Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boyka16

2ci kür

Önerilen İletiler

Boyka16    14

2ci Küre başladım testo boldenon turinabol şimdilik 12 haftalık aldım duruma göre 18 e uzatıcam pazartesi perşembe 1 er ml testo boldenon günlük 40 mg turinabol ilk 6 hafta kullanıcam boy 170 kilom 78 80 arası. MCT olarak balen milk thistle - orzax saw palmetto - omega 3 - magnezinc veya zinco 220 kullanmayı düşünüyorum mct için ekstradan birşey alamaya gerek varmı ?

Uzun zamandır suplementte kullanmıyorum kullanmaya gerek varmı. beslenmem şu şekilde  1-4tam yumurta 150 gram yulaf 30 gr kuruyemiş                2-200 gr hindi veya tavuk 100 gr pirinç      3-200 gr kırmızı et veya balık 100gr pirinç        4-200 gr  hindi 100 gr pirinç  öğünlerin yanında bol yeşillik ayrıyetten olimp multı vitamin alayım diyorum antrenman pozitif etkisini gördüm sizin düşünceleriniz nedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Müfit Can    104

1000 iu c,d vitamini multivitamin sabah akşam 1 OMEGA 3, ZMA ve arginine gece yatmadan ama bunlar yeterlidir. Güzel bir beslenme var suplement gereksiz ama creatin olur. Ant sonu mutlaka 30 dk kardiyo olsun kürü de en fazla 16 yap şimdilik yeter fazlasıyla turinabol ise 5 hafta 50 mg yap 5 hafta sonrası kalıcı hasar bırakma durumları oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Müfit Can, 10 saat önce yazdı:

1000 iu c,d vitamini multivitamin sabah akşam 1 OMEGA 3, ZMA ve arginine gece yatmadan ama bunlar yeterlidir. Güzel bir beslenme var suplement gereksiz ama creatin olur. Ant sonu mutlaka 30 dk kardiyo olsun kürü de en fazla 16 yap şimdilik yeter fazlasıyla turinabol ise 5 hafta 50 mg yap 5 hafta sonrası kalıcı hasar bırakma durumları oluyor

Teşekkürler Multivitamin içinde c çinko magnezyum var ayrıyetten zma c alırsam fazla gelmezmi sipariş vereyim ona göre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
gönderildi (düzenlendi)
Boyka16, 44 dakika önce yazdı:

Teşekkürler Multivitamin içinde c çinko magnezyum var ayrıyetten zma c alırsam fazla gelmezmi sipariş vereyim ona göre 

C vitamini yeterli değil , bu arada pardon tam dikkat etmemişim yazarken özür dilerim zma gerekli değil sabah akşam 1 multivitamin yeterli 

tarihinde Müfit Can tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Müfit Can, 03.03.2022 - 00:37 yazdı:

C vitamini yeterli değil , bu arada pardon tam dikkat etmemişim yazarken özür dilerim zma gerekli değil sabah akşam 1 multivitamin yeterli 

Hocam  kahvaltı harici yağ almıyorum  her öğünde yağ almaya gerek varmı fiziğim yağlanmaya ve su tutmaya cok müsait ben daha cok yağ oranımı azaltıp temiz kütle almaya çalışıyorum. Antrenman programıda şuan pozitif negatif bekletmeli süper setli ant sonu 20 30 dk cardio ama düşük tekrar yüksek ağırlıklı antrenmanlar da daha iyi hacimleniyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.