Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

Intimate Secretary

Üye
 • İçerik sayısı

  4
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Nötr

Intimate Secretary Hakkında

 • Derece
  Çaylak

Profil Bilgileri

 • Meslek:
  İşletmeci
 • Konum:
  İstanbul
 • Cinsiyet
  Erkek
 1. Anlık chat özelliği

  Sayın yöneticiler merhaba, anlık mesajlaşma alanı forum için çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Böylesi hassas bir konuda insanlar daha hızlı etkileşime geçebilir ve bilgi alışverişinde bulunabilir. Örnek vermek gerekirse yakın süreçte detaylı sorular sorduğum bir konum tamamen cevapsız kaldı. Anlık mesajlaşma ile bir nebzede olsa bunlara çözüm getirilebilir. Saygılarımla
 2. Igf 1 - lr 3 & mgf (tavsiyelerinizi rica edeceğim)

  Sevgili dostum, değerli vaktin ve cevapların için çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla benim MK-677'den alabildiğim tek fayda ise muhteşem bir iştah oldu ::)
 3. Igf 1 - lr 3 & mgf (tavsiyelerinizi rica edeceğim)

  Değerli dostlarım merhaba, şu anda bulk dönemindeyim ve 2 ayda temiz bir beslenme ve düzenli bir idman programı ile 8 kilo almış bulunmaktayım. Büyümem gayet temiz ilerliyor. Tek bölge çalışmayı tercih ediyorum ve haftada 5 gün idman yapıyorum. Bu süreçte kişisel bir sebepten kaynaklı sadece 1 hafta ara vermek durumunda kaldım. Şu anda kilom 85 ve boyum 1.75 hedefim 90 - 92 bandında ardından definasyon sürecine geçeceğim. Normal supplementlerim dışında ilk takviye sürecime MK-677 ile 20 gün önce başlamış bulunmaktayım. Kişisel araştırmalarım ve değerli bir büyüğümün de tavsiyesiyle peptid takviyesine IGF 1 - LR 3 ile başlamış bulunmaktayım ve şu anda 4. enjeksiyonu da gerçekleştirdim. Bir de istişare yoluyla MGF eklemeye karar vermiş bulunmaktayız. Bugün ilk MGF enjeksiyonumu da gerçekleştirdim. Normalde spordan sonra yaptığım enjeksiyonumu bu sefer IGF 1- LR 3 için spordan önce, MGF için ise spordan sonraya bıraktık. Siz değerli dostlarıma bu süreçle ilgili bir kaç sorum olacak. İstanbul'a yolu düşen olursa da İşletmem de ağırlamaktan memnuniyet duyarım. Sorularım; 1. Peptid küründen sonra PCT kullanımı noktasında ne düşünüyorsunuz önerileriniz nelerdir? 2. Mevcut kürüm muhtemelen 2 ay olacak, bu süreçten sonra definasyon süreci başlayacak. Yan etkiler noktasında tehlikeler nedir? 3. MK-677 bittiğinde bırakmalı mıyım? 4. MGF sadece bölgesel vurulduğunda mı etki gösterir? Yoksa karın altı enjeksiyonda yeterli olur mu? 5. Kür süresince alkol noktasında aşırı dikkatli olmalı mıyım? Yoksa ufak tefek kaçamaklar makul sayılır mı? Şimdiden değerli vaktiniz ve bilgileriniz için çok teşekkür ediyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×