Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Informationhunter

Arkadaşlar ben bi bok yedim

Önerilen İletiler

Bundan yaklaşık 2 ay önce girdim bu foruma ve kürdeydim Tren acetate + testo mix 5 ester ve carderine + clenbiturol kullanıyordum

Her hafta minimum 1.5 2kg kadar yağ yakıyordum 

Ama kendimi ilaçtan verim alamayacak kadar güçsüz hissetmeye başlamıştım zaten çoğu  zaman 0 carb ile antrenman yapıyordum 

Neyse bıraktım ilaçları kür aslında 3 ay kadar falan olucaktı 2nci aya girmeden önce yani 7nci haftada falan bıraktım bi 10 gün kadar bekleyip test yaptırdım

Karaciğer enzimlerimde inanılmaz seviyede yükselme olmuş...

Evet yazdığınız bir çok şeyi biliyorum hepiniz zaten beni uyarmıştınız farkındayım 

Zaten RDM abim ilaçları almadan önce sorsaydın buraya demişti haklı... 

Forumu bilmiyordum yetirince araştırmamam da benim hatam zaten 

Neyse arkadaşlar ben bi bok yedim böyle fazla verim alamadan bir kür yaptık ilaçların iyi kalitede olduğunu bile düşünmüyorum

Arkadaşlar şimdi karaciğerlerim bu seviyeye gelmişken önerebileceğiniz tavsiyeler var mıdır? 

Kürden çıkınca da inanılmaz bir güç düşüşü vs. yaşamadım hatta kürde inanılmaz bir güç artışı da yaşamadım büyük ihtimal ilaçların kalitesizliğinden kaynaklanıyordu bayağı da bir para ödemiştim :D bildiğin kazıklandım 

Demek istediğim şu arkadaşlar şimdi önerebileceğiniz bir şey var mı bana? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.464
Informationhunter, 57 dakika önce yazdı:

Bundan yaklaşık 2 ay önce girdim bu foruma ve kürdeydim Tren acetate + testo mix 5 ester ve carderine + clenbiturol kullanıyordum

Ama kendimi ilaçtan verim alamayacak kadar güçsüz hissetmeye başlamıştım zaten çoğu  zaman 0 carb ile antrenman yapıyordum 

Neyse bıraktım ilaçları kür aslında 3 ay kadar falan olucaktı 2nci aya girmeden önce yani 7nci haftada falan bıraktım bi 10 gün kadar bekleyip test yaptırdım

Evet yazdığınız bir çok şeyi biliyorum hepiniz zaten beni uyarmıştınız farkındayım 

Neyse arkadaşlar ben bi bok yedim böyle fazla verim alamadan bir kür yaptık ilaçların iyi kalitede olduğunu bile düşünmüyorum

Arkadaşlar şimdi karaciğerlerim bu seviyeye gelmişken önerebileceğiniz tavsiyeler var mıdır? 

Kürden çıkınca da inanılmaz bir güç düşüşü vs. yaşamadım hatta kürde inanılmaz bir güç artışı da yaşamadım büyük ihtimal ilaçların kalitesizliğinden kaynaklanıyordu bayağı da bir para ödemiştim :D bildiğin kazıklandım 

Kan değerlerini atmayı unuttunuz galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Kan değerlerini atmayı unuttunuz galiba

Atacağım.

tarihinde Informationhunter tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.464
Informationhunter, 2 saat önce yazdı:

Sadece enzimlerde karaciğer için inanılmaz yüksek bunu söyleyeim

Dostum bir hata yapmışsın dünyanın sonu değil. Sen kendinle barışık olmazsan bu süreci daha zor atlatırsın birde biz müneccim miyiz kan testlerini görmeden bir şey diyelim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Dostum bir hata yapmışsın dünyanın sonu değil. Sen kendinle barışık olmazsan bu süreci daha zor atlatırsın birde biz müneccim miyiz kan testlerini görmeden bir şey diyelim.

Haklısın atacağım birazdan reis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    85
Informationhunter, 1 saat önce yazdı:

Sadece enzimlerde karaciğer için inanılmaz yüksek bunu söyleyeim

Yine de bilgi vermen gerekir ki ona göre tedavi önersinler senin yaşını spor geçmişini kürde kaç mg lere girdin, KAN DEĞERLERİNİ bilmeden kim nasıl tavsiyede bulunsun bu şekilde bence kimse yardımcı olamaz düz mantık sadece karaciğer kötüyse yeşillik ye denir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi, Şimdi yazdı:

Yine de bilgi vermen gerekir ki ona göre tedavi önersinler senin yaşını spor geçmişini kürde kaç mg lere girdin, KAN DEĞERLERİNİ bilmeden kim nasıl tavsiyede bulunsun bu şekilde bence kimse yardımcı olamaz düz mantık sadece karaciğer kötüyse yeşillik ye denir 

Reis haklısın hepsini şimdi detaylı bir şekilde yazacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Informationhunter, Bir saat önce yazdı:

Kullandığın ilaçların markalarını yazarmısın sarms vs hepsi .

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Informationhunter, 37 dakika önce yazdı:

6315b901a06b4_WhatsAppImage2022-09-02at19_34_01.thumb.jpeg.2a2be49867b981e0e297b5cc9e0931f5.jpeg 6315b8f23f5df_WhatsAppImage2022-09-02at19_34_25.thumb.jpeg.ac763f8537477706d2f6a397ef0b3753.jpeg

2 tane atmışsın şimdi gördüm  pardon🙂

tarihinde Larues tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kullandığım ilaçlar ve dozlar;

İlk başta 1 hafta Anavar ve superdrol kullandım

Ondan sonra 4 hafta kadar Testo 5 ester mix definasyon ve Trenbolone acetate kullandım testo ile tren White tiger pharma diye bir markaydı

3 hafta daha Testo propionat ve Trenbolone acetate kullandım White tiger pharma yine

Ve haftada 3 gün falan kesin her hafta Clenbiturol ile Carderine kullandım

Ve yaklaşık 5-6 hafta kadar kürdeyken igf1 peptide kullandım

Sarmlar Vortex marka

Testo 5 ester mix definasyon ve tren acetate 4 hafta boyunda 450 - 450mg kullandım

Testo prop ve tren acetate 3 hafta 450 - 450mg kullandım

110Kg falandım kür başında 100kgye düştüm

Yaklaşık bi 5kg de kas kütlesi koydum

Ama çok verim aldığımı düşünmüyorum beni yönlendiren kişi büyük ihtimalle bir şeyleri atladı

Hiç bir güç artışı hissetmiyordum tam olarak

Ve kondisyonumda az da olsa bi azalma gördüm 

Bu şekilde arkadaşlar kan değerlerim de üstte gördüğünüz gibi

Sarmların bayağı bir etkisi oluyordu bu arada Clen ile carderine bayağı iyi hissettiriyordu kendini

Anavar ve superdrolu sadece 1 hafta kullandığım için bir şey diyemeyeceğim

otopsicikedi, 1 saat önce yazdı:

İyi bir dahiliye doktoruna gözükmelisin dostum 

Abi çok mu kötü durum

tarihinde Informationhunter tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.464
Informationhunter, 31 dakika önce yazdı:

Abi çok mu kötü durum

Çok kötü değil dostum formun nasıl merak ettim kolesterolun yüksek çıkması ilaçların etkisi olabilir yanı sıra yağlı bir yapın varsa bu sebeple de yüksek çıkmış olabilir. Doktora gidersen en azından alacağın ilaçları uyguna alırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 4 dakika önce yazdı:

Çok kötü değil dostum formun nasıl merak ettim kolesterolun yüksek çıkması ilaçların etkisi olabilir yanı sıra yağlı bir yapın varsa bu sebeple de yüksek çıkmış olabilir. Doktora gidersen en azından alacağın ilaçları uyguna alırsın.

Tamam reis eyvallah Evet normalde ben zaten 130kg olarak başladım bu spora boyum 167 Şu an 99Kg falan Normalde yağlı bir yapım var zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.464
Informationhunter, Şimdi yazdı:

Tamam reis eyvallah Evet normalde ben zaten 130kg olarak başladım bu spora boyum 167 Şu an 99Kg falan Normalde yağlı bir yapım var zaten

Hormonlarında bir sıkıntı yok umarım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 45 dakika önce yazdı:

Yok reis eyvallah teşekkür ederim

otopsicikedi, 45 dakika önce yazdı:

Peki reis son bir şey sorabilirmiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Sor dostum 

Şimdi ben bu durumu düzelttim diyelim hani değerleri işte düzelttik falan.

Peki sence bundan sonra sadece testesterone ile devam etsem bi sıkıntı yaşar mıyım illa yan etkisi olucak tabi de şu an ki değerlerim kadar sıkıntı yaşar mıyım?

Mesela sadece testesterone propionat falan

Yani önceki kür kendini hissetirmese bile gelişimi az da olsa görebiliyordum yaklaşık bi 15 gün falan olduğu eksikliğini hissedebiliyorum çok rahat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.464
Informationhunter, 1 dakika önce yazdı:

Peki sence bundan sonra sadece testesterone ile devam etsem bi sıkıntı yaşar mıyım illa yan etkisi olucak tabi de şu an ki değerlerim kadar sıkıntı yaşar mıyım?

Yani önceki kür kendini hissetirmese bile gelişimi az da olsa görebiliyordum yaklaşık bi 15 gün falan olduğu eksikliğini hissedebiliyorum çok rahat

Dostum şöyle ki o kadar çok fazla şey kullanmışsın ki vücuduna hangisinin nasıl bir yan etki yaptığını anlaman zor. Eğer basit bir şekilde gitseydin bir yan etki gördüğünde bu benlik değil diyip bırakabilirdin. Only testo diğerlerine göre daha masum ve karaciğeri aşırı derecede etkilemiyor ilaç sterilse tabi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    85
Informationhunter, 4 dakika önce yazdı:

nasıl eksikliğini hissediyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi, Şimdi yazdı:

nasıl eksikliğini hissediyorsun

Reis şöyle söyleyeyim kürdeyken 2 antrenmanda bir aynaya baktığımda en çok yoğunlaştığım o bölgenin geliştiğini hissedebiliyordum ve görebiliyordum

Şimdi öyle bir şey göremiyorum normal olarak

Öyle inanılmaz da güç düşüşü yaşamadım ama gelişimsel olarak bir eksiklik hissediyorum psikolojik de olabilir bilmiyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.