Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Larues

Ilk kür genotropin

Önerilen İletiler

Larues    235

Arkadaşlar merhaba martta yarışma düşündüğüm için kure girmeye karar verdim ( iyi form tutarsam katilicam) bunun için günde 1.5 ui growth kullanmayı düşünüyorum 4 5 ay kesintisiz şekilde ve duruma göre de yarışa doğru 12 hafta 250 mg test p düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MrMaYk    3

gh olarak hangi marka tercih ediceksin fiyatlar pahalı şuan ben norditropin kullanıyorum 15 mg olanı günlük 1,5 mg vuruyorum ayda 3 kalem yapıyor eczane ile 1.750 tlye anlaştım tanesini genotropin biraz daha uygun ama onda içeriği hazırlaması biraz sıkıntı bunda direk iğneyi takıp uyguluyorsun

IMG_20221031_220456.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    141
Larues, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba martta yarışma düşündüğüm için kure girmeye karar verdim ( iyi form tutarsam katilicam) bunun için günde 1.5 ui growth kullanmayı düşünüyorum 4 5 ay kesintisiz şekilde ve duruma göre de yarışa doğru 12 hafta 250 mg test p düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

formunu bilmiyorum dostum ama 1.5ui ile bir şey olacağını düşünmüyorum. yarışma için kullanacağın dozlar biraz düşük gibi geldi bana yine de başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Yarışmaya kesin katılmaya karar verseydim 12 hafta 500 mg girerdim. Ben tamamen duruma göre karar vereceğim yarışmaya katılıp katilmamaya yoksa bu dozlar hiç tatmin edici değil ama formuma sonuna kadar güveniyorum simetrim obliklerim vs iyi denecek seviyede 

Valhallaxd, 5 saat önce yazdı:

formunu bilmiyorum dostum ama 1.5ui ile bir şey olacağını düşünmüyorum. yarışma için kullanacağın dozlar biraz düşük gibi geldi bana yine de başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Valhallaxd, 5 saat önce yazdı:

kanka 1 mg 3 iu  adam 4.5 iu kullanıyor.

Larues, 9 dakika önce yazdı:

Yarışmaya kesin katılmaya karar verseydim 12 hafta 500 mg girerdim. Ben tamamen duruma göre karar vereceğim yarışmaya katılıp katilmamaya yoksa bu dozlar hiç tatmin edici değil ama formuma sonuna kadar güveniyorum simetrim obliklerim vs iyi denecek seviyede 

senin yerinde olsam 3 iu 350 testo 200 rimabolon giderdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

kanka 1 mg 3 iu  adam 4.5 iu kullanıyor.

senin yerinde olsam 3 iu 350 testo 200 rimabolon giderdim

Valla reis 250 testoyu bile korka korka vurucam muhtemelen genoyu 3 üniteye çıkarırım da rimoyu kullanırsam en fazla 100 150 bandında takılırım yaptığımız işler zaten akıl karı değil çok fazla risk almaya gerek yok gibi duruyo😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
Larues, 13 dakika önce yazdı:

Valla reis 250 testoyu bile korka korka vurucam muhtemelen genoyu 3 üniteye çıkarırım da rimoyu kullanırsam en fazla 100 150 bandında takılırım yaptığımız işler zaten akıl karı değil çok fazla risk almaya gerek yok gibi duruyo😂

3 iu ya düşür diyom kankam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
roddy0, 19.11.2022 - 15:04 yazdı:

Rimabolon 100-150 mg ile birseye yaramaz 300 alti bir ise yaramiyor diye düşünüyorum 

Tamam kankeyto nbr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
Larues, 6 dakika önce yazdı:

Tamam kankeyto nbr

Reis küre girmemissindir umarım, normal halin bu kadar paranoyakken kürde cildirirsin sen, ben iyiyim sen nasilsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
roddy0, 20 dakika önce yazdı:

Reis küre girmemissindir umarım, normal halin bu kadar paranoyakken kürde cildirirsin sen, ben iyiyim sen nasilsin

5 ünite insülin vurdum valla geçen köpek gibi yemek yedim küre gircem bu arada 😀 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
agfitness, 4 dakika önce yazdı:

Yarışmaya hazırlık?
1.5iu geno?
250mg testo?

Kardeşim o dozajlar kaybı önlemek adına yapılan dozajlar yarışma falan değil. 
Şöyle düşün piste çıkacaksın arabalar hep Subaru Wrx, Mitsubishi Lancer, Toyota Supra...
Sen diyorsun ki benim de elimde Ford Focus var onla çıkmayı düşünüyorum.
Onların beygir gücüne onların modifikasyonuna erişmen lazım ki onlarla aynı pistte boy ölçüşebilesin.

Yine de sen bilirsin, tercih kişinindir yolun açık olsun.

Sağlıklı sporlar...

en net yorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
agfitness, 9 saat önce yazdı:

Yarışmaya hazırlık?
1.5iu geno?
250mg testo?

Kardeşim o dozajlar kaybı önlemek adına yapılan dozajlar yarışma falan değil. 
Şöyle düşün piste çıkacaksın arabalar hep Subaru Wrx, Mitsubishi Lancer, Toyota Supra...
Sen diyorsun ki benim de elimde Ford Focus var onla çıkmayı düşünüyorum.
Onların beygir gücüne onların modifikasyonuna erişmen lazım ki onlarla aynı pistte boy ölçüşebilesin.

Yine de sen bilirsin, tercih kişinindir yolun açık olsun.

Sağlıklı sporlar...

Mens fizik genclerde yarışacağım için 10 kişiden 7 si natural o yüzden az tuttum. Yoksa bende biliyorum +182 mens Türkiye şampiyonu arkadaşım var dolu gözükmek için anabolizan yanında 15 ui insülin alıyordu sürekli hipoglisemi geçirirdi kütle koymak için az daha gözünden bacaklarından oluyordu. Ona rağmen podyumda cok dolu değildi diyebilirim yarış boyutundaki herifler ayni boga gibi fotoğraflarda küçük bile çıkıyorlar😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Larues, 19.11.2022 - 04:44 yazdı:

Dostum yarışma hazırlığı için 1.5 iü gh kullanacağına hiç kullanma daha iyi. Bulk yaparken aklımda yarışma bile yokken 5-6 ay aralıksız 3 iü kullandım o bile az bence bence yağ yakımı için 2-3 iü olabilir ama kas kazanımı vs için 4-6 iü lazım. Karşılayacak güç yoksa hiç bulaşma. Yerine daha sonuç odaklı kaliteli ilaçlar alıp daha iyi sonuç alırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit132    5
Larues, 22.12.2022 - 16:55 yazdı:

5 ünite insülin vurdum valla geçen köpek gibi yemek yedim küre gircem bu arada 😀 

Kusura bakmayın da anaboliklerden korkup insülin mi vuruyorsunuz? Sadece meraktan soruyorum bile bile şeker hastası olmaya uzuv kaybına yol açacak olan belki bi ilaci kullanmaya korkmayıp 250 testoya korkuyorsanız bilemedim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Erkeklerde sağlıklı bir insan günlük 0.6 iu gh

spor yapan insan 1 iu gh

aç karnına yatıp yatmadan önce arginine alan sporcu bir insan da 1.4 iu civarında gh salgılıyor. 

rakamlar net olmamakla beraber yapılan çalışmalardan aklımda kalan hemen hemen doğru rakamlar. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Yigit132, 9 saat önce yazdı:

Kusura bakmayın da anaboliklerden korkup insülin mi vuruyorsunuz? Sadece meraktan soruyorum bile bile şeker hastası olmaya uzuv kaybına yol açacak olan belki bi ilaci kullanmaya korkmayıp 250 testoya korkuyorsanız bilemedim

Bikereden bisi olmaz arkadaş 30 vuruyo sıkıntı yok devam 

backdoorman, 9 saat önce yazdı:

Erkeklerde sağlıklı bir insan günlük 0.6 iu gh

spor yapan insan 1 iu gh

aç karnına yatıp yatmadan önce arginine alan sporcu bir insan da 1.4 iu civarında gh salgılıyor. 

rakamlar net olmamakla beraber yapılan çalışmalardan aklımda kalan hemen hemen doğru rakamlar. 

Dostum teşekkür ederim yanıtın yardımcı oldu 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit132    5
Larues, 2 dakika önce yazdı:

Bikereden bisi olmaz arkadaş 30 vuruyo sıkıntı yok devam 

Her pis aliskanlik bi kereden bisi olmaz lafiyla baslar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Yigit132, 9 dakika önce yazdı:

Her pis aliskanlik bi kereden bisi olmaz lafiyla baslar

Insulini deneme amaçlı vurdum, şakasına söyledim zaten ben sahsen tren bile kullanırım ama mens fizik olympia yarissam dahi asla kür boyunca insulin kullanman asiri kötü stres bindiriyor vücuda gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.