Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ben alyar

Zphc pharma

Önerilen İletiler

Ben alyar    2

Fert nasıl trenden memnunmusun yan etki yasadinmi gözle görülür gelişim oldumu ben ilk defa gireceğim trene. Birde haftada  kaç mg giriyorsun. 

fert, 3 saat önce yazdı:

Benim temin ettiğim kişide tren enantat var ben 1250 ye aldım 1 ay önce ama kur 14.50 di o zaman şuan 1400-1500 den aşşağı olmaz büyük ihtimal onu diyeyim. Bu fiyat çılgınlığı durumu yüzünden hiç kullanmadığım ürünlerden bile alıp stok yaptım deca masteron vs... Şuan ülkedeki herşeyin fiyatı günlük olarak dolarla belirleniyo yerli üretim yaoan markalar bile evogen,proton vs.. Onlar bile dolar bazlı fiyat veriyo artık çünkü adamlar da hammaddeyi dolarla getirtiyo sonuçta. Herşey çılgın bi hal almaya başladı .

Haklisin. Kargon nekadar zamanda ulaştı acaba eline

tarihinde Ben alyar tarafından düzenlendi
Ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
fert, 1 saat önce yazdı:

Benim temin ettiğim kişide tren enantat var ben 1250 ye aldım 1 ay önce ama kur 14.50 di o zaman şuan 1400-1500 den aşşağı olmaz büyük ihtimal onu diyeyim. Bu fiyat çılgınlığı durumu yüzünden hiç kullanmadığım ürünlerden bile alıp stok yaptım deca masteron vs... Şuan ülkedeki herşeyin fiyatı günlük olarak dolarla belirleniyo yerli üretim yaoan markalar bile evogen,proton vs.. Onlar bile dolar bazlı fiyat veriyo artık çünkü adamlar da hammaddeyi dolarla getirtiyo sonuçta. Herşey çılgın bi hal almaya başladı .

Parabolan 1500 üstüdür muhtemelen .. adamlar 400 e tren parabolan alıp kuruyup büyüyeceğine inansın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
PowerWave, 1 saat önce yazdı:

Parabolan 1500 üstüdür muhtemelen .. adamlar 400 e tren parabolan alıp kuruyup büyüyeceğine inansın :)

Alıp büyüyeni gördüğüm için biley diyemem ama tabi o fiyatlar bike 2 3 ay öncesinindi evogen bile deli zam yaptı dolu evogenin trenleri bile 600 civarı oldu. Biz 2 katı fiyatı aslında riski azaltmak için veriyoruz çalışan ürünü yarı fiyatına alırsın ama ürün steril değilse böbrek nakli bekler durursun Allah korusun o zaman bi anlamı olmaz.

Ürünün etkisiyle ilgili olarak bir tek şunu diyebilirim tren ne olursa olsun kullanılmaması gereken kesimlik danalara has bi ilaç böbreğin canına okudu ağrı ani sancı köpüklü idrar halsizlik(bunda tiroidi baskılamasının da etkisi var tabi) ne olursa olsun kullanılmamalı bu ürün bitsin bir daha da kullanmam büyük ihtimal

tarihinde fert tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
fert, 22 dakika önce yazdı:

Alıp büyüyeni gördüğüm için biley diyemem ama tabi o fiyatlar bike 2 3 ay öncesinindi evogen bile deli zam yaptı dolu evogenin trenleri bile 600 civarı oldu. Biz 2 katı fiyatı aslında riski azaltmak için veriyoruz çalışan ürünü yarı fiyatına alırsın ama ürün steril değilse böbrek nakli bekler durursun Allah korusun o zaman bi anlamı olmaz.

Ürünün etkisiyle ilgili olarak bir tek şunu diyebilirim tren ne olursa olsun kullanılmaması gereken kesimlik danalara has bi ilaç böbreğin canına okudu ağrı ani sancı köpüklü idrar halsizlik(bunda tiroidi baskılamasının da etkisi var tabi) ne olursa olsun kullanılmamalı bu ürün bitsin bir daha da kullanmam büyük ihtimal

Piyasaya yeni giren ilaçlar genelde içlerinde hammadde oluyor . Sonrasında tutturduktan sonra bozuyorlar . Ben yine de risk almam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ben alyar    2
fert, 50 dakika önce yazdı:

Evogen tedarikçisi ile konustum dün tanıştık Kadıköy'de sanırım. Tren é 450 yazmış fiyat listesinde. İyi markalar çok para ama en azından dolumu yari dolumu kafada soru işareti kalmıyor insanın.  Ben bu kürü tamamen orjinal ilaçlarla tamamlamaya karar verdim. Belki bir sonraki kurumde Underground kullana bilirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Ben alyar, 55 dakika önce yazdı:

Evogen tedarikçisi ile konustum dün tanıştık Kadıköy'de sanırım. Tren é 450 yazmış fiyat listesinde. İyi markalar çok para ama en azından dolumu yari dolumu kafada soru işareti kalmıyor insanın.  Ben bu kürü tamamen orjinal ilaçlarla tamamlamaya karar verdim. Belki bir sonraki kurumde Underground kullana bilirim. 

Underground kullanma derim ilk küründen aldığın verim gidebilir hatta naturelin gerisine de geçme ihtimalin var . Acele etmeden ürünleri stoklayıp sonra küre başlanmalı .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ben alyar    2
PowerWave, 6 dakika önce yazdı:

Underground kullanma derim ilk küründen aldığın verim gidebilir hatta naturelin gerisine de geçme ihtimalin var . Acele etmeden ürünleri stoklayıp sonra küre başlanmalı .. 

Haklisin bu sözünle beni frenlemis oldun hocam sagol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Ben alyar, 4 dakika önce yazdı:

Haklisin bu sözünle beni frenlemis oldun hocam sagol

Forumda underground ürünleri yerden yere vuruyorsun diyenlere aldırış etmemelisin.  Bulabilirsen eczane al diyeceğim ama tr deki ilaçlar tatmin etmiyor . Balkan sp labs zphc spectrum aburahian meditech gainz lab bunlar favorim ilaçlarım artık .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ben alyar    2
PowerWave, 1 dakika önce yazdı:

Forumda underground ürünleri yerden yere vuruyorsun diyenlere aldırış etmemelisin.  Bulabilirsen eczane al diyeceğim ama tr deki ilaçlar tatmin etmiyor . Balkan sp labs zphc spectrum aburahian meditech gainz lab bunlar favorim ilaçlarım artık .

24 hafta kurumun ilaçları sustanon haftada 500 mg eczane 

Bolde haftada 400 sp labs

Şimdi geriye kalan tren ve decayi underground girip çöp etmek istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Ben alyar, 1 dakika önce yazdı:

24 hafta kurumun ilaçları sustanon haftada 500 mg eczane 

Bolde haftada 400 sp labs

Şimdi geriye kalan tren ve decayi underground girip çöp etmek istemiyorum 

Bahsi geçen markalardan temin edebilirsen al kullan . Küre başladıktan 1 ay sonra deca ya da tren efsane olur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
PowerWave, 46 dakika önce yazdı:

Bu gainz lab nasıl bi marka kullandın mı? Dediğin kişiyi buldum o da önerdi markayı da araştırdım ancak pek bişey yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
fert, 8 dakika önce yazdı:

Bu gainz lab nasıl bi marka kullandın mı? Dediğin kişiyi buldum o da önerdi markayı da araştırdım ancak pek bişey yok

Getirmesi kolay olmuyor . O yüzden ulaşmak zor maalesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Gainz labs yurtdışı ürünü popüler baya. Kullanmak nasip olmadı çünkü kürde kullandığım ilaçlar  zphc spectrum şuanlık.. stok yaptığım markalarla birlikte gainz labsı da ekleyeceğim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.