Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RealX11

Tahlil sonuçları (Kür öncesi)

Önerilen İletiler

RealX11    2

Arkadaşlar merhaba,

Küre giricem muhtemeler 1 haftaya, öncesinde resimdeki tahlilleri yaptırdım.

Kolesterol yıllardır bu seviyelerde bende sadece kreatin yüksek çıkmış onuda günlük su tüketimini 1 litre arttırırsam geçermiş (gerçekten öylemi bilmiyorum)

Özetle; bu tahlil sonuçlarına bakarsak küre girmem de bir sıkıntı olurmu sizce ?

Tahlil sonuçları

http://i.hizliresim.com/LZgdA0.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    234

Yüksek görünen kan değerleri aslında vgci için normal. Sebebi kırmızı et ve yumurta tüketimi.

Kreatinin değeri 2 durumda yüksek çıkar birincisi böbrek fonksiyon bozukluğu ikincisi yüksek protein tüketimi. İlki sorun olur.

Kolestrol ve ldl konusunda ise tıpçılar uzun süredir tartışma halinde.. Bir tarafın iddiasına göre kontrol edilemeyen kolestrol kalp sağlığını olumsuz etkilerken diğer taraf ise yüksek kolestrol ile yaşamanın hayati tehlike taşımadığını düşünüyor. Ben ikincisine daha fazla inanıyorum ama yine de kolestrol içeren besinleri seyrek tüketiyorum.

Sonuç olarak bu sonuca bakarak sağlıksız olduğunuzu söyleyemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeş yüksek kan seviyen varsa kan ver ilk önce emin ol çok rahatliyacaksin.Benim kan seviyemde hızlı artar vucudum hızlı kan üretir ve kan verdiğimde rahatlarim yani organlar,dolasim herşey rahatliyor çünkü çok faydalı kan vermek kesinlikle ver yüksek kan seviyen varsa kan vermeden kure başlama derim.Zaten kurdeyken kan yapımı dahada hızlanacak haberin ola rahatsız edebilir seni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

Arkadaşlar, cevaplarınız için teşekkür ederim.

Kreatinin yüksek olması bence protein tüketimi-ki yaklasık 150-200 gr alıyordum günlük.

Ancak yinede kontrol ettirmek te fayda var.

Kan değerim 14.4 yüksek sayılmaz bence ama yükseleceğini varsayar isek dediğiniz gibi kan vermekte fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naturel isen test yanlış.Doğal olarak insanda 13 ng dl test bulunması imkansız gibi.Eğer gerçekten doğruysa küre felan girmene gerek yok millet 500 mg test ve adex ile yakalayamıyor 13test/25-35 e2 oranını.Yağ tüketimini azaltıp günde 3 tablet bemiks c almaya başla.Lipid profilin iyileşecektir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2
Naturel isen test yanlış.Doğal olarak insanda 13 ng dl test bulunması imkansız gibi.Eğer gerçekten doğruysa küre felan girmene gerek yok millet 500 mg test ve adex ile yakalayamıyor 13test/25-35 e2 oranını.Yağ tüketimini azaltıp günde 3 tablet bemiks c almaya başla.Lipid profilin iyileşecektir

Sevgili gurbuz,

yaşım 42, hayatımda hiç kür yapmadım ancak kaliteli beslenirim "vitaminler mineraller + özellikle superfood besinler"

Ancak değerlerden anlamıyorum, gerçekten imkansız gibi değerler var ise kür sonrası pct için testi tekrarlamakta fayda var.

Ancak üstteki tahlil ile, alttaki farklı biokimya labaratuvarında yapıldı.

Yani aynı anda Hem Testo, Hemde E2 yanlış olabilir mi acaba bu kadar tesadüf bilemedim.

Açıkçası önümüzdeki hafta, 12 haftalık bir küre girmeyi planlıyordum "Testo enanth"

Şimdi siz böyle söyleyince bir durdum ben.

LH-E2 ve Fre tes. bunlar özel'de yapıldı.

Üstteki kısım ise aile hekimi yaptırdı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevgili gurbuz,

yaşım 42, hayatımda hiç kür yapmadım ancak kaliteli beslenirim "vitaminler mineraller + özellikle superfood besinler"

Ancak değerlerden anlamıyorum, gerçekten imkansız gibi değerler var ise kür sonrası pct için testi tekrarlamakta fayda var.

Ancak üstteki tahlil ile, alttaki farklı biokimya labaratuvarında yapıldı.

Yani aynı anda Hem Testo, Hemde E2 yanlış olabilir mi acaba bu kadar tesadüf bilemedim.

Açıkçası önümüzdeki hafta, 12 haftalık bir küre girmeyi planlıyordum "Testo enanth"

Şimdi siz böyle söyleyince bir durdum ben.

LH-E2 ve Fre tes. bunlar özel'de yapıldı.

Üstteki kısım ise aile hekimi yaptırdı.

Yaş 42...Superfood adı altında geçen ürünler %3 tt artışı bile yapamaz.Değil superfood kriptonit yesen yine bu değer inanılması zor 42 yaşındaki biri için.Eğer durum böyle ise androjen reseptörlerini rahat bırak derim.Değerlerin muazzam seviyede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rzaism    0

Arkadaşlar kür sonrası yaptıracağım tahlilleri hastaneden ne diye talep edeceğim Yardımcı olurmusunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.