Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gfb1907

Testo Enantat-Boldenon-Danabol kürünün 2.haftasındayım acil

Önerilen İletiler

gfb1907    0

Hayırlı günler Küre başladım 2 haftasındayım ilk hafta güzel başladım spor beslenme gayet ıyı danabol vs ancak daha ilk haftada testisler hemen toplandı 2.hafta ya girdim alkol falan içtim hafta sonu iyi beslenemedim şimdi 2.enjekteyi yaptım testisler bayağ küçüldü iş yogunmugumdan goldayı bu hafta spora gıdemedım kürü bırakmalımıyım yoksa devam mı etmelıyım daha 2 haftada boyleyse erkeklıgımızden olmayalım testıs dıye bır sey kalmayacak boyle gıderse 500 testo 500 bolde yapıyorum provıronu yenı kullanmaya basladım armıdexı ara sıra alıyorum 1 tablet iş yogunlugumdan dolayı dıkkat edemedım bu işi bilen ustalardan yardım lazım kımse kafasına gore bos yorum yapmasın tecrubelı arkadasların yorumları onemlı saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı günler Küre başladım 2 haftasındayım ilk hafta güzel başladım spor beslenme gayet ıyı danabol vs ancak daha ilk haftada testisler hemen toplandı 2.hafta ya girdim alkol falan içtim hafta sonu iyi beslenemedim şimdi 2.enjekteyi yaptım testisler bayağ küçüldü iş yogunmugumdan goldayı bu hafta spora gıdemedım kürü bırakmalımıyım yoksa devam mı etmelıyım daha 2 haftada boyleyse erkeklıgımızden olmayalım testıs dıye bır sey kalmayacak boyle gıderse 500 testo 500 bolde yapıyorum provıronu yenı kullanmaya basladım armıdexı ara sıra alıyorum 1 tablet iş yogunlugumdan dolayı dıkkat edemedım bu işi bilen ustalardan yardım lazım kımse kafasına gore bos yorum yapmasın tecrubelı arkadasların yorumları onemlı saygılar

Hoş geldiniz :crs

Çok normal doğal üretimi kesiyor vücut dışarıdan alınan testo sonrasında bu size özel bir durum değil herkeste olur. Erkeklikten olma durumları çok ciddi üretim sorunlarınız yoksa şehir efsanesidir (kısmen) bunca yıldır ben kürdeyım ve nicelerini gördüm herkes aslan gibi çocuk sahibi oldu kimsenin de üretimi durmadı. Öyle olsa dünya sallanır bu konuda. Ama kızmanızı istemesemde bu duruma çok yanlış yoldasınız çok bilgisizce küre girmişsiniz ve ilk kürde 500 mg kim yaptı bu kürü size neye dayanarak kabul ettiniz ? Ülkemizde kamikazelik çok üst düzeyde şöyleki bilgi sıfır ama istek arzu ve hayaller Mr. olmpya alkol var idmanları ve beslenmeyide kısmın aksatıyorsunuz bu şartlarda kür olmaz misal oldu kür bitince ne aldıysanız hepsini kaybetmeniz çok hızlı olacak bilgini olsun.

Kürünüzün detatylarını fiziki özelliklerinizi kür geçmişinizi deneyimlerinizi yazarmısınız rica etsem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gfb1907    0

İlk defa kür yapıyorum , normalde ilk hafta çok iyidi etki anlamnda demiyorum beslenme antreman ilaçların alınma saatine kadar.

İş yogunlum var fazlasıyla evime uzak spora uzak yatmadan yatmaya geliyorum bu aralar o yüzden aksamalar oldu hayat şartları tabi neyin ne olacagını ne zaman olacagını kestıremıyoruz neyse bu şekilde devam etmeyecegım tabı devam edılesı bır durum kalmayacaktır yapacagım sey kürün adı ve zararı dısında bır katkı saglamayacaktır peki kür planı olusturmak gerekırse öneriniz nedir plansız bu işe kalmışmadım plan program olsuturduk aynı zamanda sorun sadece mg ise eksıklerıyle fazlasıyla bir kür planı oluşturun doğru işler yapalım 3 yıldır spor yapıyorum alt yapım kür için yeterli oldugunu dusunuyorum beslenme konusunda diyetisyen arkadasımdan destek almaktayım spor konusudna da aynı sekılde yardımınızı önerinizi bekliyorum bu konuda gercekten bılgısı ve tecrubesı olan her arkadasın yorumlarını dıkkate alacagım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Çok çok çok kötü durumda ise altını çiziyorum tekrardan ÇOK ÇOK ÇOK kötü durumda ise 3. haftadan sonra 500 iu hcg pazar günü yapa bilrisiniz ama ben açıkçası yapmaktan yana değilim testislerin küçülmesi normal 500 mg konusuna gelince açıkçası 500 mg güzel rakam çok yüksek sayılmaz açıkçası naçizane görüşüm 500 mg altı alıpda 10 - 12 haftalık kürlerde güzel verim alana şahit olmadım...

Arimidex konusuna gelince arimidex'i devamlı alırsanız jinekomastiyi engeller falan iyi güzel ama armatize olma seviyenizi düşürür östrojen bizim için önemli bir hormon bunu unutmamak gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10
Çok çok çok kötü durumda ise altını çiziyorum tekrardan ÇOK ÇOK ÇOK kötü durumda ise 3. haftadan sonra 500 iu hcg pazar günü yapa bilrisiniz ama ben açıkçası yapmaktan yana değilim testislerin küçülmesi normal 500 mg konusuna gelince açıkçası 500 mg güzel rakam çok yüksek sayılmaz açıkçası naçizane görüşüm 500 mg altı alıpda 10 - 12 haftalık kürlerde güzel verim alana şahit olmadım...

Arimidex konusuna gelince arimidex'i devamlı alırsanız jinekomastiyi engeller falan iyi güzel ama armatize olma seviyenizi düşürür östrojen bizim için önemli bir hormon bunu unutmamak gerekiyor.

hocam dediğinizi tam anlayamadım. Yani arkadaş arimidex i düzenli kullanmalı değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.