Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

unluckykentucky35

Kilo almak icin baslangic steroidi

Önerilen İletiler

merhabalar yaklaşık 4-5 ay spor yaptım bırakın gelişmeyi kilo bile alamadım ama kaldırdıgım ağırlıklar bana göre hayvan gibi arttı 30 kg squat yapamazken 1. ayın sonunda 100kg squat yapmaya başlamıştım ama dediğim gibi ağırlık artışı dışında hiç bir gelişimim olmadı iştahım 0 spordan sonra acıkır millet ben yemek yiyemiyorum cok fazla. uzun zamandır steriodleri araştırıyorum ama bana uygun bir şey bulamadım aklımda danabol + anti östrojen vardı ama nereye baksam tek başına danabol kullanma su tutar geri verirsin dediler

yağlı falan olmam problem değil hacim kazanmak istiyorum ne önerirsiniz (19 yaş 185 65 kgyim)

2 kutu Aburaihan Testosteron enanthate 250mg 10 ampul

1 kutu Exbiotech Deca 200mg 10ml Flakon

düşünüyorum fakat pctsini falan bulamadım kararsızım

+ olarak diyabet hastasıyım doğuştan insülinde kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    928
unluckykentucky35, 8 dakika önce yazdı:

merhabalar yaklaşık 4-5 ay spor yaptım bırakın gelişmeyi kilo bile alamadım ama kaldırdıgım ağırlıklar bana göre hayvan gibi arttı 30 kg squat yapamazken 1. ayın sonunda 100kg squat yapmaya başlamıştım ama dediğim gibi ağırlık artışı dışında hiç bir gelişimim olmadı iştahım 0 spordan sonra acıkır millet ben yemek yiyemiyorum cok fazla. uzun zamandır steriodleri araştırıyorum ama bana uygun bir şey bulamadım aklımda danabol + anti östrojen vardı ama nereye baksam tek başına danabol kullanma su tutar geri verirsin dediler

yağlı falan olmam problem değil hacim kazanmak istiyorum ne önerirsiniz (19 yaş 185 65 kgyim)

• 2 kutu Aburaihan Testosteron enanthate 250mg 10 ampul
  • 1 kutu Exbiotech Deca 200mg 10ml Flakon 

Pctsini bulmadım derken ? Dostum pct dediğin olay kür sonu senin hormon dengen ile olan bir planlama herkesin aynı olmaz ezbere yapılmaz. Ben kürümün sonunda 9000 İÜ HCG kullanırım sen kullanmaya belki ihtiyaç bile duymazsın. Öyle kolay bi olay değil. Küre girmeden önce bir beslenme bakın derim kaç kalori alıyorsun. Önce beslenme ve antreman sistemini tam anlamıyla oturt derim. Daha sonra kürü düşün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 6 dakika önce yazdı:

Pctsini bulmadım derken ? Dostum pct dediğin olay kür sonu senin hormon dengen ile olan bir planlama herkesin aynı olmaz ezbere yapılmaz. Ben kürümün sonunda 9000 İÜ HCG kullanırım sen kullanmaya belki ihtiyaç bile duymazsın. Öyle kolay bi olay değil. Küre girmeden önce bir beslenme bakın derim kaç kalori alıyorsun. Önce beslenme ve antreman sistemini tam anlamıyla oturt derim. Daha sonra kürü düşün 

usta bilgi için teşekkür ederim şöyle söyliyelim 2-2.5k arası kalori alıyorum üstü gelmiyor gainer bile kullandım uzun süre etkisini göremedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    928
unluckykentucky35, 7 dakika önce yazdı:

usta bilgi için teşekkür ederim şöyle söyliyelim 2-2.5k arası kalori alıyorum üstü gelmiyor gainer bile kullandım uzun süre etkisini göremedim 

Şöyle kabaca söylemem gerekirse senin kilomalman için min 3000 kalori Alman lazım bu kaloriyi alıp kilo alamazsan okey küre bakın. Ama önce Alman gereken kaloriyi al. Ben zamanında kusa kusa yemek yediğimi biliyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 6 dakika önce yazdı:

Şöyle kabaca söylemem gerekirse senin kilomalman için min 3000 kalori Alman lazım bu kaloriyi alıp kilo alamazsan okey küre bakın. Ama önce Alman gereken kaloriyi al. Ben zamanında kusa kusa yemek yediğimi biliyorum. 

tamamdir teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
agfitness, 31 dakika önce yazdı:

Ya şöyle 18-19luk gençlere yol gösterelim diye yorum döşeyip durmayın arkadaşlar harbi artık suyu çıktı.

Güzel kardeşim sporunuza devam edin, gainer kullanın. Sabır diye bir şey var onu öğrenin ileride bakarsınız böyle işlere. 

Hemen şu hapı aldım, bu ilacı enjekte ettim mucize oldu işi değil bunlar. Ağzımı tutmak istedim ama yemin ederim artık sabrım taşıyor. Hacıbekir lokumu mu bu iş ya. Biz yıllarca ilaçsız kıçımızı yırttık en son artık ilaçsız olmayacak bu iş dediğimiz noktada başladık öyle 5-10 ay ya da 1-2 yıl spor yapıp hadi vakti geldi gari diye dalmadık bodoslama.

Sağlıklı sporlar…

Malesef bir musibet bin nasihat tan iyidir . İnsanlar başka türlü malesef öğrenmiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Ya şöyle 18-19luk gençlere yol gösterelim diye yorum döşeyip durmayın arkadaşlar harbi artık suyu çıktı.

Güzel kardeşim sporunuza devam edin, gainer kullanın. Sabır diye bir şey var onu öğrenin ileride bakarsınız böyle işlere. 

Hemen şu hapı aldım, bu ilacı enjekte ettim mucize oldu işi değil bunlar. Ağzımı tutmak istedim ama yemin ederim artık sabrım taşıyor. Hacıbekir lokumu mu bu iş ya. Biz yıllarca ilaçsız kıçımızı yırttık en son artık ilaçsız olmayacak bu iş dediğimiz noktada başladık öyle 5-10 ay ya da 1-2 yıl spor yapıp hadi vakti geldi gari diye dalmadık bodoslama.

Sağlıklı sporlar…

nutuk'a ihtiyacım oldugunu sanmıyorum normal spor yapmak istesem zaten yapardım ben bu şekilde gelişimi tercih ediyorum başlığı uygun olmayan yorumlarınızı kendinize saklayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
unluckykentucky35, 4 saat önce yazdı:

Dostum diyabette steroid kullanmak sıkıntı yaratmazmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
unluckykentucky35, 19 saat önce yazdı:

Kilo alamaman yaşına göre normal, genelde genç yaşlarda kalori yakmak kolay, kalori almak zor oluyor. Aldığından fazlasını yakıyorsun ki kilo alamıyorsun. İlaç işlerine girişmeden önce bir müddet daha doğal yollarla sporuna devam et, devam et ki devam ettiktçe hormon dengen otursun, testosteron seviyen yükselsin, kendini daha sağlıklı ve zinde hisset.

Bizim yaşlara geldiğinde şimdi burun kıvırıp yemediğin yemekleri yiyip, kilo almaya başlayacak ve özgürce yiyememenin şimdiki durumundan daha acı verici bir gerçek olduğu ile yüzleşeceksin maalesef :)

İnsulin kullanırken daha oturmamış hormon dengeni bozma, biraz sabreder 1-2 sene dişini sıkarsan vücudun ister istemez şekle girecektir.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: azizcato
      Herkese selamlar 23 yaşında uzun yıllardır spor yapan biriyim ilk kürümde14 Mart tarihinde ilk iğneyi vurduğum haftalık 250 mg only testo kürümde son 2 3 haftadır göğüs uçlarımda ağrı yanma kaşıntı gibi sorunlar yaşıyorum kürün öncesinde ve kür sırasında bütün değerlerime baktırdım şuanda göğüs uçlarımdaki bu sorun için arimidex mi kullanmam gerekiyor yada türevi başka bir ilaç yardımlarını fikirlerinizi bekliyorum kür öncesi ve kürdeyken olan kan tahlillerimi paylaşıyorum sizlerle.

• Yazan: `Tesron
      Esselamun aleykum, hayırlı forumlar.
      Daha 18,19 yaşlarda tuzağa düşüp steroid kullandım ve son kürümün içinde Tren Acetat da vardı ama Tren Acetatı yarısına kadar kullandım.Tam 1 yıl kadar oldu steroidi bırakalı fakat meme ucu hassasiyeti ve dokunuca batma hissi bi türlü BİTMEDİ ? Bende forumda dolaştım ve klomen kullanma kararı aldım anladığım kadarıyla. 1 hafta boyunca günde 1 klomen aldım ve şuanda çok minik kaldı hassasiyet ve batma hissi. Fakat bu sefer de zaten steroidden beri cinsel sorun yaşarken şuan hemen hemen hiç bi etki, verim alamıyorum desem hakkıdır !   Yakında dahiliye ve iç hastalıklarından randevu alıp kan testi yapacağım.
      Bilen abi kardeşler hangi testi yapmam gerektiğini söyleyebilir mi ? Ve bu yaşadığım sorunu yaşamış olan veya bilen biri ilaç ismi verebilir mi kan testime bakmadan ? Öyle bir imkan var mı ? Teşekkür Ederim.
      21 / 1.78  / 68 
      @rastlantisal @Bay-T @SERKO @SPECTRE
    • Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili dostlar pazartesi ilk kürüm için start vermeyi düşünüyorum.
      Pazartesi
      Testo 1 ml 250 mg Bolde 1 ml 250 mg Perşembe 
      Testo 1 ml 250 mg Bolde 1 ml 250 mg Aynı şırıngaya çekip kullanmayı düşünüyorum ilk kürüm olduğu için enjeksiyonu bir sağlık kabininde yaptıracağım.
      Hangi enjektörü kullanmalıyım? Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bunlar yüksek sorun olur mu yeni bir küre giricem ?
      @rastlantisal @Diver @godofdark @otopsicikedi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.