Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Korkmaz

Ilk kür tavsiye

Önerilen İletiler

Korkmaz    7

Merhaba,

38 yaşındayım 2008 yılından beri natural olarak spor ile iç içeyim dönem dönem uzaklaştığım zamanlar oldu ancak 14 yıldır  tamamiyle hiç kopmadım.

spora başladığımda 52 kilo idim su an 1.78 boy 77 kg seviyesindeyim yağ oranımı ölçmedim ancak 12 13 seviyesindedir diye tahmin ediyorum 

artık Yaşımında etkisi ile gelişimin yavaşladığını düşünüyorum ve küre girmeyi planlıyorum 

ilk kür için 15 haftalık only testo ya da 16 haftalık testo bolde kürü arasında kararsız kaldım ( tablet kick start düşünmüyorum )bu konuda görüşlerinizi ya da farklı bir yönlendirmeniz olursa iletmenizi rica ederim.

hedefim çok yağlanmadan temiz bir 10 kg daha almak şimdiden teşekkürler ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.354
Korkmaz, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba,

38 yaşındayım 2008 yılından beri natural olarak spor ile iç içeyim dönem dönem uzaklaştığım zamanlar oldu ancak 14 yıldır  tamamiyle hiç kopmadım.

spora başladığımda 52 kilo idim su an 1.78 boy 77 kg seviyesindeyim yağ oranımı ölçmedim ancak 12 13 seviyesindedir diye tahmin ediyorum 

artık Yaşımında etkisi ile gelişimin yavaşladığını düşünüyorum ve küre girmeyi planlıyorum 

ilk kür için 15 haftalık only testo ya da 16 haftalık testo bolde kürü arasında kararsız kaldım ( tablet kick start düşünmüyorum )bu konuda görüşlerinizi ya da farklı bir yönlendirmeniz olursa iletmenizi rica ederim.

İlk kür için hedefine göre değişmekle beraber mantıklı bir tercihte bulunmuşsunuz. Ancak ilk önce kan değerlerinizi kontrol ettirip ilaca başlamaya engel bir durum olup olmadığını kontrol ettirin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Abi merhaba öncellikle clean 10 kg için cycle belki lar yapman gerekecek. Tek tavsiyem şudur doğru bir tedarikçi ve hoca ile çalışman. Sağlıklı sporlar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Korkmaz, 30 dakika önce yazdı:

Merhaba,

Bolde uzun soluklu ilaç. Eğer ki 16 hafta vs kullanacaksan ilk haftalar yükleme yapmalısın ki erken açılsın . İlk defa ilaç kullanacağın için sana uygun olmayabilir .boldenon 12 haftadan sonra çalışmaya başlar .. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Power a katiliyorum ama yas itibariyle belki sknti olabilir boldnn biraz hemoglobin yukseltiyor yaninda bellki mct olarak sulandiricids kullanilabilir 15 haftayi geçmeni oneririm onun disinda hormon hemogram ve kan sayimi testlerini natural halinizle verinki kur sonu kan testine gittiginizde hormonal donguyu ve vucuda verdiği tahribati anlayabilelim hormonlarin hangisi oldugunu bilmiyosaniz onuda yazabiliriz gecmis olsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

Profesyonel bi hedefin yoksa bence ilk baş only testo ile başla vücudun ilaca nasıl tepki verecek ona bakabilirsin, mesela ben only testo başladım ve vücudumun ilaca tepkisini beğendim ve yeterli buldum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Kupabeyi, 1 saat önce yazdı:

Profesyonel bi hedefin yoksa bence ilk baş only testo ile başla vücudun ilaca nasıl tepki verecek ona bakabilirsin, mesela ben only testo başladım ve vücudumun ilaca tepkisini beğendim ve yeterli buldum 

Bende ilk kürümde only testo düşünüyorum ilk kürden temiz kas kazanımı icin mantıklı bir karar mı? fazla büyümek gibi bir hedefim yok her seyin yavas ilerleyen halinin kalıcı olacagını düsünüyorum. Tecrübene sabit olarak sence ilk kürüme anabolik eklemezsem hayal kırıklıgı yasar mıyım gereksiz yere döngümü kapatıp pct ile zaman kaybetmekten cekiniyorum

• Vayyyy!! 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Korkmaz    7
Kupabeyi, 26.09.2022 - 17:45 yazdı:

Sanırım sizin söylediğiniz gibi yapmalıyım ilk etapta only testo ile başlayıp temiz bir 6-7 kilo alabilirsem ilk etapta yeterli olacaktır. Only testo kaç hafta olmalı koruyucu vs ne kullanmalıyım  ? Teşekkürler 

Lynx, 26.09.2022 - 17:05 yazdı:

Power a katiliyorum ama yas itibariyle belki sknti olabilir boldnn biraz hemoglobin yukseltiyor yaninda bellki mct olarak sulandiricids kullanilabilir 15 haftayi geçmeni oneririm onun disinda hormon hemogram ve kan sayimi testlerini natural halinizle verinki kur sonu kan testine gittiginizde hormonal donguyu ve vucuda verdiği tahribati anlayabilelim hormonlarin hangisi oldugunu bilmiyosaniz onuda yazabiliriz gecmis olsun

Özel hastanede yapmayı planlıyorum ürolojide kan testi yaptırmam yeterlimidir ? Onun dışında yaptırmam gereken karaciğer vs bir test var mıdır ? Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hsyn    9
Korkmaz, 4 saat önce yazdı:

Sanırım sizin söylediğiniz gibi yapmalıyım ilk etapta only testo ile başlayıp temiz bir 6-7 kilo alabilirsem ilk etapta yeterli olacaktır. Only testo kaç hafta olmalı koruyucu vs ne kullanmalıyım  ? Teşekkürler 

Özel hastanede yapmayı planlıyorum ürolojide kan testi yaptırmam yeterlimidir ? Onun dışında yaptırmam gereken karaciğer vs bir test var mıdır ? Teşekkürler 

Ben devlet hastanesinde dahiliyede yaptırdım baştan sonfa hepsini ücretsiz. Özel hastanede yaptıracağın bu tahlillere çok para isterler bilgin olsun. Benim yaşım 33. 15 yıldır bu sporun içindeyim ilk kürüm için testesteron enanthet boldenon ve turnibol aldım. Henüz başlamadm kür öncesi test yaptırdım. Değerler iyi ama bekletiyorum daha.

Enabiz-Tahlilleri (20) (3).pd

Ayrıca koruyucu kullanman bazı durumlarda senin kürden alacağın verimi düşürebilir. Zaten kürden 1 ay sonra falan yine test yaptırırsın ona göre koruyucu kullanırsın. Kür sonrası da kan değerlerine göre pct yaparsın işte. Öyle değerlere bakmadan direk arimidex proviron falan kullanma kür içi. Kür içi zaten senin karaciğer only testo bolde ile çok fazla yorulmaz ku

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
Hsyn, 2 dakika önce yazdı:

Ayrıca koruyucu kullanman bazı durumlarda senin kürden alacağın verimi düşürebilir. Zaten kürden 1 ay sonra falan yine test yaptırırsın ona göre koruyucu kullanırsın. Kür sonrası da kan değerlerine göre pct yaparsın işte. Öyle değerlere bakmadan direk arimidex proviron falan kullanma kür içi. Kür içi zaten senin karaciğer only testo bolde ile çok fazla yorulmaz ku

Çok yanlış bir düşünce verimim azalmasın diye sağlığı neden riske atasın anlamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hsyn    9
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Çok yanlış bir düşünce verimim azalmasın diye sağlığı neden riske atasın anlamadım.

Hocam ben kür içinde yapılan teste göre koruyucu kullanılmasını dile getirdim . Kür içinde bilinçsizce koruyucu kullanımı sadece kuru baltalamaz sağlığida riske atar öyle değil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.354
Hsyn, 4 saat önce yazdı:

Hocam ben kür içinde yapılan teste göre koruyucu kullanılmasını dile getirdim . Kür içinde bilinçsizce koruyucu kullanımı sadece kuru baltalamaz sağlığida riske atar öyle değil mi

Zaten kullandığın şeylerin etkilerine göre kullanacağın koruyucular belli bu yüzden herhangi birşeyin fazladan kullanılcagını düşünmüyorum yaşadığın yan etkiye göre arttırırsın dozunu sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Korkmaz, 9/28/2022 - 16:08 yazdı:

ben 12 hafta olarak planladım ve devam ediyorum sende o şekilde başlarsın duruma göre uzatır veya kısaltırsın 

koruyucu olarak da normal kür içi kullanman gereken vitamin mineralleri alman yeterli ek olarak jino ailede var ise östrojen baskılayıcı ekleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Korkmaz    7
Kupabeyi, 1 saat önce yazdı:

ben 12 hafta olarak planladım ve devam ediyorum sende o şekilde başlarsın duruma göre uzatır veya kısaltırsın 

koruyucu olarak da normal kür içi kullanman gereken vitamin mineralleri alman yeterli ek olarak jino ailede var ise östrojen baskılayıcı ekleyebilirsin

Teşekkür ederim. 

tarihinde Korkmaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.