Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Caneryilmaz

Tren e - boldenon - test e

Önerilen İletiler

Caneryilmaz    0

Herkese merabalar arkadaşlar .

16 testesteron enant

16 boldenon

16 trenbolon enant

6 danabol

6 halo test

Enjeksiyonlar bvs tabletler balkan ayrica gunluk 4 unite genotropin kullanacagim . 3 kurum hedefim ne bulk ne definasyon sadece temiz kas kutlesi kazanmak.Sizin onerileriniz nelerdir ? hangi koruyuculari kullanmam gerekir ? Pct yi nasil yapmaliyim ? Kurum hakkinda yorumlarinizi bekliyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ferhat59    8

çok fazla anabolik yok mu bu kürde pct testlere göre bakalır ama diyet baya önemli yediklerine içtiklerine çok dikkat etmen gerek böyle bir kür planı çizdiysen

tren yanına boldenon fazla olmuş gibi benim görüşüm bol şanslar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Herkese merabalar arkadaşlar .

16 testesteron enant

16 boldenon

16 trenbolon enant

6 danabol

6 halo test

Enjeksiyonlar bvs tabletler balkan ayrica gunluk 4 unite genotropin kullanacagim . 3 kurum hedefim ne bulk ne definasyon sadece temiz kas kutlesi kazanmak.Sizin onerileriniz nelerdir ? hangi koruyuculari kullanmam gerekir ? Pct yi nasil yapmaliyim ? Kurum hakkinda yorumlarinizi bekliyorum .

16 hafta tren almak kamikaze dalışı yapmaktır.

yok eğer kararlıyım ben bunu yapacağım diyorsan her hafta sonu 500 iu hcg vur ama yinede çok kalıcı hasar verirsin kendine 8 haftayı geçmeyi tren ve decada önermiyorum şahsen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Dostum bunu hangi kafa ile yazdın haf edersin...

Testosteron olarak Testo En varsa kür de

Boldenon 1 hafta önce kesilir

Tren 2 hafta önce

16 hafta Tren En. Çok fazla yan etkiler demek 16 tren yerine 8 hafta tren eklemeni öneririm

1-16 Testo En 500mg

1-15 Boldenon ilk 4 hafta 400 4-8 600 diğer haftalar 800mg yap

5-12 Trenbolone 400mg

1-5 dianabol 50mg ekle

12-16 winstrol 150-200mg haftalık al enjeksiyon

Ahh ben yapacam dediğimi savaş arkadaşımın dediğini uygulama 4 hafta da 500 iu HCG uygula kür içi arimidex 3 günde 1 tablet ve diğer koruyucuları da unutma. Plan yapmayı başaramıyorsan başarısızlığı planlıyorsun... Bir de protein alımının neye göre yapacaksın kullanacağın ilaçların artırdığı protein sentezi oranı hakında bilgin varmı daha çok şey yazarım ama neyse...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tren 2 hafta önce

16 hafta Tren En. Çok fazla yan etkiler demek 16 tren yerine 8 hafta tren eklemeni öneririm

1-16 Testo En 500mg

5-12 Trenbolone 400mg

1-5 dianabol 50mg ekle

Ahh ben yapacam dediğimi savaş arkadaşımın dediğini uygulama 4 hafta da 500 iu HCG uygula kür içi arimidex 3 günde 1 tablet ve diğer koruyucuları da unutma. Plan yapmayı başaramıyorsan başarısızlığı planlıyorsun... Bir de protein alımının neye göre yapacaksın kullanacağın ilaçların artırdığı protein sentezi oranı hakında bilgin varmı daha çok şey yazarım ama neyse...

Hocam protein sentezi ne olcude artiyor , kur sirasinda maksimum kac gram onerirsiniz , bobrek sagligini da dusunerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Tren 2 hafta önce

1-16 Testo En 500mg

5-12 Trenbolone 400mg

1-5 dianabol 50mg ekle

Hocam protein sentezi ne olcude artiyor , kur sirasinda maksimum kac gram onerirsiniz , bobrek sagligini da dusunerek.

aldığın ilaçlarda yüksek protienden ziyade karb almanı öneririm armatizasyon oranları yüksek ilaçlar onlar güzel karb tutarsın minmum kg x 6 karb kg x 3 protein kg x 2 yağ yani 80 kg sporcu için minimum 5000 kalori gibi bir rakam yapar.

Ben şahsen çok yüksek protein alma taraftarı değilim bbci sarkoplazmik büyür o yüzden öyle ahım şahım proteine gerek yok gh olmasa zaten kg x 3 bile garanti işini görür.

unutmayalım yüksek protein vucut dengesini bozar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Caneryilmaz    0

Kurde degisiklik yaptim baslamadan oncelikle treni yanlis yazmisim 8 hafta olacak . Testesteron u haftalik 1000 e cikardim boldenon u ise tren bittikten sonra 600 e cikaracagim . Tablet olarak danabol 6 adet aliyorum sadece halo test cikti kurden . 4 haftadayim 86 kilo ile basladim 95 suan kilom ve temiz buyudum danabolun etkisi buyuk tabi . Cok iyi besleniyorum suplement kullanimim minimum sadece idmanda 1 olcek protein ve arjinin aliyorum .

4 gunde 1 cabaser 3 gunde 1 ise arimadex aliyorum

Genotropin kur sonuna kadar 2 unite

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.