Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boyka16

20 haftalık kür sonu pct yardım

Önerilen İletiler

Boyka16    14

20 haftalık testo boldenon kürüm bugun bitiyor temiz büyümek için kullandım az karbonhidrat sıfır yağ tartıda cok değişmesemde aynada büyük fark yarattı.   Beslenme  antrenman vitaminler pct ilaçla rı pct de daha çabuk toparlanmak için yohimbe vs ne önerirsiniz ve kaçıncı gün pct ye başlamam gerekiyor ortalama 4 ay sonra uzun dönem askerlik yapıcam. Beslenmem şuan 200 pirinç 100 yulaf 600 hindi 6 yumurta boy 170 kilo 79 

IMG_20220702_151536.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    962
Boyka16, 34 dakika önce yazdı:

20 haftalık testo boldenon kürüm bugun bitiyor temiz büyümek için kullandım az karbonhidrat sıfır yağ tartıda cok değişmesemde aynada büyük fark yarattı.   Beslenme  antrenman vitaminler pct ilaçla rı pct de daha çabuk toparlanmak için yohimbe vs ne önerirsiniz ve kaçıncı gün pct ye başlamam gerekiyor ortalama 4 ay sonra uzun dönem askerlik yapıcam. Beslenmem şuan 200 pirinç 100 yulaf 600 hindi 6 yumurta boy 170 kilo 79 

IMG_20220702_151536.jpg

Son enjeksiyon dan 14 gün sonra kan testi ver pct için forumda illa yardımcı olan çıkar. Pct yi hızlandırmak diye bişey söz konusu değil bence ana ALA, Çinko vb takviyeler ile pct nin daha verimli geçmesini sağlaya bilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Son enjeksiyon dan 14 gün sonra kan testi ver pct için forumda illa yardımcı olan çıkar. Pct yi hızlandırmak diye bişey söz konusu değil bence ana ALA, Çinko vb takviyeler ile pct nin daha verimli geçmesini sağlaya bilirsin. 

14 gün sonramı başlamak lazım çinko ya da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    962
Boyka16, 2 dakika önce yazdı:

14 gün sonramı başlamak lazım çinko ya da 

Kan testi ver sonuca göre pct ye başlayınca çinko alırsın gece uyumadan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539

Kür esnasında vücuda giren testosteron ve diğer bazı anaboliklerden dolayı Lh ve Fsh baskılanır, testosteron üretimi durur, testisler küçülmeye başlar. Veya hiç biri olmaz. Bunu anlamak için de vücudundaki anaboliklerin etkisi en erken 14 günde silineceğinden bu süreç sonrasında test yaptırman ve sonuçlara göre pct sürecini başlatman gerekir.

Küre girmeden bunları bilmen, araştırman gerekli aslında. En azından Lh Fsh E2  prolaktin ve Testosteron sonuçlarını edin ve konuya ekle, geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Rdm, 36 dakika önce yazdı:

Kür esnasında vücuda giren testosteron ve diğer bazı anaboliklerden dolayı Lh ve Fsh baskılanır, testosteron üretimi durur, testisler küçülmeye başlar. Veya hiç biri olmaz. Bunu anlamak için de vücudundaki anaboliklerin etkisi en erken 14 günde silineceğinden bu süreç sonrasında test yaptırman ve sonuçlara göre pct sürecini başlatman gerekir.

Küre girmeden bunları bilmen, araştırman gerekli aslında. En azından Lh Fsh E2  prolaktin ve Testosteron sonuçlarını edin ve konuya ekle, geçmiş olsun.

Beslenme ve antrenman nasıl olmalı 2 hafta testo atılana kadar sert idmana devam edip sonra cardio pamp odaklı hafif idmanlarmı yapıcaz proteini kısıp karboyu yükselteyimmi mesela daha çok bunları merak ettim elimde klomen tomoxifen var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
Boyka16, Bir saat önce yazdı:

Beslenme ve antrenman nasıl olmalı 2 hafta testo atılana kadar sert idmana devam edip sonra cardio pamp odaklı hafif idmanlarmı yapıcaz proteini kısıp karboyu yükselteyimmi mesela daha çok bunları merak ettim elimde klomen tomoxifen var 

İlaçlar vücudundan çıkana kadar bulk yapıyorsan bulka cut yapıyorsan cut'a devam etmende bir sakınca yok. Ağırlıkların yavaş yavaş düşecektir, normal antrenman sistemini değiştirmeden devam edebildiğin kadar et. Mental ve fiziken yorgun hissetmeye başladığında sadece pump odaklı adeleyi çok ağır kilolarla zorlamadan çalışmaya devam etmelisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Rdm, 13.07.2022 - 14:04 yazdı:

15 gün sonraya devlet hastanesinden randevu aldım testesteron kullandım değerlerime baktırmak istiyorum desem bakarlar heralde tam olarak hangi testleri istemeliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16, 17 dakika önce yazdı:

15 gün sonraya devlet hastanesinden randevu aldım testesteron kullandım değerlerime baktırmak istiyorum desem bakarlar heralde tam olarak hangi testleri istemeliyim

Alt 
Ast
Ggt
Genel kreatin kinaz (Ck)

E2

FSH

Lh
DHEA- so4
Progestoron 
Tsh
T3
T4
Glukoz 
Albumin
Urik asit 
Hemoglam
Feritinin 
Demir bağlama kapesitesi
Ldl
Hdl
Trigliserit
Total kolesterol 
Vitamin d3
Vitamin b12
Serum na
Serum k
Serum cl

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14

Test yaptırmadan ovitrelle felan vurmaya gerek varmı daha yeni bulabildim ovitrelle vurduktan kaç gün sonra test vermek gerekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
Boyka16, 3 saat önce yazdı:

Test yaptırmadan ovitrelle felan vurmaya gerek varmı daha yeni bulabildim ovitrelle vurduktan kaç gün sonra test vermek gerekiyor

Ovitrelle dolaba koy yumurtaların koyuldugu yere soguk zincir ilaç bozulmasın kür bittikten 3 hafta sonra git test ver test verdikten sonra pct ye başlayabilirsin yohimbee asla önermiyorum migdeye çok büyük zarar veriyor para tuzagı yag yakmasına bir lafım yok cidden yag yakıyor 2 kutu kullandım ama libidoda çok bir şey değişmedi. Elindeki ovitrelle 2 ye böl 3 gün ara ile vur 2. İgneden 5 gün sonra 30 gün 50 mg klomen 40 gün 40 mg tamoksifen ek takviye çinko e vitamini pct için yeterli olacaktır

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14

Pct de hasta olan varmı ilk kürümdede pct ortası elden ayaktan kesilmiştim yatalak kalmıştım bu 2ci kürüm dede pct ortasında tekrar hasta oldum kullanılabilecek bütün vitaminler takviyeler var tavsiye edebileceğiniz birşey varmı tansiyon düşük gibi hissiyat var devamlı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.