Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roddy0

Tren küründe oksuruk pek yok

Önerilen İletiler

roddy0    27

Merhaba arkadaslar T.F den tren ace ve masteron aldim fakat trenin calistigini düşünmüyorum duzggun beslenmedim bir süre fakat suan duzgun besleniyorum definasyonda oldugum için mi gücüm vs. artmiyor yoksa yağ oranim %19 olduğu icin mi?

Bunu T.F ye belirttigimde bana sustanon kullaniyosun ondan dedi sustanon baskiliyormus treni bu dogru mu?

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    3.498
roddy0, 13 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaslar T.F den tren ace ve masteron aldim fakat trenin calistigini düşünmüyorum duzggun beslenmedim bir süre fakat suan duzgun besleniyorum definasyonda oldugum için mi gücüm vs. artmiyor yoksa yağ oranim %19 olduğu icin mi?

Bunu T.F ye belirttigimde bana sustanon kullaniyosun ondan dedi sustanon baskiliyormus treni bu dogru mu?

Ağır sallamış! böyle de yalan söylemeye utanır insan.

Öksürük olmak zorunda değil. Anlamak için progestrol testi yaptırman kafi. Ben düşük doz trendeyim. Gece terlemesi, ağızda metal tadı gibi şeyler yaşadım. Doz ile alakalı öksürük konusu. Bir anda kana ne kadar çok karışırsa o kadar öksürtebiliyor. 

Ama trene girip düzgün beslenmeyeni, su içmeyeni, alkol tüketeni anlayamıyorum. Olası en güçlü ve ağır ilaca giriyorsun. Zaten böbrek ve karaciğerinin içinden geçiyor. Üstüne ilave yükü sen de bindirdiğin de tam olarak ne olacağını düşünüyorsun? Lütfen kendinize böyle şeyler yapmayın. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
roddy0, Bir saat önce yazdı:

Şu adamdan ilaç nasıl alıyosunuz anlamıyorum su satma tipine bakar almadan geçerim ne olduğu bir insanın yüzünden en fazla bu kadar belli olabilir

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
Jacop, 22 dakika önce yazdı:

Şu adamdan ilaç nasıl alıyosunuz anlamıyorum su satma tipine bakar almadan geçerim ne olduğu bir insanın yüzünden en fazla bu kadar belli olabilir

Hocam kimden alayim valla birini önerir misin bana whatsappi dusunuyorum suan burak hocayi onun harici de oneri alabilirim

tarihinde roddy0 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    62
roddy0, 1 dakika önce yazdı:

Hocam kimden alayim valla birini önerir misin bana whatsappi dusunuyorum suan burak hocayi onun harici de oneri alabilirim

Buradan öneri yapmam doğru olmaz ama güvenilir satıcın yoksa herhangi birinden alıp şansını denemek yerine direkt burak hocadan temin et hem kafandaki soruları cevaplamış hemde paranı çöpe atmamış olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Bu forumda genelde bi marka kötüyse direk herkes kötü der adı kalır ama vortex bi garip ,  ilaçlar zehir çalışıyor , T.F den bolde aldım damar damar oldum gücüm artıyor diyenler de var kötüleyen de çok var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

çalışıyor ama iyisi değil

bende vortex tren e kullandım banada yapmadı

eski nesil zphc tran a vurdum 50mg dün o da yapmadı yaparsa yazarım

ama hayatımda enjeksiyon yaparken hiç bu kadar canım yanmamıştı iğne sokmuş gibi acıttı sinire yada damara denk gelmemesine rağmen.

tarihinde holyland tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

T. F   kişisinin   duyduğuma göre senelerdir savunma mekanizması hazır.

Abi ilaç etki vermiyor dediklerinde , sen yemiyorsun sen düzgün çalışmıyorsun bak bana bende nasıl çalışıyor diye savuşturuyor ki zaten pek samimi gelmiyor.

Ben hayatımda bir ilaç firmasının sitesine girdiğimde ilk defa ilaçlarımızı Türkiye'den T.F ' den alabilirsiniz diye bir yazı gördüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Sp tren kullandım ve ne metal tadı ne öksürük etkisi yaşamadım.

Fakat geceleri aşırı ter çarşaf komple ter oluyordu ağzı kurutuyor.

çarşafın ıslanması uyku bölecek seviyedeydi.

Yani her bünyede aynı etkileri göstermez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39

Vortex, sp, ve yerli üretim çoğu treni kullandım bende mi sorun bilmiyorum ama hiçbirinde ne öksürük, ne gece terlemesi yaşadım. Sadece biraz agresiflik o kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.