Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Drei Lilien

Steroidler ömrü gerçekten kısaltıyormu?

Önerilen İletiler

Drei Lilien    19

Merhaba dostlar ülkemizde bu konuda herkesin bir fikri var kimi bir kür yapsan bile ömrünü kısaltmış olursun diyor  G.A gibi hocalar buna katılmıyor ve kullandığın süre ve dozlara vücudumuzun ilaca verdiği tepkiye bağlı olduğunu söylüyor Öyleki Türkiye genelinde meşhur spor salonlarında çalışan  bir pt arkadaş ile konustuğumda 5 yıl steroid kullanımı insan ömrünü 20 yıl kısaltıyor demişti sizin görüşleriniz nedir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Drei Lilien, 5 dakika önce yazdı:

Merhaba dostlar ülkemizde bu konuda herkesin bir fikri var kimi bir kür yapsan bile ömrünü kısaltmış olursun diyor  G.A gibi hocalar buna katılmıyor ve kullandığın süre ve dozlara vücudumuzun ilaca verdiği tepkiye bağlı olduğunu söylüyor Öyleki Türkiye genelinde meşhur spor salonlarında çalışan  bir pt arkadaş ile konustuğumda 5 yıl steroid kullanımı insan ömrünü 20 yıl kısaltıyor demişti sizin görüşleriniz nedir ? 

Tamamen saçmalık 

Bütün ilaçları kilona ve forumuna uygun olarak kullanırsan,, bütün tahlillerini zamanında yaptırıp yan etkileri en aza indirirsen ömrünü kesinlikle kısaltmaz

İlaçların tamamının yan etkileri var zaten kullanan kişiler olası yan etkilerin bilincinde kullanıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
mcanmeco, 5 dakika önce yazdı:

Tamamen saçmalık 

Bütün ilaçları kilona ve forumuna uygun olarak kullanırsan,, bütün tahlillerini zamanında yaptırıp yan etkileri en aza indirirsen ömrünü kesinlikle kısaltmaz

İlaçların tamamının yan etkileri var zaten kullanan kişiler olası yan etkilerin bilincinde kullanıyor 

Kesinlikle katılıyorum ancak forumda bile aynısını yazanlar olmuş çoğu kişi böyle düşünüyor  önceden kalıplaşmış kısır kalma mevzusu vardi steroid kullanan ilerde kısır kesin kalıyor yorumları yapılıyordu şimdide bu çıktı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Drei Lilien, 43 dakika önce yazdı:

Hurafe .. Ömür bellidir ne uzalır ne kısalır .. Sadece o ömrü temiz ve kötü yaşamak vardır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.445
Drei Lilien, 27 dakika önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum ancak forumda bile aynısını yazanlar olmuş çoğu kişi böyle düşünüyor  önceden kalıplaşmış kısır kalma mevzusu vardi steroid kullanan ilerde kısır kesin kalıyor yorumları yapılıyordu şimdide bu çıktı 

Arnold ilaç kullanmasa 500 yaşında mı ölecekti ozman dostum. Yani bunu kullanıyosan bazı şeyleri göze alıyorsun. Kimisi bir madalya için ömründen 10 yılını feda edebilir sonuçta. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
otopsicikedi, 5 dakika önce yazdı:

Arnold ilaç kullanmasa 500 yaşında mı ölecekti ozman dostum. Yani bunu kullanıyosan bazı şeyleri göze alıyorsun. Kimisi bir madalya için ömründen 10 yılını feda edebilir sonuçta. 

Hocam ben bu görüşlere katıldığımı söylemedim sadece böyle yorum yapılıyor sizin görüşleriniz nedir dedim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

bence kısaltır ne kadar tahlil versen de  her hafta her ay tahlil veremezsin ,  tansiyon yükselir başka bir değer yükselir 2-3 ay haberin olmadan gezersin kalbe , damarlara binen yük artar karaciğer zorlanır böbrek zorlanır ve bu organlar son raddeye gelene kadar sinyal vermez , ha tabiki pro bodybuılder değilsen gram gram ilaç almıyorsan sürünerek ölmezsin ama illaki bi süre sonra bi yerden problem çıkarır seni uğraştırır bunları kabullenerek bu işe başlamak lazım herkesin zayıf noktaları farklı , çoğumuz ekg çektirmiyoruz kalbimize baktırmıyoruz yurt dışında her ay 1 vücut geliştirmeci ölüyor bunların çoğunda para da var popülerlik de var düzenli test de veriyor en pahalı koruycuları da kullanıyor ama uykusunda kalp krizinden gidiyor bazen kan değerlerinin iyi olması sağlıklı olduğun anlamına gelmez , ha ne zaman öleceğini kimse bilemez ama steroid kullandığın ve kullanmadığın 2 farklı senaryoda bence kullanarak yaşadığın hayatında ölüm riski daha fazla , senin dediğine de katılmıyorum sadece kullandığın zaman olur 1 kür yapılır 2 kür yapılır bence 1 kere bu işe giren kişi büyük ihtimalle 1 kür 2 kür le bırakamaz hayatı boyunca kullanır , kısır kalma olayı da yalan eskide kaldı  sözü de yanlış uzun yıllar kür yaptıktan sonra geri dönemeyen bir sürü kişi var örnek larry wheels adam çok kez pct yapmayı denedim artık döngüm açılmıyor diyor 27 yaşında trt başlamak zorunda kaldı ölene kadar dışarıdan testo almak zorunda.

forumda 1 kür ile  deca dick olup 2-3 yıl doğru düzgün cinsellik yaşayamayan , ereksiyon olamayan hayatı zehir olan kişiler var ,  pct den sonra testisler küçük kaldı , total testo eski seviyesine gelmedi ,  bunalıma girdim vs vs böyle bir sürü konu var , bu kür işi sigara alkol kullanmak gibi normalleştirilmemeli bence vücuda hormon sokmak bambaşka bir olay.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19
Markus Rühl, 16 dakika önce yazdı:

bence kısaltır ne kadar tahlil versen de  her hafta her ay tahlil veremezsin ,  tansiyon yükselir başka bir değer yükselir 2-3 ay haberin olmadan gezersin kalbe , damarlara binen yük artar karaciğer zorlanır böbrek zorlanır ve bu organlar son raddeye gelene kadar sinyal vermez , ha tabiki pro bodybuılder değilsen gram gram ilaç almıyorsan sürünerek ölmezsin ama illaki bi süre sonra bi yerden problem çıkarır seni uğraştırır bunları kabullenerek bu işe başlamak lazım herkesin zayıf noktaları farklı , çoğumuz ekg çektirmiyoruz kalbimize baktırmıyoruz yurt dışında her ay 1 vücut geliştirmeci ölüyor bunların çoğunda para da var popülerlik de var düzenli test de veriyor en pahalı koruycuları da kullanıyor ama uykusunda kalp krizinden gidiyor bazen kan değerlerinin iyi olması sağlıklı olduğun anlamına gelmez , ha ne zaman öleceğini kimse bilemez ama steroid kullandığın ve kullanmadığın 2 farklı senaryoda bence kullanarak yaşadığın hayatında ölüm riski daha fazla , senin dediğine de katılmıyorum sadece kullandığın zaman olur 1 kür yapılır 2 kür yapılır bence 1 kere bu işe giren kişi büyük ihtimalle 1 kür 2 kür le bırakamaz hayatı boyunca kullanır , kısır kalma olayı da yalan eskide kaldı  sözü de yanlış uzun yıllar kür yaptıktan sonra geri dönemeyen bir sürü kişi var örnek larry wheels adam çok kez pct yapmayı denedim artık döngüm açılmıyor diyor 27 yaşında trt başlamak zorunda kaldı ölene kadar dışarıdan testo almak zorunda.

forumda 1 kür ile  deca dick olup 2-3 yıl doğru düzgün cinsellik yaşayamayan , ereksiyon olamayan hayatı zehir olan kişiler var ,  pct den sonra testisler küçük kaldı , total testo eski seviyesine gelmedi ,  bunalıma girdim vs vs böyle bir sürü konu var , bu kür işi sigara alkol kullanmak gibi normalleştirilmemeli bence vücuda hormon sokmak bambaşka bir olay.

Kesinlikle katılıyorum demek istediğim kullanan herkes kısır oldu olacak inancı vardı ondan bahsettim başkasına sorun yaratmayan senin hayatını karartabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.506
Markus Rühl, 10 dakika önce yazdı:

Altına imzamı atarım ve kendi adıma teşekkür ederim. Çok güzel toparlamış ve anlatmışsın. 

Anaboliksiz, düşük doz testo veya çok düşük doz anabolikle minimal sorun yaşayarak süreklilik sağlamak gerek. Oysa ve niyeyse "normalleştirildiği" için çılgın dozlara gözleri kapalı atlıyor herkes. Gözümün önünde kısa sürede devleşip daha kısa sürede minicik kalan sporcular oldu. Kazanım ne? bol bol sorun. Depresyon, spordan uzaklaşma, iyi form halinin fotosunu arada bir sosyal medyaya atma, bitmiş cinsel hayat.

Çevrem sadece erkeklerden ibaret değil. Siz bir de kadınlardan dinleseniz işin ne denli kritik olduğunu anlarsınız. "Çok kaslı ama..." ile başlayan buraya yazamayacağım ama genel olarak partnerinin ereksiyon kabiliyeti ve kalitesinden söz eden yakınmalar duyuyorum. Daha bugün başlık açıldı ereksiyon sorunu yüzünden eşi ile boşanma aşamasına gelmiş. Her şeyi geç senelerce sadece düşünerek yada görerek erekte olamayabilirsin vs vs.

Ben 42 yaşındayım. Şahsen anaboliklere girerken hala daha korkuyorum. Sorun yaşadığımda üzerine gidecek maddi imkanım da var ama korkuyorum. O yüzden yavaş yavaş ama sorunsuz ilerlemeye özen gösteriyorum. En ufak sorunda da "ya buna da para verdim ziyan olacak" demiyorum. 

Dikkatli ve akıllı olun lütfen. Plaj vücudu, dövüşçü vücudu gibi vücut formları da mükemmel. hatta genel olarak badici vücudundan daha güzel. İlaç bu işin spordan çıkış noktası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.