Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lynx

Çok acil enjeksiyonda bayılma

Önerilen İletiler

Lynx    160

Sevgili hocalarım Değerli arkadaşlarım bir arkadaşımın enjeksiyonunda bayıldığını söylüyor Ben yanında değildim daha önce enjeksiyonda bayılan oldu mu başına böyle bir şey gelen var mı pistonda Kan testini yaptığını söylüyorlar benim başıma daha önce böyle bir şey gelmedi veya duymadım Benim bildiğim damara denk gelirse veya kılcal damara denk gelirse ani panik atak kalp krizi anafilaktik şok gibi durumlar söz konusu olur diye biliyorum acilen değerli yorumlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
Lynx, Şimdi yazdı:

Sevgili hocalarım Değerli arkadaşlarım bir arkadaşımın enjeksiyonunda bayıldığını söylüyor Ben yanında değildim daha önce enjeksiyonda bayılan oldu mu başına böyle bir şey gelen var mı pistonda Kan testini yaptığını söylüyorlar benim başıma daha önce böyle bir şey gelmedi veya duymadım Benim bildiğim damara denk gelirse veya kılcal damara denk gelirse ani panik atak kalp krizi anafilaktik şok gibi durumlar söz konusu olur diye biliyorum acilen değerli yorumlarınızı bekliyorum

Aç karnına sabah kalktıktan sonra mı enjeksiyon yapıldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Leepriest35, Şimdi yazdı:

Aç karnına sabah kalktıktan sonra mı enjeksiyon yapıldı 

Hayir antrenmandan sonra yapilmis enjeksiyn kur u testo bold deca 250 mg 150 mg 125 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Lynx, Şimdi yazdı:

Hayir antrenmandan sonra yapilmis enjeksiyn kur u testo bold deca 250 mg 150 mg 125 mg

Kan şekeri düşüken enjeksiyon yapmasın bir daha ant sonrası kan şekeri dip olur. 

Kendisimi enjeksiyonu yapıyor başkasımı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Tansiyonu düşmüştür büyük ihtimalle bir de olmadık yere denk gelince ilacı enjekte ederken vurulan bölgede sıkışma hisetmişmi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Kan şekeri düşüken enjeksiyon yapmasın bir daha ant sonrası kan şekeri dip olur. 

Kendisimi enjeksiyonu yapıyor başkasımı 

Baskasi yapmis omuzdan vurmus enjeksiyonu gozler filan kaymis yere dusmus enjeksiyondan sonra 5 10 dk araligi bilinci kapaliymis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Tansiyonu düşmüştür büyük ihtimalle bir de olmadık yere denk gelince ilacı enjekte ederken vurulan bölgede sıkışma hisetmişmi 

Suan isteyim telefonu kapali sabah ilk isim gidip kendisini gormek bilgi almak olcak ilaclarin markalari wtsn hepsi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Lynx, Şimdi yazdı:

Baskasi yapmis omuzdan vurmus enjeksiyonu gozler filan kaymis yere dusmus enjeksiyondan sonra 5 10 dk araligi bilinci kapaliymis

5-10 dakıka çok uzun bir süre eminmisin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

5-10 dakıka çok uzun bir süre eminmisin

Enjeksiyonu yapan kisidrn aldigim bilgi bu ilac sahte olsa bu tarz seyler olmaz demi hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Leepriest35, 6 dakika önce yazdı:

Simdi ogrendim 30 45 saniye arasiymis bayginlik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Lynx, 1 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonu yapan kisidrn aldigim bilgi bu ilac sahte olsa bu tarz seyler olmaz demi hocam

Benim şahsi fikrim  ani şok geçirmiş ant sonuda nabız yüksek olunca ilk enjeksiyonları galiba dediğim gibi yemek yedikten sonra enjeksiyon yapmakta fayda var.  Geçmiş olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Leepriest35, 6 dakika önce yazdı:

Benim şahsi fikrim  ani şok geçirmiş ant sonuda nabız yüksek olunca ilk enjeksiyonları galiba dediğim gibi yemek yedikten sonra enjeksiyon yapmakta fayda var.  Geçmiş olsun 

Anladim hocam cok teskkur edrim saolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

Enjeksiyonu kendi yaparsa bu bayılma olayı ortadan kalkar büyük ihtimalle

Eskiden ben de kan aldırırken,ilaç vurdururken falan bazen bayılırdım

İstem dışı bir şey bu ama kendisi yaparsa böyle bir şey olmaz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Witcher, 3 dakika önce yazdı:

Enjeksiyonu kendi yaparsa bu bayılma olayı ortadan kalkar büyük ihtimalle

Eskiden ben de kan aldırırken,ilaç vurdururken falan bazen bayılırdım

İstem dışı bir şey bu ama kendisi yaparsa böyle bir şey olmaz 

Tedarikciyle gorustum alerjisi olabilir dedi veya hocaminda dedigi gibi kan şekeri dusuktur ant sonrasi ac karnina yapmasin tok ksrnina olsun dedi sonrasinda igne fobisi vardir belki dedi yada kan tutuyr olabilir dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Lynx, 1 saat önce yazdı:

Merhaba, arkadaşınız daha önce enjeksiyonlu kür tecrübesi var mıydı? İlk kez mi yoksa daha önceden kür geçmişi mevcut mu. Eğer daha önce tecrübesi varsa ilk kez başına böyle bir durum geliyorsa “İğne sırasında veya sonrasında bayılma. İğnenin damara değdiği anda damar cidarındaki refleks mekanizma tansiyonun birden düşmesi ile bayılmaya sebep olabilir.” yorumlarda spor sonrası yaptığını söylüyorsunuz bu daha da tetikleyebilir. İkincisi ilk kez tecrübe ediniyorsa iğne korkusu olabilir ilaç alerjisi olabilir. En sağlıklı ikinci bir enjeksiyonu daha bilinçli ve kontrolü yapmaktır mesela. Tok karna idman öncesi bol su tüketimi sonrası bilen biri tarafından büyük kas grubuna daha çok kalçadan yavaşça ve ilacı enjekte etme süresini baya uzatarak gerekirse 2/3 dk arkadaşınız durumu onaylayarak ilerlemeniz sağlıklı olacaktır. Sonuçta belki omuzdan dolayı belli küçük kas grubuna yoğun ilaç girmesi olabilir. Bir çok ihtimal mevcuttur. İkinci enjeksiyon yapılmadan neden olduğu pek anlaşılacağını düşünmüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
AS1L, 14 dakika önce yazdı:

Merhaba, arkadaşınız daha önce enjeksiyonlu kür tecrübesi var mıydı? İlk kez mi yoksa daha önceden kür geçmişi mevcut mu. Eğer daha önce tecrübesi varsa ilk kez başına böyle bir durum geliyorsa “İğne sırasında veya sonrasında bayılma. İğnenin damara değdiği anda damar cidarındaki refleks mekanizma tansiyonun birden düşmesi ile bayılmaya sebep olabilir.” yorumlarda spor sonrası yaptığını söylüyorsunuz bu daha da tetikleyebilir. İkincisi ilk kez tecrübe ediniyorsa iğne korkusu olabilir ilaç alerjisi olabilir. En sağlıklı ikinci bir enjeksiyonu daha bilinçli ve kontrolü yapmaktır mesela. Tok karna idman öncesi bol su tüketimi sonrası bilen biri tarafından büyük kas grubuna daha çok kalçadan yavaşça ve ilacı enjekte etme süresini baya uzatarak gerekirse 2/3 dk arkadaşınız durumu onaylayarak ilerlemeniz sağlıklı olacaktır. Sonuçta belki omuzdan dolayı belli küçük kas grubuna yoğun ilaç girmesi olabilir. Bir çok ihtimal mevcuttur. İkinci enjeksiyon yapılmadan neden olduğu pek anlaşılacağını düşünmüyorum

Ikinci kur tecrübesi daha once kure girdi fakat ben kendisne bugunki ignesini kalcadan yapmasini soyledim cunku deka odem yapan bir ilac ve muhtrmelen evigenle birlikte 2.8 ml tek seferde omuzdan vurdurmus yani ant bitiyir ustunu degistiriyor arabaya geciyolar arabada ilaci vuruyorlar bu olay gerceklesiyor kendi enjeksiyonlarimda 1.5 ml vurucam zamanlarda bile ilaci zerk ederken 45 saniyeyle 1 dk arasında degisiyor zerk bittikten sonra daki bi 30 40 saniye cekmiyorum enjektoru sonrasinda yavasca cikariyorum yarin ogleden sonra is yerine gidip detayli bir bilgi edinecem agzina tat gelmişmi veya oksuruk vs daralma varmiydi diye yazarım hocam buraya suan isteyim bu saattede bilgi alamıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.