Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

powerlifter34

TECRÜBELİ ARKAŞLARIMIZIN YARDIMINA İHTİYACIM VAR.

Önerilen İletiler

merhaba arkadaşlar. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

4 yıldır aralıksız bu sporu dolu dolu yapan biriyim.20 yaşındayım. neredeyse natural sınırlarımı zorladım. kafayı bu işle bozdum .şuan 185 105 kg ve 14 yağ oranındayım. fitness antrenörüyüm fakat anabolikler hakkında fazla bilgim yok. 3 ay önce küre girmeye karar verdim. orjinal ürün bulmak için büyük bir titizlik gösterdim ve uzun zamandır takip ettiğim birinden sipariş verdim ve saolsun sahte ürün gönderdi. kür 12 hafta 500 BVS testo enantat ve 500 GEP boldenondu. testoyu orjinal boldenonu sahte yolladı. ne yazıkki boldenonun son kutusunda bunu fark ettim. ÖZELİİKLE GEP ALACAK ARKADAŞLARI UYARIYORUM GEP İN CHECK KODLARI ÇALINMIŞ. BUNU SİTESİNDEDE SÖYLÜYORLAR. ÇAKMALARINI ANLAMANIN TEK YOLU CHECK KODUNUN KUTUYA ETİKET OLARAK YAPIŞTIRILMASI. EĞER CHECK KODU KUTUYA BİRLEŞİKSE SAHTE, KUTUYA ETİKET OLARAK YAPIŞTIRILMIŞSA ORİJİNALDİR. konumuza dönelim. 12 hafta boyunca 500 mg testo enantat kullanmış oldum. verim alamadım çünkü boldenon sahteydi sorularım şunlar:

1-) pct yapıp en kısa zamanda yeni küre girmek istiyorum. testislerde ufalma oldu. sizce nasıl bir pct yapıp ne kadar dinlenmeliyim ?

2-) aklımda 2 kür var bunlar:

a-) 1-4 hafta 30 mg danabol , 1-16 hafta 750 mg testo enantat , 1-10 hafta 400 mg boldenon , 1-10 200 mg hafta deca , günde 50 mg proviron

*************************************************** * 10-16 hafta 600 mg boldenon

b-) 1-4 hafta 30 mg danabol , 1-16 hafta 750 mg testo enantat , 1-10 hafta deca , 1-10 hafta 200 boldenon , günde , günde 50 mg proviron

*********************************************************** **10-16 hafta 600 boldenon

daha çok b kürüne girmek istiyorum çünkü son zamanlarda powerliftinge yöneldim ve eklem sakatlığım olduğu için decaya ağırlık vermek istiyorum. amacım fit bir vücut değil ortalama yağ oranında iri ve hacimli bir vücut. zaten natural şekilde bu tarzda epey yol aldım ve dahada almak istiyorum. beslenmem çok iyidir günde 300 gram protein alıyorum her şeyi tartarak yiyorum. 120 kilo gibi bir hedefim var. sizce hangi kürü girmem daha doğru olur ? tavsiye ettiğiniz değişiklik veya başka bir kür var mı ?

3-) Testo ve danabolde BALKAN pharma , Boldenonda APHA pharma , decada bvs düşünüyorum. UGL marka ürünler kullanmak istemiyorum. siz ne düşünüyorsunuz ? testo deca danabol ve boldenonda tavsiye ettiğiniz markalar neler ?

4-) bu marka ürünlerin sahteleri var mı ?, çok araştırdım ama tam bir bilgiye ulaşamadım. gepin sahtesi yok dediler aldık sahte çıktı. piyasada sahtesi olmayan kesin güvenebileceğim marka ve ürünler nelerdir? bazıları balkanın danabollerinden çok iyi verim alıyor. bazıları 0 etki gördükerini söylüyolar. boldenonda alphayı çok tavsiye ediyolar.

YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLARA VE HOCALARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

VÜCUT ÖLÇÜLERİM

BOY: 185

KİLO: 105

KOL: 46 (hacmime ve kiloma göre düşük görüyorum)

OMUZ: 147

GÖĞÜS: 130

BEL: 92

KALÇA :105

WRİST: 20.5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

1-) pct yapıp en kısa zamanda yeni küre girmek istiyorum. testislerde ufalma oldu. sizce nasıl bir pct yapıp ne kadar dinlenmeliyim ?

2-) aklımda 2 kür var bunlar:

a-) 1-4 hafta 30 mg danabol , 1-16 hafta 750 mg testo enantat , 1-10 hafta 400 mg boldenon , 1-10 200 mg hafta deca , günde 50 mg proviron

*************************************************** * 10-16 hafta 600 mg boldenon

b-) 1-4 hafta 30 mg danabol , 1-16 hafta 750 mg testo enantat , 1-10 hafta deca , 1-10 hafta 200 boldenon , günde , günde 50 mg proviron

*********************************************************** **10-16 hafta 600 boldenon

daha çok b kürüne girmek istiyorum çünkü son zamanlarda powerliftinge yöneldim ve eklem sakatlığım olduğu için decaya ağırlık vermek istiyorum. amacım fit bir vücut değil ortalama yağ oranında iri ve hacimli bir vücut. zaten natural şekilde bu tarzda epey yol aldım ve dahada almak istiyorum. beslenmem çok iyidir günde 300 gram protein alıyorum her şeyi tartarak yiyorum. 120 kilo gibi bir hedefim var. sizce hangi kürü girmem daha doğru olur ? tavsiye ettiğiniz değişiklik veya başka bir kür var mı ?

3-) Testo ve danabolde BALKAN pharma , Boldenonda APHA pharma , decada bvs düşünüyorum. UGL marka ürünler kullanmak istemiyorum. siz ne düşünüyorsunuz ? testo deca danabol ve boldenonda tavsiye ettiğiniz markalar neler ?

4-) bu marka ürünlerin sahteleri var mı ?, çok araştırdım ama tam bir bilgiye ulaşamadım. gepin sahtesi yok dediler aldık sahte çıktı. piyasada sahtesi olmayan kesin güvenebileceğim marka ve ürünler nelerdir? bazıları balkanın danabollerinden çok iyi verim alıyor. bazıları 0 etki gördükerini söylüyolar. boldenonda alphayı çok tavsiye ediyolar.

1- pct için önce test yaptırın ve değerlerinizi paylaşın ona göre bir hazılık yapılabilir.

2- A bir tık daha cazip. (mg için)

3- Golden dragon kullanın bu ara tüm piyasaya hakim marka ve ben dahil herkes çok memnun

4- elbette sahteleri var yok değil gep için bir arkadaş konu açmış sahte aldım diye ona göz at.

viewtopic.php?f=23&t=1619

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.