Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

izmir35

Primobolan vs boldenon mix

Önerilen İletiler

izmir35    2

Herkese merhaba yaş 24 boy 180 kg 75 3. Kürüm olucak Primo düşünüyordum maliyetten dolayı 10 hafta 200 mg + 14 hafta 400 bolde + 16 hafta testo olarak planladım mix olarak kullanan varmıdır aranızda mantıklı olabilir mi yoksa sadece bolde olarak mı daha mantıklı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.490
izmir35, 6 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba yaş 24 boy 180 kg 75 3. Kürüm olucak Primo düşünüyordum maliyetten dolayı 10 hafta 200 mg + 14 hafta 400 bolde + 16 hafta testo olarak planladım mix olarak kullanan varmıdır aranızda mantıklı olabilir mi yoksa sadece bolde olarak mı daha mantıklı olur

Boldeye vereceğin parayı rimabolona verebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
izmir35    2
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Boldeye vereceğin parayı rimabolona verebilirsin 

Yabancı kaynaklarda çok mixleyen var fakat ülkemizde çok kaynağa yada mixleyene hiç denk gelmedim açıkçası 2 sini mixlemek daha sağlam sonuç aldırır mı diye merak var içimde önceden tecrübe eden varsa aydınlatırsa çok hayra geçer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

Rimo inanılmaz bir ilaç çok stratejik bulk kurlerinde destekleyici cut kurunde kurutan bir ilaç yapısı dhtye dönüşmemesi sebebiyle az inhibasyona sebebiyet verir ostorejene dönüşmeyen bjr yapisi vardır o yüzden ben deca yerine testo bolde yada dhb nin yanına eklenmesi taraftarıyım bulkta dbol da eklenebilir senin özelinde mantıklı bir seçenek olur bu kür çok verim alırsın ve çok kaybında olmaz 

tarihinde melikgngr tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
izmir35    2
melikgngr, 3 saat önce yazdı:

Rimo inanılmaz bir ilaç çok stratejik bulk kurlerinde destekleyici cut kurunde kurutan bir ilaç yapısı dhtye dönüşmemesi sebebiyle az inhibasyona sebebiyet verir ostorejene dönüşmeyen bjr yapisi vardır o yüzden ben deca yerine testo bolde yada dhb nin yanına eklenmesi taraftarıyım bulkta dbol da eklenebilir senin özelinde mantıklı bir seçenek olur bu kür çok verim alırsın ve çok kaybında olmaz 

Hocam çok sağol yabancı kaynakları dile getirdin resmen 400 bolde 200 rimo makulmüdür yoksa altına veya üstüne çıkmalımıyım boldede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32

Bana göre başlangıç için güzel çünkü yanında efektif ilaçlarda kullanacaksın bu şekilde başlamanı ve ileryen süreçte gelişimine göre arttirmani öneririm bir eğer bu kürü yapacaksam burda değişken rimo olmalı çünku diğerlerine göre daha az nispeten hasar bırakan bir ilaç o yüzden f/p olarakta düşününce bu doz iyi haftalık 1000 mglardan bahsedenler var yani sadece rimo alınacaksa okey ama bir kaç ilaç kullanip bu kadar yüksek rimo almak tam bir saçmalık 

tarihinde melikgngr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
izmir35    2
melikgngr, 3 saat önce yazdı:

Bende tamamen aynı şeyi düşünüyorum 1000 rimo abartılı bi doz ve ileri seviye bi doz olarak görüyorum 3. Cycleda bolde eklememdeki neden maksat dozajı yüksek tutmak oldu malesef kur sebebiyle inşallah verimli bi kür geçiririm şuan asıl olayın ilaç değil beslenmede olduğunu çok iyi tecrübe ettim o yüzden abuk subuk rakamları ilaca vermek yerine beslenmeye harcamayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

bulk amaçlıysa yanına 100 mg deca ekleyebilirsin çok bozmaz işin içinde bolde primo varken decanın yan etkileri de azalacaktır bunun yanında 400 bolde 200 primo kullanacaksan testesteron dozuna dikkat etmelisin bence 500 testo falan kullanırsan düşük östrojene marus kalabilirsin kan testine göre gitmek en iyisi baktın östrojen çok düşük testesteronu artırırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emnakin1
      Arkadaşlar ben enjeksiyonu yanlış mı yapıyorum?
      Bolde testo e. küründe 6. haftamda testosteronum referans aralıkta çıktı. Vurmam gereken dozun yaklaşık 4te birini vuruyormuşum sanırım. Örnek veriyorum testosteronda 300mg/ml yazıyor. bu şırıngada 1 ml e kadar ilacı çektiğimizde 300 mg testo çektiğimiz anlamına mı geliyor? Bu iş böyle mi yürüyor? Ben direkt 300 mg doz vuracaksam örneğin, şırıngada 0,3 ml e kadar çekiyordum. Örneğin pazartesi 300 mg testo yazıyor. Bunu vurmak için şırıngada 1 mle kadar mı çekeceğim? Boldenoneda da 250mg/ml yazıyor onda da 250 mg vurmak için mi 1 ml e kadar şırıngaya çekeceğim?
      Yardım lütfen😢
    • Yazan: anabolik.adam
      Herkese selamlar.
      Boldenon testo kürü oldukça yaygın bir kür fakat boldenondan tam olarak ne beklemeliyiz ne kadar değiştirir ki seni. Artan damarlanma görüntüsü mü pump kalitesi mi protein sentezi mi . Bunlar decada da var deca protein sentezinde Boldenondan daha güçlü diye biliyorum fakat yan etkileri daha fazla decanın . amaç yağsız kas kütlesi koymaksa testonun yanına bolde koymak mantıklı mıdır ? (tren kullanmak yerine) 
    • Yazan: thxthxyy
      İyi günler saygı değer forum üyeleri UFC pharma markası nasıl fikri olan varsa yardımcı olabilir mi ?
    • Yazan: Methhhhh000
      Öncelikle herkese merhaba,
      Ben Metehan;
      20 yaşında 95 kilo 1.92 boyunda yağ oranı yüzde 15-16 Civarlarında bir fiziğe sahibim martta son kürümü yaptım ve bıraktım tekrardan döneceğim ağustosta. Yaklaşık 4 senedir vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Zaman zaman yapıp bıraktım . Merdiven altı salonlarda antrenman yaptığım için bilinçsiz ilaç kullandım 17 yaşımda yamyam hocalar sayesinde. Bildiğiniz üzere bu ilacı kullandıktan sonra daha naturel dönmesi çok zor oluyor. Denedim ama olmadı zamanında. Şimdi bir kür planlaması düşünüyorum formumu da paylaşacağım.
      Beslenme programım : 
      300 g karbonhidrat 160 gram protein 45 gram yağ günlük 5-6 litre su 4 gram deniz tuzu Totalde :
      2300 kalori (her ay gelişimime göre 200-300 artırmayı düşünüyorum kaloriyi) Antrenman programı :
      PPL ve her sabah aç karnına 50 dakika kardiyo  Kür planlaması : 15 hafta
      500 test enantat 400 boldenon (duruma göre ilaçlar değişebilir ama kısa ester kullanmak istemiyorum az enjeksiyon olmak istiyorum beslenmeme ve diyetime çok dikkat edeceğim ) Amacım güçlenirken yağ oranımı yüzde 10 civarına düşürüp o yağ oranını korumak 
      Doğru yolda mıyım ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.