Genel bir bilgilendirme yazısı yazmak istedim:) Üç yıldır devam eden bulk serüvenim bu sezon sona eriyor. 78kg yağlı (skinny fat) ve sulu başladığım serüvende şu anda 105kg civarındayım. 3 yıl boyunca çeşitli kürler yaptım. Deneme yanılma ile bünyeme etkisi yüksek veya düşük olanları tespit edebildim. Aslında şu andan itibaren bu açıdan çok ciddi bir tecrübem var. Tabi bu kadar uzun süre ilaçlı kalabilmenin yöntemlerini de keşfetmiş oldum. Zaten blast and cruise sistemi yıllardır sporcular tarafından uygulanıyor, yabancı forumların katkısı büyük oldu bu konuda.  Şu anda son bulk kürümdeyim. En güzel büyümeyi her zaman yüksek östrojenle girdiğim boldenondan sağladım. Burada önemli olan nokta östrojeni olabildiğince yüksek tutmakta. Bunu da boldeye başlamadan önce cruiseda only testoyu biraz yüksek tutarak sağlıyorum ki aromatize olabilsin. Mevcut durumum: Testo E 750mg Bolde 600mg Deca 200mg (4 hafta) + GH + İnsulin Planlama toplam 20 hafta şu an 8.haftadayım, son 8 hafta decadan sonra Tren Parabolan giricem, insülini kesip yavaş yavaş GH arttıracağım. Bu sayede definasyon öncesi fazla yağlar gidecek. Yüksek GH nedeniyle baskılanan tiroid için tiromel de almak gerekiyor. Şu anda da arada bir yarım alıyorum. GH günde 4iu, fazlası karbonhidratı bloke eder büyüme döneminde aşırı GH ters etki yapar İnsulin kısa ester humalog kullanıyorum. Günde 3 öğün öncesi 20iu toplamda 60iu alıyorum Supplementler: Omega3, C, D, Çinko, Selenyum(tiroid için), Q10, ALA(arada), Ashwagandha, Kingsize On Cycle Arginine, EAA, Maltodextrin, Prebiyotics (proteinocean)