Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tupacmakaveli1

Thaiger pharma boldenon 400 mg

Önerilen İletiler

Thaiger pharma boldenon 400 mg kullanan vardır illaki nasıl bu markanın boldenonuda çok ovuyorlar alpha kalmamış thaiger pharma dusunuyorum bende

Ustadlardan yorumlarını bekliyorum

Tekrar farklı konu açmak zorunda kaldım çünkü kimse geri dönüp bakmıyor benim konulara

Gene forum kirliliği yaptın demeyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla testo ena yi aldığım yerden alacam 1 ay oldu tam yarında check up yaptırmaya gidicem.Elimdeki testo orijinal yani yüksek ihtimalle herşey olumlu kur için çünkü .Bu testo maliyetli olmadığı için sahteside çok olmaz onuda biliyorum ama aldığım yer güvenilir yani inşallah problem cikmaz.

Streoid siparis adlı siteden alıyorum ordan hiç aldigin oldu mu savaş kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Thaiger pharma boldenon 400 mg kullanan vardır illaki nasıl bu markanın boldenonuda çok ovuyorlar alpha kalmamış thaiger pharma dusunuyorum bende

Ustadlardan yorumlarını bekliyorum

Tekrar farklı konu açmak zorunda kaldım çünkü kimse geri dönüp bakmıyor benim konulara

Gene forum kirliliği yaptın demeyin

Marka iyi ama yukarıda da yazıldığı gibi sahtesi çok. Benim GH sonra en favori 3. ürünüm Tren 'nide unutmassak. Senin konulara bakmamalarının sebebi 10 soruyu 1 kerede soracağına aynı konuda alt alta yazman hocam çok acemi olduğunu düşünüp anlatsakta anlamaz diye düşünüyorlar muhtemelen en azından ben o gözle bakıyorum forumu o şekilde kullananlara ama sen belli bir seviyeye geldin artık o yüzden anlyacağını düşünüyorum.

Boldenon çok güzel ve temiz üründür balkan'da kullanabilirsin. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle hocam gerçekten bilgi düzeyinde iyi olduğumu dusunuyorum ama ilaçlari kullanmayınca vücuda sokmayinca istediğin kadar bilgili ol.O ilaclar vücuduna giricek ki tecruben olsun o ilaclar hakkında rahatca konusabil en azından bu ilaç beni şöyle etkiledi su yan etkilere sebep oldu diyebil.Hangi ilaç ne için kullanılır hangisi ne gibi yan etkilere sebep olur biliyoruz ama ilacı kullanmayınca olmuyor.Ondan dolayı bazen fazla soru sormuş oluyorum ki yanlış bisey yapmiyim diye.

Çünkü sizler ilaçları kullandınız her turlu ilacı diye tahmin ediyorum.Sizlere soru sormayacazda kime soracaz sağolun.

Balkan pharma testo enantat 1 ay oldu hocam tam

Balkan gerçekten hoşuma gitti

Yan etki daha hiç yasamadim.Baya beğendim balkani

Alicagim yerde alpha kalmamış sizce thaiger pharma mı veya bvs mı bu arada Balkan markası boldenon uretmiyor diye biliyorum

Siz en çok hangisinden verim aldınız ??? Thaiger mı bvs mı tercihim hanginsinden olsun ve son olarak bvs de sahte ürün olayı çok olmuyordu galiba demi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu arada savaş bana ilk başlarda demistin ki 250 mg testo girme su an çok iyi anlıyorum seni 500 mg yaptım son 2 haftadır boldenonda kombinliyecem yanına ama ilk kurum olduğu için ilk 3 hafta 250 mg yaptığım iyi oldu azdan fazlaya doğru ....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    755
Thaiger pharma mı bvs mı sizlerde daha etkili olmuştu hangisini deniyim cevap bekliyorum

Thaiger pharma kullanın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Bu arada savaş bana ilk başlarda demistin ki 250 mg testo girme su an çok iyi anlıyorum seni 500 mg yaptım son 2 haftadır boldenonda kombinliyecem yanına ama ilk kurum olduğu için ilk 3 hafta 250 mg yaptığım iyi oldu azdan fazlaya doğru ....

dedim dedim inanmadın bak ne oldu şimdi :D:D:D:D:D:D keserken de testislerin rahat etmesini istiyorsan son 2 hafta 250 250 vur düşüre düşüre git yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dedim dedim inanmadın bak ne oldu şimdi :D:D:D:D:D:D keserken de testislerin rahat etmesini istiyorsan son 2 hafta 250 250 vur düşüre düşüre git yani.

Tamamen saçmalık taper off yöntemi testesteronda.Neyle başladıysanız öyle bitirin.Leydig hücrelerine dahada zarar verip,hipofizi şaşırtmanın gereği yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi ben 250 ile 3 hafta yaptım şimdi hep 500 mg.

500 mg ile bitirmeyi dusunuyorum zaten 250 mg la olmaz yanında 400 mg boldenon olucak 250 mg testo az gelir 400 mg boldenon yanında mecbur 500 mg ile bitiricem gibi.Bakalim daha 1 ay 2 hafta oldu duruma göre ayarlama yapicaz sizde yardım edersiniz burda hocalarim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253
Dostum ben bi site buldum ordan alacagım olumlu yorumlar var,yaz özelden solıyım

önerim yasak profiliniz inceleme altına alımıştır satış noktası önerimi yaptığınız an banlanacaksınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253
Arkadaslar guvenilir yerden thaiger pharma arıyorum, özelden yardımcı olursaniz sevinirim iyi forumlar..

önerim yapılması yasak profiliniz inceleme altına alımıştır satış noktası önerimi yaptığınız an banlanacaksınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
folli    0

yasak olmayan ne var ? ozelden steroid bulma yardımı yapamıyoruz. siz sadece peptid satıyorsunuz....neyi kaldı ki o zaman bu yasak banlanacaksınız şu yasak banlanacaksınız. sonucta burda sıze kımse steroıd sormuyo nerden alabılırız dıye. herkes te soyle kullansan daha ıyı boyle daha ıyı dıyo ama mıllet bulmak ıcın bırbırıne yardım edınce banlanacaksınız....banla kardesım o zaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253
yasak olmayan ne var ? ozelden steroid bulma yardımı yapamıyoruz. siz sadece peptid satıyorsunuz....neyi kaldı ki o zaman bu yasak banlanacaksınız şu yasak banlanacaksınız. sonucta burda sıze kımse steroıd sormuyo nerden alabılırız dıye. herkes te soyle kullansan daha ıyı boyle daha ıyı dıyo ama mıllet bulmak ıcın bırbırıne yardım edınce banlanacaksınız....banla kardesım o zaman

Forum'dan sınırsız süreyle uzaklaştırıldınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.