Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darkside

Ilk kürüm hakkinda

Önerilen İletiler

Darkside    4

Önceliklle herkese selam 7-8 yıllık spor geçmişim var kilom 72 boy 176 antrman yapmayı sporcu beslenmesine aşık yıllardan beri spor yapıyorum her sistemi her diyeti denemişliğim var uzun süredir push pul leg off push pul off şeklinde çalışıyorum  120 benc ile work set atıyorum 40 dumbell ile incline press atıyorum latpull down 110 kilo ile 8-10 tekrar deadlift yapmıyorum  2 sene önce iş kazası geçirdim kuyruk sokunu kemiğim nerdeyse sakat kalacak kadar hasar görmüştü  bu yüzden bacağı bile 30-30 yüksek tekrar düşük dinlenme bol bol lunge süper set şeklinde çalışıyorum. 

Çok konuştum şimdi amacıma geleyim uzun süredir storodileri araştıran öncesinde yıllardır sporu araştıran biriydim çoğu şeyi bilincede hormonları merak ediyor 1,5 yıldırda bu formda misafir olarak ara ara gezer konuları okurum velahasıl ben artık ciddi anlamda gelişim kat edemiyorum yagsız kas kütlesi anlamında ne tür bir kür uygulamalıyım tecrübeli arkadaşlar ve abilerimden desteklerini bekliyorum.

22E05EEF-2967-4B1C-95BA-9A38873F6D14.jpeg 2B4C502B-00A5-41CD-8F61-5B8C2CCD97BB.jpeg 59873995-2CB6-41F5-8CFA-5F2601ED3634.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Yapın olarak ektomorfa benziyorsun.Ben olsam deca testo girerdim.Ama o ben olsam.Boldenon testo başlanabilir.1er ml ile sonradan tepkilere göre bakılır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
Vural2, 5 dakika önce yazdı:

Yapın olarak ektomorfa benziyorsun.Ben olsam deca testo girerdim.Ama o ben olsam.Boldenon testo başlanabilir.1er ml ile sonradan tepkilere göre bakılır.

48 kilo cok zayı  biri olarak başladım spora ektoyum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Formun çok iyi tebrik ederim. 72 kg ama çok kaliteli bir 72 kg.. uzun süredir ciddi bir şekilde bu sporu yaptığını göre yine aynı sabrı kür konusunda da gostermeni tavsiye ediyorum. 250 mg test ve günlük 25 mg anapolon ile baslayabilirsin. Bu seni 75 kg a temiz bir şekilde taşıyacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
NamasteGodDamnİt, 2 dakika önce yazdı:

Formun çok iyi tebrik ederim. 72 kg ama çok kaliteli bir 72 kg.. uzun süredir ciddi bir şekilde bu sporu yaptığını göre yine aynı sabrı kür konusunda da gostermeni tavsiye ediyorum. 250 mg test ve günlük 25 mg anapolon ile baslayabilirsin. Bu seni 75 kg a temiz bir şekilde taşıyacaktır. 

Güzel aslında kilo almak itelesem alabiliyorum sorun artık kilo değilde temiz kas kütlesi vücudum yüksek dozdan ziyade bende düşük ama uzun süre taraftarıyım  hemde çok bir bütçemde yok ileri seviye kür yapacak kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Darkside, 28 dakika önce yazdı:

Güzel aslında kilo almak itelesem alabiliyorum sorun artık kilo değilde temiz kas kütlesi vücudum yüksek dozdan ziyade bende düşük ama uzun süre taraftarıyım  hemde çok bir bütçemde yok ileri seviye kür yapacak kadar

Ozman hiç tablet filan karıştırmadan only testo gitmelisin 250 mg ile başlayıp duruma göre 300 350 olacak şekilde arttırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
otopsicikedi, 47 dakika önce yazdı:

Ozman hiç tablet filan karıştırmadan only testo gitmelisin 250 mg ile başlayıp duruma göre 300 350 olacak şekilde arttırsın. 

Primabalon düşünüyorumda çok pahalı galiba oda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Darkside, 58 dakika önce yazdı:

Primabalon düşünüyorumda çok pahalı galiba oda

İlk kür only testo gidersin 250-350 mg ikinci küründe eklersin rimabolonu gene aynı testoda 200 mg de rimabolon kullanırsın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
otopsicikedi, 25 dakika önce yazdı:

İlk kür only testo gidersin 250-350 mg ikinci küründe eklersin rimabolonu gene aynı testoda 200 mg de rimabolon kullanırsın. 

Şimdi kür öncesi testi tam olarak ne dicez hastaneye ne testi istiyorum dicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Darkside, 15 dakika önce yazdı:

Şimdi kür öncesi testi tam olarak ne dicez hastaneye ne testi istiyorum dicem 

Hormon testi( FSH lh free testo Total testo prolaktin e2 progesteron)/ hemogram (tam kan)/ böbrek karaciğer değerleri 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
otopsicikedi, 41 dakika önce yazdı:

Hormon testi( FSH lh free testo Total testo prolaktin e2 progesteron)/ hemogram (tam kan)/ böbrek karaciğer değerleri 

Hepsi ayrı ayrı testmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Darkside, 14 dakika önce yazdı:

Hepsi ayrı ayrı testmi 

dostum formu 1.5 senedir okuduğunu söyledin bence 1.5 sene daha okuman gerekiyor. Bunu söylediğim için alınma ama bu soruyo soruyosan ilaç kullanırken başına gelebilicek tepkilere karşı ne yapman gerektiğini yada bir koça tabi olup onun dediklerini yaparken ne amaçla yaptığını azda olsa idrak edebilmen için diyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
otopsicikedi, 18 dakika önce yazdı:

dostum formu 1.5 senedir okuduğunu söyledin bence 1.5 sene daha okuman gerekiyor. Bunu söylediğim için alınma ama bu soruyo soruyosan ilaç kullanırken başına gelebilicek tepkilere karşı ne yapman gerektiğini yada bir koça tabi olup onun dediklerini yaparken ne amaçla yaptığını azda olsa idrak edebilmen için diyorum.

Dostum haklısın pct kısmına pek hakim değilim öğrenicez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Darkside, 2 dakika önce yazdı:

Haftalık 250 testo 250 bolde 24 hafta düşünüyorum yetersizmi sizce

Rimoya bütçe yoksa girilir duruma göre dozajı bilinçli şekilde arttırırsın.Bütçe ve bilgi yetersizse only testo öneriyorum ilk kullanımda öneren önermeyen çok var ama 4.haftayı yeni bitirdim güç artışı idmanlarımı çok iyi etkiledi gelen özgüvenle sağlam idman attırıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Darkside, 33 dakika önce yazdı:

Haftalık 250 testo 250 bolde 24 hafta düşünüyorum yetersizmi sizce

Bolde yerine 200 rimabolon öneririm. Yetersiz olduğunu sen herşeyini doğru yaptıktan sonra dozunu arttırmayı düşünmelisin o da direk 2x değil 300 yaparsın 350 yaparsın. Şu dozla zaten zaten natural halinin 5 kat fazlasını alacaksın neden yetmesin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darkside    4
otopsicikedi, 33 dakika önce yazdı:

Bolde yerine 200 rimabolon öneririm. Yetersiz olduğunu sen herşeyini doğru yaptıktan sonra dozunu arttırmayı düşünmelisin o da direk 2x değil 300 yaparsın 350 yaparsın. Şu dozla zaten zaten natural halinin 5 kat fazlasını alacaksın neden yetmesin. 

testo orji olsun marka olmasına gerek yok fiyatı ne kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Darkside, 23 dakika önce yazdı:

testo orji olsun marka olmasına gerek yok fiyatı ne kadar

700 800 civarı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Darkside, 14 dakika önce yazdı:

1000 mg mı o kadar

Ürünlerde 10 tane 1ml ampül var her birinde 250mg testo var kardeşim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.