Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mvmorigin21

Rimobolan marka ve tedarik

Önerilen İletiler

mvmorigin21    3

Merhaba herkese iyi forumlar, rimobolan'ı eczaneden alıp vergi ve fahiş fiyat ödemek istemiyorum. Burak hoca tedarik etmiyor. Balkan primo nereden nasıl tedarik edebilirim? İlaç tedariği konusunda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler. 

primo güncel fiyat > 70tl/ml :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
mvmorigin21, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba herkese iyi forumlar, rimobolan'ı eczaneden alıp vergi ve fahiş fiyat ödemek istemiyorum. Burak hoca tedarik etmiyor. Balkan primo nereden nasıl tedarik edebilirim? İlaç tedariği konusunda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler. 

Eczaneye geliş fiyatı 50 tl tanıdık olursa alım adetine bağlı olarak kâr marjından kısıp indirim uygulayabilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mvmorigin21    3
scorocco, 1 dakika önce yazdı:

Eczaneye geliş fiyatı 50 tl tanıdık olursa alım adetine bağlı olarak kâr marjından kısıp indirim uygulayabilirler.

20den aşağı almam da tanıdık eczane yok ve indirim yapacaklarını pek sanmam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
mvmorigin21, 9 dakika önce yazdı:

Geçen hafta 50 TL den eczane rimobolan ı buldum kutusu falan herşey aynı ama güven vermedi, ne bilym yani eczane geliş fiyatı belli ama merdiven altı ürün satan adamlar 50tl ye veriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mvmorigin21    3
mcanmeco, Şimdi yazdı:

Geçen hafta 50 TL den eczane rimobolan ı buldum kutusu falan herşey aynı ama güven vermedi, ne bilym yani eczane geliş fiyatı belli ama merdiven altı ürün satan adamlar 50tl ye veriyor

düşük bir ihtimalle eczaneye de merdiven aldı ürünlerin girdiğini duymuştum ama çok riskliymiş. Cesaret eden var mıdır bilemiyorum ama ihtimal dahilinde tabii ki. Açıkçası şu an 50tlden bulursam toplu alırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
mvmorigin21, Şimdi yazdı:

düşük bir ihtimalle eczaneye de merdiven aldı ürünlerin girdiğini duymuştum ama çok riskliymiş. Cesaret eden var mıdır bilemiyorum ama ihtimal dahilinde tabii ki. Açıkçası şu an 50tlden bulursam toplu alırdım.

Kutularda kabartmalı yazılar falan var orjinal gibi duruyordu ama Eczaneye zaten geliş fiyatı 50 TL falandır,,  bu tedarikçi kaça alıyorda 50 ye satıyor bana çok güvenilir gelemedi,, ben 70 TL den 35 tane topladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mvmorigin21    3
mcanmeco, 11 saat önce yazdı:

Kutularda kabartmalı yazılar falan var orjinal gibi duruyordu ama Eczaneye zaten geliş fiyatı 50 TL falandır,,  bu tedarikçi kaça alıyorda 50 ye satıyor bana çok güvenilir gelemedi,, ben 70 TL den 35 tane topladım 

gerçekten 70tl vermek tek ampüle biraz koyuyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.