Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GRECO-ROMAN WRESTLER

4 URUN ARASINDA KARARSIZ KALDIM YARDIM LTFN

Önerilen İletiler

abiler bu gold standarda cevap gelmedi ????¿¿¿¿

kac izole kac konsantre,kac hidrolize?

degerleri iyi degilse dymatize ISO•100 alicam galiba

Firmalar bu oranı paylaşmıyor. Protein tozu protein tozudur hangisi içine siniyorsa onu al. Tat olarak birbirine yakınlar ama iso tamamen hidrolize idman sonrası için en iyi senaryo olur.

çok saol abi :) ben o zaman ISO•100 sipariş veriyorum çikolatalisini, daha senden ogrenecegim çok seyler var supp lar hakkinda !

Demonhunter abi, ISO•100 ün ambalaji degişmiş,bodybuilding.com sitesine bakarsananiz orda yeni mavi-beyaz amnalaji'ile yenilenmiş,eski siyah kutular ne şimdi??? s.k.t 'simi geçdi? sahtemi?uretimi durdumu ? anlamadim abi

cok saol yorumun icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baktım, paylaşılan protein ve aminoasit değerlerinde bir değişiklik görünmüyor sadece kutusu değişmiş.

tamam o zaman,ben soyle yapicam abi;

1.ay true mass kullanicam.32 servis olanindan

1.ay cellmass kullanicam.50 servis olanindan

ve geri kalanida protein bcaa glutamin kullanicam.onlarda su sekilde:

sabah kalkar kalkmaz protein,antrenman sirasinda BCAA,antrenmandan sonra protein,ve yatmadan once glutamin

dogrumudur abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

suan kilom 80, mayisa kadar hedef 95 olmak,6 ay var daha mayisa,o zamana kadar bunlari kullanip,cok agir ve sert idmanlar,gunde 5000-6000 kalorilik duzenli beslenme,ve 8-9 saat uykuyla mayisa kadar hedefime ulasabilirmiyim abi ? :)

biraz garip bir soru oldu bu, ve mezomorf oldugum icin bu bir avantaj :),yani mayisa kadar 95?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
Baktım, paylaşılan protein ve aminoasit değerlerinde bir değişiklik görünmüyor sadece kutusu değişmiş.

tamam o zaman,ben soyle yapicam abi;

1.ay true mass kullanicam.32 servis olanindan

1.ay cellmass kullanicam.50 servis olanindan

ve geri kalanida protein bcaa glutamin kullanicam.onlarda su sekilde:

sabah kalkar kalkmaz protein,antrenman sirasinda BCAA,antrenmandan sonra protein,ve yatmadan once glutamin

dogrumudur abi

İyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6 ay 15 kilo alabilmek için yeterli bir süre ama yağ oranın da baya artmış olur. Boyun kaç?

boy 1.80 kilo 80

suan 13-14% yag oranim var

hedef mayisa kadar 15-16% yag oraninda 95 olmak

kardio haftada 3-4 kez antrenmanlardan once 30 dk ve sonrasinda 30 dk olarak yapicam,tuz seker,un urunleri(ekmek makarna vs,)cok az olcak

karbonhidrat olarak pirinc,bulgur,muz,yulaf olarak tuketicem yani saglikli karbonhidrat

protein olaraksa yumurta,sut,et,protein tozu,tavuk,balik tuketicem

kisacasi saglikli gidalardan 5000-6000 kalori alicam

gerisi beslenme gunlugumde var,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Başla görelim bakalım belki de çok mükemmel görüneceksin

bana verdiginmotivasyonun,yaptigin yardimin , ve bana inandigin icin cok saol ;),sana ne kadar tesekkur etsem azdir be abi

bende kendime inaniyorum ve basaricam,before after fotolari'da atarim :kas:crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

deonhunter abi , on gold standard aldim, 4.5 kg, sit sini biliyorum ama kafam karisdi , soyle yaziyordu:

mfd 0.6/16 exp: 0.6/18 yaziyordu , bu ne olabilir abi skt sinde bir hatami var?

birde abi bu on gold whey de whey protein isolate mi yaziyordu? yoksa isolates mi ? yoksa source of high quality proteins mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

deonhunter abi , on gold standard aldim, 4.5 kg, sit sini biliyorum ama kafam karisdi , soyle yaziyordu:

mfd 0.6/16 exp: 0.6/18 yaziyordu , bu ne olabilir abi skt sinde bir hatami var?

birde abi bu on gold whey de whey protein isolate mi yaziyordu? yoksa isolates mi ? yoksa source of high quality proteins mi ?

6. ay 2016da üretilmiş 6. ay 2018de doluyor.

Supplementlerin üzerinde yazan bilgiler satıldığı ülkenin gıda yönetmelik standartlarına göre değişebilir. Şimdi ben elimdeki toza baktım ''source of high quality proteins'' yazıyor. İngiliz menşeili gold standart whey var bende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok tessekur ederim demon abi, benimki amerikan menşeyi , en yenisiymiş benimki,whey protein isolate diyor,bodybuilding'de en son çikmiş hali buymuş

birde bir arkadaşim "bpi sports" BLOX almiş, bunun sahteleri varmi acaba :/ ? ? ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
Çok tessekur ederim demon abi, benimki amerikan menşeyi , en yenisiymiş benimki,whey protein isolate diyor,bodybuilding'de en son çikmiş hali buymuş

birde bir arkadaşim "bpi sports" BLOX almiş, bunun sahteleri varmi acaba :/ ? ? ?

Bilemiyorum ben sadece bir kere kullandım orjinaldi. Bilindik sitelerden almak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilemiyorum ben sadece bir kere kullandım orjinaldi. Bilindik sitelerden almak lazım.

Fotograf gondersem anlayabilirmisiin abi ?

peki etkileri nasildi ? blox un

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Fotograf gondersem anlayabilirmisiin abi ?

peki etkileri nasildi ? blox un

Anlayamam abim nasıl anlayım :) Etkileri hakkında da; toparlanma konusunda bcaa ayarında bir ürün ama bcaayı tercih ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ABK

BIDE SU NUTRADE FIRMASI VARMIS, HIC DIKKAT ETMEMISTIM,YENI GORDUM ,NUTRADE PREMIUM PROTEIN ON WHEY DEN DAHA IYIMIS,VE NUTRADE PREMIUM ISOLATE 'DE ISO 100 DEN KAT KAT DAHA IYIMIS, USTELIK ALMAN MARKASI, AMINO ASIT ORANI'DA YUKSEKMIS,FIYATIDA COK UYGUNMUS,SIMDI ON GOLD STANDARD ALDIM,4.5 KG LIK, NE YAPAYIM BILEMIYORUM,

AMA BIR IZOLE PROTEIN'DE DENEMEK ISTIYODUM ACIKCASI :),NE YAPMAM LAZIM ABI? EGER ON GOLD BITERSE ISO 100 YERINE -NUTRADE PREMIUM ISOLATE ALICAM, AMA SIMDI COK KAFAMA TAKILDI

ON GOLD ALDIM AMA DAHA ACIP KULLANMADIM, KULLANMAYA DEVAM MI EDEYIM , YOKSA (ARTIK IADE YOK MAALESEF ;( , ) ONU SATIP NUTRADE PREMIUM ISOLATE, MI ALAYIM ? ABI COK TESEKKUR EDERIM.

VE GAINER ALMICAM :), EVDE YAPMANIN YOLLARINI BULDUM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Ata :) neden böylesin? :)

Gold Standart Whey 10 numara bir toz ben kendim de kullanıyorum şuan içimi, sindirimi birçok tozdan daha iyi olduğu için. Zaten memnun olduğun bir protein tozunu değiştirmen sadece mideni bozar. Ayrıca aminoasit profili de bir fark oluşturmaz.

+1 hidrolize izole tozla whey kompleks toz kullanman da gözle görülür bir fark oluşturmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ata :) neden böylesin? :)

Gold Standart Whey 10 numara bir toz ben kendim de kullanıyorum şuan içimi, sindirimi birçok tozdan daha iyi olduğu için. Zaten memnun olduğun bir protein tozunu değiştirmen sadece mideni bozar. Ayrıca aminoasit profili de bir fark oluşturmaz.

+1 hidrolize izole tozla whey kompleks toz kullanman da gözle görülür bir fark oluşturmaz.

afedersin abi :)) seninde kafani bozdum, cok saol abi :)

abi adin neydi, demon demon diye adini sormayida unuttum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.