Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xglikon74y

Pct sonrası kan tahlili sonuçlarım

Önerilen İletiler

xglikon74y    1

12 haftalık primobolan+sustanon kürüne girdim bu hafta bitti FSH 0.30 LH 0.3 bu değerler şimdilik nasıl pazartesinden itibaren pct'ye başlayacagım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BurakCan    1

Total Testesteronun neden bu kadar düşük?

tarihinde BurakCan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xglikon74y    1
BurakCan, 2 dakika önce yazdı:

Yüksek değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
xglikon74y, Şimdi yazdı:

Normal insanın referans değeri zaten (2.8-8.0) senin 10.20 çıkmış.Bu değer hiç bir şey.Sustanon kaç güne bir enjekte ettin ?

tarihinde BurakCan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xglikon74y    1
BurakCan, 4 dakika önce yazdı:

Haftada 1 enjeksiyon mu yaptın 2ML Sustanon 2 ML Primobolan ?

200 ml primobolan 500 ml sustanon 1 enjeksiyon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1

-Testosterone Propionate---------------30mg/ml

-Testosterone Phenyl Propionate-----60mg/ml

-Testosterone isocorporate-------------60mg/ml

-Testosterone Decanoate---------------100mg/ml

Demek oluyor ki Sustanon küründe ÖRN: Pzt-Çrş-Cuma şeklinde enjeksiyon yaparsan sonuç alırsın.Prop 3 güne bir yapılır.İçindeki en kısa esterden dolayı bu şekilde diyorum verim alabilmen için.Primobolan hakkında bilgim yok ne dersem yanlış olur fakat şöyle diyeyim bunların hepsini aynı gün içinde vurup tek iğne ile kurtuldum sanmışsın sanırım bu da en büyük yanlış libidoda dalgalanma vb durumlar da yaşatır.Bizler örnek kürlerde 500MG TESTO 400MG (İlaca göre değişir)Bolde aldığımızda 250+200 (pzt) 250+200 (perşembe) yaparız.Kim nasıl tavsiye etti bilmiyorum sana bu şekilde enjeksiyonları veya bu kürü ama konuya hakim birisi PCT ile ilgili durumları yazacaktır ama attığın testler yeterli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xglikon74y    1

-Testosterone Propionate---------------30mg/ml

-Testosterone Phenyl Propionate-----60mg/ml

-Testosterone isocorporate-------------60mg/ml

-Testosterone Decanoate---------------100mg/ml

Demek oluyor ki Sustanon küründe ÖRN: Pzt-Çrş-Cuma şeklinde enjeksiyon yaparsan sonuç alırsın.Prop 3 güne bir yapılır.İçindeki en kısa esterden dolayı bu şekilde diyorum verim alabilmen için.Primobolan hakkında bilgim yok ne dersem yanlış olur fakat şöyle diyeyim bunların hepsini aynı gün içinde vurup tek iğne ile kurtuldum sanmışsın sanırım bu da en büyük yanlış libidoda dalgalanma vb durumlar da yaşatır.Bizler örnek kürlerde 500MG TESTO 400MG (İlaca göre değişir)Bolde aldığımızda 250+200 (pzt) 250+200 (perşembe) yaparız.Kim nasıl tavsiye etti bilmiyorum sana bu şekilde enjeksiyonları veya bu kürü ama konuya hakim birisi PCT ile ilgili durumları yazacaktır ama attığın testler yeterli değil.

Diğer testler temiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
xglikon74y, Şimdi yazdı:

Diğer testler temiz

Görselden tam anlamadım ilk baştaki referans dışı olan değer nedir ? Bir de LH yüksek mi çıktı alçak mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xglikon74y    1
BurakCan, 1 dakika önce yazdı:

Görselden tam anlamadım ilk baştaki referans dışı olan değer nedir ? Bir de LH yüksek mi çıktı alçak mı ? 

FSH LH düşük 0.30 iki değerde 

tarihinde xglikon74y tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xglikon74y    1

Eczaneden klomen- tamoksifen al bir ay kullan, 25m/20mg olacak şekilde.

Prergnyl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
xglikon74y, Şimdi yazdı:

Prergnyl?

Pregnly diye bir ilaç kalmadı.CHORIOMON 5000 alırsın bulabilirsen ama çok zor.Normalde sanırım 150TL bir fiyatı var ama karaborsa olduğundan eczanelere bile düşmüyor.Pregnly satmaya çalışırlarsa alma :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xglikon74y    1

Pregnly diye bir ilaç kalmadı.CHORIOMON 5000 alırsın bulabilirsen ama çok zor.Normalde sanırım 150TL bir fiyatı var ama karaborsa olduğundan eczanelere bile düşmüyor.Pregnly satmaya çalışırlarsa alma :)

Teşekkür ederim yanıtların için tahlil sonuçları olarak korkulacak birşey var mı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BurakCan    1
xglikon74y, Şimdi yazdı:

Teşekkür ederim yanıtların için tahlil sonuçları olarak korkulacak birşey var mı 

Attığın testlerde bana kalırsa korkulacak bir durum yok her kür sonu yaşanan durumlar :) Karaciğer değerini bilmiyorum ama akne durumun vb. var ise 15 adet sapıyla maydanoz ve yarım limon her sabah mikserden iyice geçirip aç karına tüket karaciğeri kendine getirir iyi olur :) Diğerleri de Allah'ın izni ile düzelir brom 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.