumun benim için çok önemli.

NPP hiç kullanmadım. Kullanmadığım anabolikler hakkında tavsiye vermeyi doğru bulmuyorum. 

Lakin yaşın çok genç. Bana sorarsan hiç girme. İlle gireceksen only testosterondan şaşma.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Arkadaşlar, NPP veya Deca kullanmayın. Tren hariç çoğu anaboliği kullandım, tren kullanmama sebebim ise zaten hatlarım keskin ve kilo almakta zorlanan biriyim. Treni alırsam paramparça olurum fakat çok küçük kalırım. Deca alıcağınıza, illa NOR19 un vücuttaki değişikliklerini deneyimlemek isterseniz, yüksek doz tren alın ama düşük de olsa Deca almayın. Ha şunu söyleyeyim, deca dan aldığım gücü hiçbir anabolik veremedi. Günlük 200mg danabol alıyor gibi güç sağladı. Ama prolaktin yüksekliğinden dolayı hayata karşı hevesiniz azalıyor, cinsel sorunlar çıkıyor, " PARANOYA ( Hala boğuşuyorum henüz kurtulamadım ) " yapıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gokalaf, 53 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar, NPP veya Deca kullanmayın. Tren hariç çoğu anaboliği kullandım, tren kullanmama sebebim ise zaten hatlarım keskin ve kilo almakta zorlanan biriyim. Treni alırsam paramparça olurum fakat çok küçük kalırım. Deca alıcağınıza, illa NOR19 un vücuttaki değişikliklerini deneyimlemek isterseniz, yüksek doz tren alın ama düşük de olsa Deca almayın. Ha şunu söyleyeyim, deca dan aldığım gücü hiçbir anabolik veremedi. Günlük 200mg danabol alıyor gibi güç sağladı. Ama prolaktin yüksekliğinden dolayı hayata karşı hevesiniz azalıyor, cinsel sorunlar çıkıyor, " PARANOYA ( Hala boğuşuyorum henüz kurtulamadım ) " yapıyor.

Senin konularını ilk küre girdiğinden beri takip ediyorum deca sorunlarının katlanmasında bir etken olmuş olabilir fakat senin sabırsızlığın pctden kaçman ve ilaç bırakma korkun psikolojik olarak etkilenmende daha büyük rol alıyor.Bu ilaçları hayatının her evresinde kullanamayacığının farkında olman gerekiyor.Npp konusunda ümit abiyi dinleyip satıcam veya kenarıya koyucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Jacop, 3 dakika önce yazdı:

Senin konularını ilk küre girdiğinden beri takip ediyorum deca sorunlarının katlanmasında bir etken olmuş olabilir fakat senin sabırsızlığın pctden kaçman ve ilaç bırakma korkun psikolojik olarak etkilenmende daha büyük rol alıyor.Bu ilaçları hayatının her evresinde kullanamayacığının farkında olman gerekiyor.Npp konusunda ümit abiyi dinleyip satıcam veya kenarıya koyucam

satıcaksan alırım kankam😀. 5ml 5 ml bölüşebiliriz de 😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
swezy, 1 dakika önce yazdı:

satıcaksan alırım kankam😀. 5ml 5 ml bölüşebiliriz de 😁

Salon grubuna fotoğraf attım 2 saat içinde ilaç kullanan herkesten mesaj geldi.nppnin ne çok sevdalısı varmış😀

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.