Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lynx

Uzun vadeli kür kullanımı

Önerilen İletiler

Lynx    160

Değerli hocalarım Değerli arkadaşlarım sormak istediğim şey haftalık 250 miligram testosteron 150 miligram boldenon kullanmak istiyorum fakat bunu geleneksel olarak 12 veya 15 haftalık değil 24 veya 30 hafta aralığında kullanmak istiyorum bu şekilde kullanımda mı daha çok etki olur Yoksa klasik 500 miligram testosteron 400 miligram boldenon 12 haftalık veya 15 haftalık şeklinde mi daha çok etki alırım ilgilenip cevap veren arkadaşlara Çok teşekkür ederim Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220
Lynx, Bir saat önce yazdı:

Değerli hocalarım Değerli arkadaşlarım sormak istediğim şey haftalık 250 miligram testosteron 150 miligram boldenon kullanmak istiyorum fakat bunu geleneksel olarak 12 veya 15 haftalık değil 24 veya 30 hafta aralığında kullanmak istiyorum bu şekilde kullanımda mı daha çok etki olur Yoksa klasik 500 miligram testosteron 400 miligram boldenon 12 haftalık veya 15 haftalık şeklinde mi daha çok etki alırım ilgilenip cevap veren arkadaşlara Çok teşekkür ederim Saygılar

Merhaba, başlangıç olarak 1ml testo 1ml Boldenon alırsın klasik 12/15 hafta gidersin sonuçtan memnunsan devam edersin ha memnun değilim vitesi artırayım dersen 12/15 haftadan sonra 2ml testo 2ml Boldenon alırsın. Son olarak hangi ürünü kullanırsan kullan her zaman uzun vadede plan yapmak avantajdadır. Ve kür uzunluğu ister bir gün ister bir hafta ister bir ay istersen bir yıl yap hormonların istenilen sonuçları verdikten sorun yoksa devam

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
AS1L, Bir saat önce yazdı:

Merhaba, başlangıç olarak 1ml testo 1ml Boldenon alırsın klasik 12/15 hafta gidersin sonuçtan memnunsan devam edersin ha memnun değilim vitesi artırayım dersen 12/15 haftadan sonra 2ml testo 2ml Boldenon alırsın. Son olarak hangi ürünü kullanırsan kullan her zaman uzun vadede plan yapmak avantajdadır. Ve kür uzunluğu ister bir gün ister bir hafta ister bir ay istersen bir yıl yap hormonların istenilen sonuçları verdikten sorun yoksa devam

Anladim kardesim Tesskkurler takildigim nokta uzun vadede zararlarindan bjraz cekiniyorum oyuzden minimal dozda kullanicam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Lynx, 6 saat önce yazdı:

Kilo ile spor geçmişiniz nedir bide form var mı ? Ona göre yardımcı olayım size 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Müfit Can, 2 saat önce yazdı:

Kilo ile spor geçmişiniz nedir bide form var mı ? Ona göre yardımcı olayım size 

Suan 83 kilodayim 178 boy telefn kamerasi skntili olduğu icin guncel form atamiyorum 3 yildir bodybuilding yapiyorum 1kur girdim bu ikinci olcak gobek bolgesinde biras yaglanma var gerekirse growth da eklebilirim gunluk 3iu yag yakimi icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Lynx, 8 saat önce yazdı:

Suan 83 kilodayim 178 boy telefn kamerasi skntili olduğu icin guncel form atamiyorum 3 yildir bodybuilding yapiyorum 1kur girdim bu ikinci olcak gobek bolgesinde biras yaglanma var gerekirse growth da eklebilirim gunluk 3iu yag yakimi icin

Gh yi yağ yakıcı olarak görmek çok yanlış bu konuda anlaşalım öncelikle o paraya yazık. Antrenman sonu kardiyo ile o yağlar gidecektir zaten ve temiz beslenme.

Size tavsiyem 2. Kür olacağı için 20 hafts yapalım üstü su tutar çünkü kardan çok zarar alırız ilaçlardan.

1-20 test e 500

1-9 200 boldenon 10-18 300 boldenon

1-9 200 rimobolan 10-18 300 rimobolan

1-5 50 mg turinabol isteğe bağlı

20 hafts sonunda güzel bı Pct yaptıktan sonra artık uzun küre girebilirsiniz bu birazda sizi uzun küre hazırlayacak . Bu kürde ne kadar temiz beslenip kardiyo ile temiz büyürseniz uzun küre girdiğimizde alacağımız sonuçlar daha göz kamaştırıcı olacaktır. 

Tabi kür sonu mutlaka iç organlara ultrason ile baktiralim.

Ama tabi sonuçlar iyi gelir ve kürü uzatmak isterseniz 6 hafta 250 testo alıp ardından 

500 enantat 400 boldenon yapıp 12 hafta bitebilirsiniz bundan fazlası size göre çok fazla kardan çok zarar görürsün.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Müfit Can, 22 saat önce yazdı:

Gh yi yağ yakıcı olarak görmek çok yanlış bu konuda anlaşalım öncelikle o paraya yazık. Antrenman sonu kardiyo ile o yağlar gidecektir zaten ve temiz beslenme.

Size tavsiyem 2. Kür olacağı için 20 hafts yapalım üstü su tutar çünkü kardan çok zarar alırız ilaçlardan.

1-20 test e 500

1-9 200 boldenon 10-18 300 boldenon

1-9 200 rimobolan 10-18 300 rimobolan

1-5 50 mg turinabol isteğe bağlı

20 hafts sonunda güzel bı Pct yaptıktan sonra artık uzun küre girebilirsiniz bu birazda sizi uzun küre hazırlayacak . Bu kürde ne kadar temiz beslenip kardiyo ile temiz büyürseniz uzun küre girdiğimizde alacağımız sonuçlar daha göz kamaştırıcı olacaktır. 

Tabi kür sonu mutlaka iç organlara ultrason ile baktiralim.

Ama tabi sonuçlar iyi gelir ve kürü uzatmak isterseniz 6 hafta 250 testo alıp ardından 

500 enantat 400 boldenon yapıp 12 hafta bitebilirsiniz bundan fazlası size göre çok fazla kardan çok zarar görürsün.

Tesskkurler hocam degerlendircem tavsiyenizi mutlaka zaman ayirdiginiz icinde ayrica teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.