Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Drake

15 Haftalık Kür İçin Pct Çelişkisi&Hcg

Önerilen İletiler

Drake    0

Arkadaşlar 15 Haftalık Only Testo ve peptit kürüne gireceğim. Haftada 1000 Mg Testosteron vuracağım. O kadar kür yaptım ancak şu pct olayını her kurcaladıkça yeni birşey çıkıyor özellikle Hcg iğnesi konusunda. Yabancı forumların nerdeyse %90 ından fazlasında hcg iğnesinin küçük dozlarda kür içinde kullanılacağı yazıyor ve millet memnunda. Ama gel gör ki türkiyede bitane 5000 hcg vur tamam deniliyor. Ancak ben pct zor toparlanıyorum demekki bu yurt dışındaki adamların bi bildiği var. Genel kullanılan dozlar haftada 2x 250iu şeklinde yani haftada 500 iu.Su işin aslını çok iyi bilen ve gerçekten bilen biri varsa bi fikrini söylesin. Hcg iğnesini kür içinde dozajları ne olmalı ve kaçıncı haftada başlanmalı benim kürüm için

1-15 Hafta 1000 Mg Testo.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mhmt22    79

5000 iu HCG bikerekte enjekte etmek çok riskli leyding hücrelerini canlandırmak yerine daha çok öldürürsün. Ben 16 ve üstü kurler de 4 hafta da bir 500 iu HCG yapıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Genelde deca veya tren almıyorsanız kür içi hcg gerekmez !

pct döneminde ise testis ve test sonuçlarına göre hcg belirlenir aynı anda 5000 iu vurulmaz ezbere pct olmaz only testoda genelde hcg gerekmez

15 hafta 1 gram testo alacağına 500 500 750 750 750 1000 750 500 şeklinde dalgalı gitmek daha iyidir sabit dozlardan ziyade dalgalandırma daha çok verim sağlar 1 gr aldığında 1 gr kullanacak diye bir şey yok vucudu tanımak gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drake    0

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim, Deca küründen cıktım 12 haftalık aptal gibi 5000 iu vurdum 2 aydır yeni yeni toparlanıyorum.

1-10 hafta 200 tren enantat (bnm için yeterli)

1-15 hafta 1000 testo ve peptitler

Arkadaşlar yaş 35 bu kürde hcg protokolu nasıl olmalı. Kaçıncı haftada başlayım doz olarak ne vurayım önerileriniz nedir?

Genelde yurt dışında 250iu * 2 = 500 iu haftalık yapıyorlar pct başlamadan bir hafta öncesine kadar. Siz değerli arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum yardımlarınızı esirgemeyin :). Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim, Deca küründen cıktım 12 haftalık aptal gibi 5000 iu vurdum 2 aydır yeni yeni toparlanıyorum.

1-10 hafta 200 tren enantat (bnm için yeterli)

1-15 hafta 1000 testo ve peptitler

Arkadaşlar yaş 35 bu kürde hcg protokolu nasıl olmalı. Kaçıncı haftada başlayım doz olarak ne vurayım önerileriniz nedir?

Genelde yurt dışında 250iu * 2 = 500 iu haftalık yapıyorlar pct başlamadan bir hafta öncesine kadar. Siz değerli arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak istiyorum yardımlarınızı esirgemeyin :). Saygılar...

her hafta sonu 500 iu hcg vurabilrsin treni 10 değil 8 yap 8 den sonra sıkıntı 8i geçme trende abi ayrıca küre cabaser eklemeyi de unutma pazar günleri hcg vurabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drake    0

O zaman 8 hafta 250 mg yapayım. Prolaktin inhibitörü ekliycem tabi evet. Duruma göre levotiron ekleyebilirimde troid için ama 250 fazla etkilemez sanırım bakalım. Cevabın ve ilgin için tekrar teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
O zaman 8 hafta 250 mg yapayım. Prolaktin inhibitörü ekliycem tabi evet. Duruma göre levotiron ekleyebilirimde troid için ama 250 fazla etkilemez sanırım bakalım. Cevabın ve ilgin için tekrar teşekkür ederim.

sonuçları paylaşırsın bizimle başarılar :kas:kas güzel sonuçlar gelecek gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drake    0

Tabi paylaşırım tşk ederim. Şu anki ölçülerim kilo 93 boy 183 kol 49 soğuk yağ oranım %12-15 arası. hedefim yağ oranını %10 ve altına düşürüp kolu soğuk 50 yapmak. aslında hedef 55 ama bakalım hayırlısı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    6

Merhaba,

Yurtdışını takip etmeniz güzel. Bizim ülkeye bakarak iş yapmayın zaten. Kür için hcg alacaksanız şayet ben haftalık 500 - 750mg dozlarda testo alırken pazartesi ve perşembe olmak kaydıyla kür boyunca 250ıu + 250ıu alıyordum. Kür sonu değişiyor durum, bazen tedaviye ihtiyaç oluyor bazen olmuyor. Kişiden kişiye değişir bu sonuçlar. Genellikle deca durabolin ve trenbolone gibi tedaviyi %100 gerektiren ilaçlarda bilir kişiden bilgi almalısınız.

Normal şartlarda bilinçsizseniz eğer sağdan soldan net öğrenilmiyorsan en güzel kür bitiminde son testo iğnesiyle birlikte hcg başlanır. 500ıu 10-20 gün vs kişinin durumuna göre alınır. Son Hcg iğnesiylede duruma göre nolvadex klomen vb başlanır.

Küre başlarken pct belirlemek yanlış olur, gidişata göre düzenlenir. Kür boyuncada tahlil yaptırıp sonuçlara bakmalısınız. En garantisi bitimde sonuçları görmek ve ona göre bir yol belirlemek.

Sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Tabi paylaşırım tşk ederim. Şu anki ölçülerim kilo 93 boy 183 kol 49 soğuk yağ oranım %12-15 arası. hedefim yağ oranını %10 ve altına düşürüp kolu soğuk 50 yapmak. aslında hedef 55 ama bakalım hayırlısı :)

zaten güzel bir adalen var kür sonucu tam hardbody olacak gibi :kas:kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drake    0

Kardeşim teşekkür ederim seninde videona resimlerine baktım mükemmel bir vucut yapmışsın. Yağ oranına cok takılmıycam zaten çok düşmesede olur eşim kıskanıyor malesef , 4 yaşındaki kızım bile hesap soruyor :) kendi kişisel hedefim işte sizler çok daha iyisiniz forumu gezdim çok iyi sporcu arkadaşlar var başarılarınızın devamını dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.