Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gymibo

Boldenon ve sivilce

Önerilen İletiler

gymibo    137

Merhaba abilerim,kardeslerim,ablalarim. Herkese saglikli gunler.

Sp Boldenon haftalik 450 mg kullanmaktayim,ufak ufak sivilceler bacaklarimda cikmaya basladi. Vitamin,nac900,c vitamini,yesillik vb. seyleri eksiksiz tuketiyorum. Acaba bu sivilce icin ekstra alabilecegimiz bir onlem/yol var mi? tecrubeli hocalarimdan yardim talep ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

yok galiba dht den dolayı çıktığı için

(agir sivilce ilaçlarından baska)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 29 dakika önce yazdı:

oral steroid kullanıyor musun 

anapolon 5 hafta planlamasi mevcut,aktif olarak kullaniyorum.

quacky, 25 dakika önce yazdı:

kükürt ve katranlı sabun kullan. Sivilce kremleri de oluyor düzenli çıkan yerlere hergün onlardan sürebilirsin

@rastlantisal

bu urunlerden onerebileceginiz marka var mi? aktardan mi temin ediyorsunuz

holyland, Bir saat önce yazdı:

yok galiba dht den dolayı çıktığı için

(agir sivilce ilaçlarından baska)

sivilce ilaclari negatif etkiliyor galiba bizim yaptigimiz isi. o yuzden alternatif yol arayisindayim. tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93
gymibo, 22 dakika önce yazdı:

anapolon 5 hafta planlamasi mevcut,aktif olarak kullaniyorum.

bu urunlerden onerebileceginiz marka var mi? aktardan mi temin ediyorsunuz

sivilce ilaclari negatif etkiliyor galiba bizim yaptigimiz isi. o yuzden alternatif yol arayisindayim. tesekkurler.

Ben de sp boldenona başlayacağım pazartesi ve vücutta sivilce sorunum küre girmediğim halde olduğu için önlemimi bu şekilde almaya çalışıyorum.

5 Öğüne geçeceğim her öğünde yeşilliğe önem vericem(sivilce için yeşillik en önemli madde).

Katranlı kükürtlü sabun aldım.(Otacı marka gratiste bulabilirsin)
Acnelyse krem alıcam çıkan sık çıkan sivilce yerlerin üstüne süreceğim.(Eczaneden temin edebilirsin)

E Vitamini(asıl sebebi enjeksiyon ödem yapmasın diye fakat sivilcelere de iyi geldiğini okumuştum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
quacky, 12 dakika önce yazdı:

Ben de sp boldenona başlayacağım pazartesi ve vücutta sivilce sorunum küre girmediğim halde olduğu için önlemimi bu şekilde almaya çalışıyorum.

5 Öğüne geçeceğim her öğünde yeşilliğe önem vericem(sivilce için yeşillik en önemli madde).

Katranlı kükürtlü sabun aldım.(Otacı marka gratiste bulabilirsin)
Acnelyse krem alıcam çıkan sık çıkan sivilce yerlerin üstüne süreceğim.(Eczaneden temin edebilirsin)

E Vitamini(asıl sebebi enjeksiyon ödem yapmasın diye fakat sivilcelere de iyi geldiğini okumuştum)

Verdigin degerli bilgiler icin tesekkur ederim hocam,sabunu yarin gratisten temin ederim. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

muhtemelen aynı kürdeyiz ilk haftam bitmek üzere 

500mg test enat

500mg sp bolde

50mg anapolon günlük 

anapolon çok toxic bir ilaç karaciğeri yoruyor sivilce çıkması normal henüz bende bir belirti yok 4 hafta kullanıp keseceğim açıkçası bende sivilceler başlarsa bir şey kullanacağımı sanmıyorum o kadar ağır bir ilaç kullanıyorken sabun krem vs nin çok faydalı olacağını zannetmiyorum. Günde 1 demet maydonoz + roka tüketiyorum bol bol yeşillik ve fazlasıyla su içmeni tavsiye ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cleave49    3
gymibo, 4 saat önce yazdı:

Merhaba abilerim,kardeslerim,ablalarim. Herkese saglikli gunler.

Sp Boldenon haftalik 450 mg kullanmaktayim,ufak ufak sivilceler bacaklarimda cikmaya basladi. Vitamin,nac900,c vitamini,yesillik vb. seyleri eksiksiz tuketiyorum. Acaba bu sivilce icin ekstra alabilecegimiz bir onlem/yol var mi? tecrubeli hocalarimdan yardim talep ediyorum.

valla hocam benim sırtımda gökteki yıldızlardan çok sivilce vardır belki, ben bıttım sabunu kullanıyorum işe yarıyor. instagram sayfalarında satıyorlar b.s.s den alıyorum ben hatta her yerine de kullanabilirsin saç dökülmesine de işe yarıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.