Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mickey

Güncelleme - 3 yıllık bulk sezonu nihayet sona eriyor

Önerilen İletiler

Mickey    789

Genel bir bilgilendirme yazısı yazmak istedim:)

Üç yıldır devam eden bulk serüvenim bu sezon sona eriyor. 78kg yağlı (skinny fat) ve sulu başladığım serüvende şu anda 105kg civarındayım.

3 yıl boyunca çeşitli kürler yaptım. Deneme yanılma ile bünyeme etkisi yüksek veya düşük olanları tespit edebildim. Aslında şu andan itibaren bu açıdan çok ciddi bir tecrübem var.

Tabi bu kadar uzun süre ilaçlı kalabilmenin yöntemlerini de keşfetmiş oldum. Zaten blast and cruise sistemi yıllardır sporcular tarafından uygulanıyor, yabancı forumların katkısı büyük oldu bu konuda. 

Şu anda son bulk kürümdeyim. En güzel büyümeyi her zaman yüksek östrojenle girdiğim boldenondan sağladım. Burada önemli olan nokta östrojeni olabildiğince yüksek tutmakta. Bunu da boldeye başlamadan önce cruiseda only testoyu biraz yüksek tutarak sağlıyorum ki aromatize olabilsin.

Mevcut durumum:

Testo E 750mg Bolde 600mg Deca 200mg (4 hafta) + GH + İnsulin

Planlama toplam 20 hafta şu an 8.haftadayım, son 8 hafta decadan sonra Tren Parabolan giricem, insülini kesip yavaş yavaş GH arttıracağım. Bu sayede definasyon öncesi fazla yağlar gidecek. Yüksek GH nedeniyle baskılanan tiroid için tiromel de almak gerekiyor. Şu anda da arada bir yarım alıyorum.

GH günde 4iu, fazlası karbonhidratı bloke eder büyüme döneminde aşırı GH ters etki yapar

İnsulin kısa ester humalog kullanıyorum. Günde 3 öğün öncesi 20iu toplamda 60iu alıyorum

Supplementler:

Omega3, C, D, Çinko, Selenyum(tiroid için), Q10, ALA(arada), Ashwagandha, Kingsize On Cycle

Arginine, EAA, Maltodextrin, Prebiyotics (proteinocean)

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    840

Valla hocam ilaçlar çok güzel deca belki biraz daha yüksek olup en etkili bulk sonucu alınabilir miydi diye merak etmedim değil. Yabancı forumların hakkını teslim etmişiz de Türkiye'nin göz bebeği bu platformunda hakkını yemeyelim bizlerde sizlerin veya diğer arkadaşların sayesinde buralardan çokça deneyimler edindik bence. özellikle @metinav sayesinde buranın vesilesi ile Türkiye'nin bilgi yelpazesi gelişti steroid, hormon işlerinde. 

Acetat kullandım enanthate keza öyle ama parabolan kadar sert bir ester görmedim muhteşem sonuçlar sizi bekliyor diyebilirim. İnsulin nasıl bayılma ayılma olmadı umarım? İlaçlar ne markaydı ve bu sürede ilaçlara ne kadar harcamışsınızdır sağlam para gitmiş gibi geldi bana listeye bakınca :D 

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Mickey, Bir saat önce yazdı:

Genel bir bilgilendirme yazısı yazmak istedim:)

Üç yıldır devam eden bulk serüvenim bu sezon sona eriyor. 78kg yağlı (skinny fat) ve sulu başladığım serüvende şu anda 105kg civarındayım.

Abi güncel form fotoğrafları var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
Feng, Şimdi yazdı:

Parab farki ne oluyor

Yarılanma süresi acetat veya ent. gibi ne çok uzun ne çok kısa ikisini ortası ve ortaya çıkan anabolik güç iki estere göre ve deneyimlerime göre aldığım sonuç odaklı çok daha ileride bir gün deneyim edinirseniz anlarsınız ne demek istediğimi çalışan doğru bir marka olmak kaydıyla tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
forbit, 56 dakika önce yazdı:

Yarılanma süresi acetat veya ent. gibi ne çok uzun ne çok kısa ikisini ortası ve ortaya çıkan anabolik güç iki estere göre ve deneyimlerime göre aldığım sonuç odaklı çok daha ileride bir gün deneyim edinirseniz anlarsınız ne demek istediğimi çalışan doğru bir marka olmak kaydıyla tabi.

Hocam merhabalar bildiğim ve kullanıcı yorumlarını okuduğum kadarıyla parabolan ve tren e arasında çok fazla bir fark yok. Siz parabolan kullanmaya başladığınızda kaçıncı haftada hissetmeye başlamıştınız ve kaç mg kullanmıştınız? Ben şuan tren e kullanıyorum ve uzatmayı düşünüyorum. Uzatırsam parabolanla uzatabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 12 dakika önce yazdı:

Hocam merhabalar bildiğim ve kullanıcı yorumlarını okuduğum kadarıyla parabolan ve tren e arasında çok fazla bir fark yok. Siz parabolan kullanmaya başladığınızda kaçıncı haftada hissetmeye başlamıştınız ve kaç mg kullanmıştınız? Ben şuan tren e kullanıyorum ve uzatmayı düşünüyorum. Uzatırsam parabolanla uzatabilirim

Tren E iyidir boşver ordan devam et :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
forbit, 14 saat önce yazdı:

Valla hocam ilaçlar çok güzel deca belki biraz daha yüksek olup en etkili bulk sonucu alınabilir miydi diye merak etmedim değil. Yabancı forumların hakkını teslim etmişiz de Türkiye'nin göz bebeği bu platformunda hakkını yemeyelim bizlerde sizlerin veya diğer arkadaşların sayesinde buralardan çokça deneyimler edindik bence. özellikle @metinav sayesinde buranın vesilesi ile Türkiye'nin bilgi yelpazesi gelişti steroid, hormon işlerinde. 

Acetat kullandım enanthate keza öyle ama parabolan kadar sert bir ester görmedim muhteşem sonuçlar sizi bekliyor diyebilirim. İnsulin nasıl bayılma ayılma olmadı umarım? İlaçlar ne markaydı ve bu sürede ilaçlara ne kadar harcamışsınızdır sağlam para gitmiş gibi geldi bana listeye bakınca :D 

Dostum direkt beni zan altında bıraktın şimdi:))

Bu forum gözbebeğimiz bizim, buna kimsenin şüphesi olmasın. @Loving ve @metinav başta olmak üzere çok değerli arkadaşlar var. Burada en ufak bir bilgi kırıntısı dahi birinin hayatını değiştirebiliyor, her kişiyi her bilgiyi önemsemek lazım. Yabancı forumdan kastım blast and cruise özelindeydi bu konu maalesef ülkemizde çok bakir. Bunun en büyük nedeni de hayat pahalılığı tabi ki. Uzun süre kürde kalmak sağlam bir yürekten de önce sağlam bir cüzdan istiyor. Onca ilaca masraf yapıp kırmızı et, somon yiyememek kötü olur. Bunların hepsini bir değerlendirmek lazım. Çünkü ilaca harcanan para beslenmeye harcananın yanında devede kulak kalıyor. İşin mental ve psikolojik boyutuna girmiyorum çünkü uzun süre ilaç kullanımı baskılanan ve değişen hormonlar bedende mental olarak ciddi etkiler oluşturuyor. Bu iş çok yönlü ve bir çok farklı kulvarda savaş verilmesi gerekiyor. Tabi en nihayetinde maddi açıdan çok güçlü olmak lazım. Üç yıl içinde ciddi bir bedel ödediğimden emin olabilirsin:)

Parabolanı iki yıldır kullanıyorum Burak kardeşim sağolsun ilk o tavsiye etmişti. Bende müthiş olumlu etkiler oluşturdu. Ester açısından aslında acetatla enantat arasında kalıyor ancak etkileri gerçekten çok farklı. Özellikle trenin olumsuz yan etkilerini bu esterde hissetmiyorum çok dengeli geliyor bana ve trenin hem anabolik hem androjen tüm gücünü görebiliyorum. Bana kalırsa çok başarılı. Tek tavsiyem tüm trenlerde olduğu gibi sıcak havalarda kullanımı zor, çok terletiyor:)

İlaçlarımın hepsi Balkan ya da SP. Uzun süre ilaçlı ve temiz kalabilmemin en önemli nedeni bu markalardır şüphesiz.

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Abi ilgi ile takip ediyorum seni. Yanlış hatırlamıyorsam boyunda uzundu. 78kg skinny fat vücuttan 105Kg kaslı vücuda geçmek inanılmaz emek isteyen ve zor iş. Bazı arkadaşlar doku oluşturmayı kolay sanıyor. Girilen tek kürle aldıkları ağırlığı baki sanıyorlar. O iş hiç de öyle değil. 

Bu kürün de bittikten sonra final formunu çok merak ediyorum. 

Bildiğin üzere önceki kürüm 10 aylık uzunca bir kürdü. @Rdm dost ile yaptığımız değerlendirmede yeni kürümüz yine çok uzun ama bu sefer farklı olarak blast and cruise metodu ile gideceğimiz bir kür olacak. Yolundan yürüyoruz :)

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bir yandan diyorum ki bu yaştan sonra istediğin kadar emek ver yaş kemale erdi, istediğin takviyeyi al, steroidi kullan verdiğin emek kadar gelişemezsin. Bir yandan da diyorum ki @Mickey 47 yaşında :)

Başarıların daim olsun ağabey.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 11 dakika önce yazdı:

Bir yandan diyorum ki bu yaştan sonra istediğin kadar emek ver yaş kemale erdi, istediğin takviyeyi al, steroidi kullan verdiğin emek kadar gelişemezsin. Bir yandan da diyorum ki @Mickey 47 yaşında :)

Dedem her şeyi bir kenara bırak, sırf senin yüzündeki gençleşme için bile girilir :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Bakın kesinlikle abartmıyorum şu anda benim yaptığım antrenmanı benimle birlikte çıkarabilen yok salonumda. Adamın yaşı 30, nefesi kesiliyor yoruluyor. İsim veremiyorum, bu isimler içinde camiadan bir hayli ünlü var çoğu yarışmacı:)

Yaşımı hiç bir zaman düşünmedim böyle de devam ediyorum. Gücüm var olduğu sürece de bu spora devam.

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Dedem her şeyi bir kenara bırak, sırf senin yüzündeki gençleşme için bile girilir :)

Buna kesinlikle katılıyorum, 10 yaş geriye atmıştın abartmıyorum:)

Sağolun varolun arkadaşlar.

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Abi ilgi ile takip ediyorum seni. Yanlış hatırlamıyorsam boyunda uzundu. 78kg skinny fat vücuttan 105Kg kaslı vücuda geçmek inanılmaz emek isteyen ve zor iş. Bazı arkadaşlar doku oluşturmayı kolay sanıyor. Girilen tek kürle aldıkları ağırlığı baki sanıyorlar. O iş hiç de öyle değil. 

Bu kürün de bittikten sonra final formunu çok merak ediyorum. 

Bildiğin üzere önceki kürüm 10 aylık uzunca bir kürdü. @Rdm dost ile yaptığımız değerlendirmede yeni kürümüz yine çok uzun ama bu sefer farklı olarak blast and cruise metodu ile gideceğimiz bir kür olacak. Yolundan yürüyoruz :)

Yukarıda dediğim gibi normalin iki katı güçte antrenman yapmam gerekiyor. Boyum 185cm. Hem yaş hem boy evet işler zor:)

Dediğin gibi kalıcı adele oluşturabilmek başlı başına bir iş. Bu nedenle GH ve insulin kullanmak elzem, diğer tüm steroidler taşıyıcıdır sadece.

Bakalım güzel bir final olur umarım. Definasyon bilgim biraz zayıf üzerinde çalışmam lazım hep bulk gittiğim için dip definasyon tecrübem pek olmadı. Çözeriz bunu da:)

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Konuyu hortlatalım @Mickey abi bir daha ki Bulk sezonunda lantus ile başlamak istiyorum insulin serüvenine bu konuda ki düşüncen ne olur yanına hangi anabolik koyulmalı mesela Maximum etki icin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Deca ve/veya Bolde +Testo E

Bazen ayrı ayrı bazen de ikisini beraber kullanıyorum. Decada 8 haftayı geçme, boldeyi 20 haftaya kadar götürebilirsin.

En temizi tek kürde hepsini bitir. Mesela 20 haftalık bolde kürünün 6.haftasından itibaren deca girebilirsin. Boldenin açılmaya başladığı haftalarda deca da peak yapar. İnsulinle beraber 10 ile 20. hafta arası güzel bir büyüme ivmesi yakalanabilir.

İnsulin maks. 4 hafta araya on gün off sonra tekrar 4 hafta daha gidebilirsin. 10 günlük OFF'un 3. ve 7. günü tatlı yemen lazım, diğer günler temiz.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Emrahtkty, 46 dakika önce yazdı:

Konuyu hortlatalım @Mickey abi bir daha ki Bulk sezonunda lantus ile başlamak istiyorum insulin serüvenine bu konuda ki düşüncen ne olur yanına hangi anabolik koyulmalı mesela Maximum etki icin? 

Ghsiz mi kullanacaksın brom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Ghsiz mi kullanacaksın brom

Ghsiz brom öylr düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Ghsiz brom öylr düşünüyorum 

@Mickeyüstadım bana da GHsız tavsiye etmişti. Kendi insülinime odaklanınca bile sonuç harika iken, dışardan alındığında ne olur kestirmek zor. Büyüteceği kesin ama.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

@Mickey abi sence trenbolondan çok az yan etki gören biri için max kaç hafta tren kullanması gerekir? Ester olarak farketmiyor. Sana sormamın nedeni vücut yapılarımız birbirine çok benziyor ve en fazla kaç hafta tren kullanabildin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
hectordoyle, 34 dakika önce yazdı:

@Mickey abi sence trenbolondan çok az yan etki gören biri için max kaç hafta tren kullanması gerekir? Ester olarak farketmiyor. Sana sormamın nedeni vücut yapılarımız birbirine çok benziyor ve en fazla kaç hafta tren kullanabildin?

Normalde 8 haftadır ancak ben 12 haftaya kadar çıkıyorum. Tabi doz çok önemli. Düşük doz daha uzun süre gidebilirsin. Almanyalı bir arkadaşım var bir yıldır haftalık 100mg tren 125g testo alıyor sadece:) İlk duyduğumda şok geçirmiştim ama oluyor, çalışıyor.

Bunun yanında beslenme hayati önemli. Karaciğer ve böbreklere ekstra yük bindirecek gıdalardan uzak durulmalı. Nedir bunlar.. alkol sigara şeker tüm unlu mamuller paketlenmiş gıdalar hazır gıdalar işlenmiş etler (salam sosis sucuk vs..) başlıcaları.

Aksi halde 100mg tren bile seni hastanelik edebilir.

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 5 saat önce yazdı:

Ben 12 kullanılması taraftarıyım valla eğer çok vurmuyorsa bende yaptığı tek şey agresiflik

rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

@Mickeyüstadım bana da GHsız tavsiye etmişti. Kendi insülinime odaklanınca bile sonuç harika iken, dışardan alındığında ne olur kestirmek zor. Büyüteceği kesin ama.

Kesinlikle abi gh biraz daha yağ yakım da daha çok is yapıyor gibime geliyor benimde 

Mickey, 10 saat önce yazdı:

Deca ve/veya Bolde +Testo E

Bazen ayrı ayrı bazen de ikisini beraber kullanıyorum. Decada 8 haftayı geçme, boldeyi 20 haftaya kadar götürebilirsin.

En temizi tek kürde hepsini bitir. Mesela 20 haftalık bolde kürünün 6.haftasından itibaren deca girebilirsin. Boldenin açılmaya başladığı haftalarda deca da peak yapar. İnsulinle beraber 10 ile 20. hafta arası güzel bir büyüme ivmesi yakalanabilir.

İnsulin maks. 4 hafta araya on gün off sonra tekrar 4 hafta daha gidebilirsin. 10 günlük OFF'un 3. ve 7. günü tatlı yemen lazım, diğer günler temiz.

Kaç unite lantus önerirsin günlük ağabey sabah aç karnına tek seferde?  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Normalde 8 haftadır ancak ben 12 haftaya kadar çıkıyorum. Tabi doz çok önemli. Düşük doz daha uzun süre gidebilirsin. Almanyalı bir arkadaşım var bir yıldır haftalık 100mg tren 125g testo alıyor sadece:) İlk duyduğumda şok geçirmiştim ama oluyor, çalışıyor.

Bunun yanında beslenme hayati önemli. Karaciğer ve böbreklere ekstra yük bindirecek gıdalardan uzak durulmalı. Nedir bunlar.. alkol sigara şeker tüm unlu mamuller paketlenmiş gıdalar hazır gıdalar işlenmiş etler (salam sosis sucuk vs..) başlıcaları.

Aksi halde 100mg tren bile seni hastanelik edebilir.

Abi yanıtın için teşekkür ederim. 250 mg tren e ile başladım son 2 haftadır da 300 mg kullanıyorum 500 mg test e ile birlikte. Arada sırada gece 2.30-3.00 gibi terler içinde uyanmak dışında herhangi bir yan etki yaşamıyorum. Beslenme kısmında ise son 10 gündür sıkı bir diyetteyim ve bu 10 günde  bile çok güzel değişim elde ettim. Trenin ilk haftaları diyetimde şeker, fast food tarzı yiyecekler yiyordum ancak tren izin vermiyordu. Yedikten sonra kalp atış hızım inanılmaz artıyordu ve vücut sıcaklığım fena artıyordu. Bunu yapmayı kestiğimden beri böyle bir şey yaşamadım.

Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Ben 12 kullanılması taraftarıyım valla eğer çok vurmuyorsa bende yaptığı tek şey agresiflik

Kanka 12 hafta kullanıcam ben de büyük ihtimal, 300 mg tam ayarında gidiyor şuan bir sıkıntı yok. Agresiflik yan etkisini kesin yaşarım diyordum ancak trenden önceki halimden bile daha iyiyim gibi şuan :D  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 3 saat önce yazdı:

Kaç unite lantus önerirsin günlük ağabey sabah aç karnına tek seferde?  

Bununla ilgili detayli yazilarim var gecmiste profilden bakabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Mickey, 57 dakika önce yazdı:

Bununla ilgili detayli yazilarim var gecmiste profilden bakabilirsin

Konular belli bi yerden sonra gözükmüyor profilde kaybolmuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 10 saat önce yazdı:

Konular belli bi yerden sonra gözükmüyor profilde kaybolmuş

İşin garibi yine sen sormuşsun bunu.

tarihinde Mickey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Mickey, 2 dakika önce yazdı:

İşin garibi yine sen sormuşsun bunu.

Hahaha kafada 40 tilki dönüyor unutuyorum bazen 🤩

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.