Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Goby__

Düşük dozaj testo deca kürü

Önerilen İletiler

Goby__    0

Dostlarım dün ilk kürüme girdim vurumu yaptım haftalık 250mg deca 250mg testesteron enanhate vuruyorum su toplama derdi olmasın diye dianabol eklemedim ancak herkes dozajı arttırmami söylüyor ben ilk kürüm olduğu için henüz vücudumu yormak istemiyorum 10 hafta yapacağım kürü etki alır mıyım ne kadar alırım ?

Yada arttirmali miyim sizce dozaji?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Goby__, 4 dakika önce yazdı:

Yada arttirmali miyim sizce dozaji

Genellikle tren kürlerinde şiddeti azaltmak için testo azaltılıp tren ön plana çıkar. Ama Deca küründe asla böyle bir söz konusu olmamalı. Her zaman "en az" 2/1 oranı olmalı. 500 testo 250 decadan bahsediyorum. Ayrıca deca geç açılan bir ilaç. Ama 2.5 3 aydan sonrada etkileri azalıyor. Bu sebeple 10 hafta az olabilir. İlk küründe Deca kullanmanda gerçekten gereksiz olmuş. Güçlü ve ürolojik sistemi kilitleyebilen bir ilaç. Üstelik ilk kürün buysa sonra ki kürlerde verim alma şansın daha az. Ben senin yerinde olsam 250 mg testo 100 mg decayla başlarım vücudu yoklaya yoklaya ilerlerim... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Goby__, 23 dakika önce yazdı:

Dostlarım dün ilk kürüme girdim vurumu yaptım haftalık 250mg deca 250mg testesteron enanhate vuruyorum su toplama derdi olmasın diye dianabol eklemedim ancak herkes dozajı arttırmami söylüyor ben ilk kürüm olduğu için henüz vücudumu yormak istemiyorum 10 hafta yapacağım kürü etki alır mıyım ne kadar alırım 

Forumlarda okuduklarıma  göre genelde testo + deca kürlerinde testoyu biraz daha yukarıda tutuyorlar. İlk kürde tecrübesizlik olduğundan dolayı mgleri yükseltmeden devam etmek bana mantıklı geliyor çünkü vücudun vereceği tepkiyi görmek gerek.  Zaten deca bilinçsiz kullanıldığında ortaya çıkan sıkıntılar bir çok insanı psikolojik olarak çökertmiş. Deca yerine boldenon veya rimabolan daha iyi olurdu.

Umarım her şey gönlüne olur ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Goby__    0
Rota, 3 saat önce yazdı:

Genellikle tren kürlerinde şiddeti azaltmak için testo azaltılıp tren ön plana çıkar. Ama Deca küründe asla böyle bir söz konusu olmamalı. Her zaman "en az" 2/1 oranı olmalı. 500 testo 250 decadan bahsediyorum. Ayrıca deca geç açılan bir ilaç. Ama 2.5 3 aydan sonrada etkileri azalıyor. Bu sebeple 10 hafta az olabilir. İlk küründe Deca kullanmanda gerçekten gereksiz olmuş. Güçlü ve ürolojik sistemi kilitleyebilen bir ilaç. Üstelik ilk kürün buysa sonra ki kürlerde verim alma şansın daha az. Ben senin yerinde olsam 250 mg testo 100 mg decayla başlarım vücudu yoklaya yoklaya ilerlerim...  

MajesteBVB, 3 saat önce yazdı:

Forumlarda okuduklarıma  göre genelde testo + deca kürlerinde testoyu biraz daha yukarıda tutuyorlar. İlk kürde tecrübesizlik olduğundan dolayı mgleri yükseltmeden devam etmek bana mantıklı geliyor çünkü vücudun vereceği tepkiyi görmek gerek.  Zaten deca bilinçsiz kullanıldığında ortaya çıkan sıkıntılar bir çok insanı psikolojik olarak çökertmiş. Deca yerine boldenon veya rimabolan daha iyi olurdu.

Umarım her şey gönlüne olur ..

Teşekkür ederim hocam 2 gün arayla arimidex alıyorum ama dediğiniz gibi decayi 100mg ye düşürucem

Rota, 3 saat önce yazdı:

Testoyu 500 e cikarmak yerine decayi 100 e indirsem olur mu peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Decayı bence kullanma test primo gir daha kütle tam oturmadan decadan verim ve doluluk bekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Goby__    0
Larues, 6 dakika önce yazdı:

Decayı bence kullanma test primo gir daha kütle tam oturmadan decadan verim ve doluluk bekleme

Öyle deseniz bile deca 10gr dahi alınsa doğal testo üretimini durduruyor şuan biraksam bile yine yan etkileri Alicam en azından sonuna kadar gideyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Goby__, 44 dakika önce yazdı:

Testoyu 500 e cikarmak yerine decayi 100 e indirsem olur mu peki

Arimedex almayı kes. Kürün gücünü düşürür. Amaç su tutmak kası doldurmak pump almak. Jino olmak kolay değil. Hissi gelirse kaşınma acı vs yeni konu açarsın. İlk kürde 500 olmaz. Decada olmamalı aslında. 250 testo 100 deca idealdir.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
Yanlış Yazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Goby__    0
Rota, Bir saat önce yazdı:

Arimedex almayı kes. Kürün gücünü düşürür. Amaç su tutmak kası doldurmak pump almak. Jino olmak kolay değil. Hissi gelirse kaşınma acı vs yeni konu açarsın. İlk kürde 500 olmaz. Decada olmamalı aslında. 250 testo 100 deca idealdir.

Tamam teşekkür ederim arimidexi almam gerektiğini nasıl anlarım ereksiyon problemleri vs başlayinca mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Goby__, 1 dakika önce yazdı:

Tamam teşekkür ederim arimidexi almam gerektiğini nasıl anlarım ereksiyon problemleri vs başlayinca mi

Özellikle göğüs problemlerinden anlarsın. Ereksiyon hakkında pek bilgim yok. Hocam buyur @rastlantisal

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Goby__, 21 saat önce yazdı:

Öyle deseniz bile deca 10gr dahi alınsa doğal testo üretimini durduruyor şuan biraksam bile yine yan etkileri Alicam en azından sonuna kadar gideyim 

Bilgin olmadığı o kadar belli ki😂 testoyla ilgili bisi dememişim deca kullanacak tecrüben yok demeye çalışmışım... dick durumunda altından kalkamazsın 

Yan etkileri alıp almamak senin bileceğin is🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Goby__, 13 saat önce yazdı:

Sorun yaşadığında test yaptırınca anlarsın. Ezbere kullanmak doğru bir yaklaşım değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.