Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

theacil

Bolde turinabol testo serüvenim

Önerilen İletiler

theacil    4

Merhaba arkadaşlar, abiler

Testo cyponat
Boldenon 
Turinabol 
Kürünü girmiş bulunmaktayım, ml ayarını ilacı satın aldığım şahıs enjekte ederken yapıyor detaya dikkat etmedim. Bana yanında tavsiye ettiği mct olarak adlandırabileceğimiz.
Deve dikeni
b12
c vitamini ve çinko
Magnezyum 
Multivitamin önerdi, şunu da ekledi haftanın 2 günü cabaser yarım yarım 1 ml hassasiyet olursa arimidex almamı söyledi.
Beslenmem ise sabah 6 yumurta (2 sarı) yeşillik +100 gr yulaf
450 ile başladık pirince 600-800 arasıda tavuk alıyorum. İlk enjeksiyonumu dün yaptırdım bu süreçte bilgi birikimlerini benimle paylaşacak abilerim, kardeşlerim varsa tavsiyeye açığım. Güncel formumu bi aksilik çıkmazsa bu akşam çekip konuya eklemeyi planlıyorum. 

İlaçların etkilerini ne zaman hissetmeye başlarım ben burdayım demeye başlar bu da bende bir merak konusu...

tarihinde theacil tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Beslenme kişiden kişiye farklılık gösterir,

İlaçlarında ise haftada 2 kere casaber kullanmanı gerektirecek bir durum yok. Armidex yerine ise tamoksifen kullanıp jinekomasti riskini eleyebilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4
Rdm, 15 dakika önce yazdı:

Beslenme kişiden kişiye farklılık gösterir,

İlaçlarında ise haftada 2 kere casaber kullanmanı gerektirecek bir durum yok. Armidex yerine ise tamoksifen kullanıp jinekomasti riskini eleyebilirsin. 

Tamoksifeni gene arimidex gibi hissedince mi kullanayım? casaberlik durum niye yok abi açıklama şansın var mı bilmediğim için soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
theacil, 22 dakika önce yazdı:

Tamoksifeni gene arimidex gibi hissedince mi kullanayım? casaberlik durum niye yok abi açıklama şansın var mı bilmediğim için soruyorum

Casaber veya dostinex prolaktin seviyesini düşürmek için kullanılır. Senin küründe prolaktini yükseltecek bir steroid yok.

Arimidex E2 seviyesini düşürür, su tutumunu engeller, kürün verimi düşebilir. Tamoksifen ise sadece göğüste oluşması muhtemel jinekomastiyi engeller.

Benim ilk kürümde tamoksifeni her gün kullanmamı söylemişti hocam, ama ben kür boyunca sadece 2 kez kullandım. Velhasıl biraz kendini gözlemleyip duruma göre kendin karar verebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Casaber veya dostinex prolaktin seviyesini düşürmek için kullanılır. Senin küründe prolaktini yükseltecek bir steroid yok.

Arimidex E2 seviyesini düşürür, su tutumunu engeller, kürün verimi düşebilir. Tamoksifen ise sadece göğüste oluşması muhtemel jinekomastiyi engeller.

Benim ilk kürümde tamoksifeni her gün kullanmamı söylemişti hocam, ama ben kür boyunca sadece 2 kez kullandım. Velhasıl biraz kendini gözlemleyip duruma göre kendin karar verebilirsin.

Boldenon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Aydınbaba, 38 dakika önce yazdı:

Boldenon

Ne olmuş boldenona ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Aydınbaba, 6 dakika önce yazdı:

Az da olsa yükseltiye o da diye biliyom

Az da olsa her şey her şeyi yükseltebilir, veya düşürebilir. Önemli olan vücudun tolere edebileceği değerlerde tutabilmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4
Aydınbaba, 2 saat önce yazdı:

Az da olsa yükseltiye o da diye biliyom

ezbere iş yok hocam nabza göre şerbet :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Merhabalar arkadaşlara ek olarak benim söyleyebileceğim muktivitamin destek ürünlerinin yanına nac 600 eklemeyi unutma derim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4

Güncel böyleyim before fotosu çekmemenin pişmanlığını yaşıyorum konu tarihim ilk enjeksiyon zamanım +2 kilo artışım mevcut gün geçtikçe heycan biniyor lakin hedefsizlik yoruyor nasıl bir sonuç elde edeceğimi merakla bekliyorum

23058F3B-ADB6-4E59-B9C3-7E4F4B1E0839.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
theacil, 18.03.2022 - 21:50 yazdı:

Güncel böyleyim before fotosu çekmemenin pişmanlığını yaşıyorum konu tarihim ilk enjeksiyon zamanım +2 kilo artışım mevcut gün geçtikçe heycan biniyor lakin hedefsizlik yoruyor nasıl bir sonuç elde edeceğimi merakla bekliyorum

Her hafta fotoğraf çek, bir önceki fotoğraflarınla karşılaştır. Eksik bölgelerini daha iyi gözlemler antrenman sistemini değiştirebilirsin. Diğer türlü ezbere olunca bazı yerler çok bazı yerler az gelişiyor. Tabiki genetik faktörlerin önemi büyük ama, yinede gözlem yapmak ve ona göre hedef belirlemek daha sistemli olmanı sağlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4

Beslenmede ufak tefek aksaklıklara rağmen +7 kilo aldığım söylenebilir 9. haftadayım 3. flakona bu hafta geçip mg'ları arttırmayı planlıyorum.

Aklımdaki soru şu bir hafta boşluk vermek zorunda kalacağım. Hemen kısa ester ile define olmam mantıklı mı?

56480adb-8c2a-4043-ae0d-d15b0dffc3d5.thumb.jpg.ecdeec279d9516e5f121dfd8d999e068.jpg94f79b02-19f8-47e0-9987-8a3e4ed5e21f.thumb.jpg.9ee61e17734d11b5229bf8785925cd1a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.