Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

enesertas

Acil kan sonucu ve yardim

Önerilen İletiler

enesertas    0

İyi günler arkadaşlar 27 yaşındayım 10 yıldır fitness yapıyorum. 166 66 kgyum daha önce testo enant boldenon - testo propiyonat masteron- şimdi de sustanon boldenon kullanıyordum . Martta yarışma düşünüyorum kan sonuçlarımda fsh lh referans aşağısı total testo 11 çıktı sizce plan olarak propiyonat masteron 8 hafta sonra ne yapmalıyım yardım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lucky    8

Dostum yanlış anlama ama yarışma düşünüyor ve bu soruya bile cevap verebilecek bir koçla çalışmıyorsan girmeni tavsiye etmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enesertas    0

Doğru söylüyorsun yanlış anlamam fakat abi dediğim koçun yanlış davranışları ve artniyetleri nedeniyle bıraktım ve maddiyattan dolayı tek başına kaldım kimse de yardımcı olmadığı için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27

Kardesim hormon alinca zaten fsh ls kapanir kapanmiyorsa ilac sahtedir ve 11 cok az ilac sahte olabilir umarim eczaneden aliyosundur veya dozajlarin yerindedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
enesertas, 20 dakika önce yazdı:

Doğru söylüyorsun yanlış anlamam fakat abi dediğim koçun yanlış davranışları ve artniyetleri nedeniyle bıraktım ve maddiyattan dolayı tek başına kaldım kimse de yardımcı olmadığı için

dostum yazmak yerine kan sonuçlarının ss'ini atar mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enesertas    0

Öncesinde dediğim gibi 16 hafta enanthate- boldenon sonra 12 hafta propiyonat masteron winstrol sonra 2 ay only enanthate şu an sustanon boldenon danabol 8. Haftadayım

58ABFB30-CAC2-4EF2-83FF-02AEB2BBA13A.jpeg

78E0777D-799A-4F23-A531-A14EF6DAAA8F.jpeg

8 kg aldım son kürde formumda attığım gibi

otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

bu kürün kaçıncı haftası ve dozajların nasıldı dostum.

1ml sustanon pazartesi 1ml perşembe boldenon 1ml 1ml pazartesi perşembe aldım 20mg danabol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
enesertas, 5 dakika önce yazdı:

1ml sustanon pazartesi 1ml perşembe boldenon 1ml 1ml pazartesi perşembe aldım 20mg danabol

Danabolu artık kesmelisin birde yarışma düşünüyorsan off sezonda tabletlerle işin olmamalı zaten son düzlükte vucüdunu çok fazla stress altına sokuyorsun birde bunu kütle alırken yapmak sağlığından çalacaktır onların yerine daha çok nasıl temiz daha fazla kalori alabilirim kafasında olmalısın ki diyette yüksek kalorilerden düşerek başlaman sana avantaj sağlayacaktır. Daha önceki kan testlerinde total teston nasıldı bilmiyorum ama total testonun bu şekilde olması genetik olabilir. Zaten free testo olması gerektiği gibi ve döngünde baskılanmış. E2 prolaktinin de gayet normal danabolu çıkararak devam etmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enesertas    0
otopsicikedi, 20 dakika önce yazdı:

Danabolu artık kesmelisin birde yarışma düşünüyorsan off sezonda tabletlerle işin olmamalı zaten son düzlükte vucüdunu çok fazla stress altına sokuyorsun birde bunu kütle alırken yapmak sağlığından çalacaktır onların yerine daha çok nasıl temiz daha fazla kalori alabilirim kafasında olmalısın ki diyette yüksek kalorilerden düşerek başlaman sana avantaj sağlayacaktır. Daha önceki kan testlerinde total teston nasıldı bilmiyorum ama total testonun bu şekilde olması genetik olabilir. Zaten free testo olması gerektiği gibi ve döngünde baskılanmış. E2 prolaktinin de gayet normal danabolu çıkararak devam etmelisin.

Çok sağolun gerçekten 👍🏻Sonraki süreçte propiyonat masteron winstrol mü devam edeyim peki yoksa 8 hafta kalaya kadar enanthate boldenon mu devam edeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
enesertas, 4 dakika önce yazdı:

Çok sağolun gerçekten 👍🏻Sonraki süreçte propiyonat masteron winstrol mü devam edeyim peki yoksa 8 hafta kalaya kadar enanthate boldenon mu devam edeyim

İşin yarış boyutu olduğu için ne desem yanlış olur. Bence en azından yarış tecrübesi olan birisiyle bir tek bir kişinin sözünü dinleyerek ilerlemelisin burda bir sürü ses olduğu için onu mu bunu mu yapsam diye düşünerek zaman kaybetmemelisin ve bu süreçte tek bir çizgi üzerinde gitmeyeceğin için bir sonraki hazırlığında sana neyin daha iyi olacağını bilemeyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: canayyldx
      Merhaba hocalarım ve arkadaşlar,
      Almanya'da güvenilir orijinal ilaç satan veya bilen var mı aranızda oraya yerleşeceğimden dolayı bilmediğimden kendim için ilaç tedarik etmek istiyorum.
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: samed
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      incline dambell press 5 set incline bench press   4 set peck deck fly           3 set omuz press             4 set lateral raise            5 6 set triceps skulcrush     4 set Küre girdik diyelim antrenman programını değiştirmeli miyiz? değiştirilecek ise nasıl değiştirilmeli mesela. atıyorum set sayısı arttırma hareket ekleme falan bugün salon hocasına sordum dedi ki 5 6 hareket göğüs gireceksin. kasları falan şaşırtacaksın falan dedi. çok şaşırdım böyle düşünmesine. arkadaş pt sin hala şaşırtma falan diyor.
      Dedim ki hocam haftada iki itiş yapıyorum(ppl) dedim. adam tamam yine de yapacaksın. sizin fikirlerinizi bekliyorum. Sizce nasıl olmalı. bence antrenman aynı kalmalı ağırlıklar dışında. Bu arada 500 testo 500 bolde düşünüyorum 4 ile 6 ay arası. bu yüzden sordum. siz nasıl yapıyorsunuz naturel ve ilaçdayken farklar falan. 
      Yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

@L0ving @rastlantisal @Diver @Bay-T @metinav @SPECTRE @Askabar @otopsicikedi @SantoR

• Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.