Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zodi

Testo bolde turinabol kürü

Önerilen İletiler

Zodi    21

Merhabalar, hocalarım bi konu hakkında fikrinizi ve bilginizi almak istiyorum.

Şuan Enantat- boldenon- turinabol kürümün 18. Haftasındayım ilk 6 hafta turinabol kullanmıştım. Dozajlar; Enantat 500 - Boldenon 400 - ilk 6 hafta 30mg turinabol şeklinde.Boy 1.88 kür başlangıç kilom 81 güncel ise 91-91.5 arası gidip geliyor 

Soruma gelecek olursam kürü 20 hafta planlamıştım fakat ben yeni yeni görüntü olarak tatmin olmaya başladım sanki 20 hafta beni tatmin etmeyecek gibi bu kürü uzatmamın bi sakıncası olur mu maksimum kaç hafta yapılmalı? En uzun Testo bolde kürünüz kaç haftaydı tecrübeleriniz nelerdi? İlk haftalar psikolojik olarak etkilenip biraz cinsel ve mental sorunlar yaşadım fakat 10. Hafta itibariyle kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım ve sorunlarımı da geride bıraktım @Rdm hocamın da kafamı boşaltmamı ve psikolojik olarak rahat olmamı söylemesini de dikkate alarak aslında olmayan sorunlarımı yenmiş oldum :) Tekrar teste gidip güncel sonuçları paylaşacağım uzatıp uzatmama konusunda herhangi bir hormonal problem olup olmadığını ordan da görmüş oluruz diye düşünüyorum.
İyi Forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Witcher    94
Zodi, 23 dakika önce yazdı:

Şuan Enantat- boldenon- turinabol kürümün 18. Haftasındayım ilk 6 hafta turinabol kullanmıştım. Dozajlar; Enantat 500 - Boldenon 400 - ilk 6 hafta 30mg turinabol şeklinde.Boy 1.88 kür başlangıç kilom 81 güncel ise 91-91.5 arası gidip geliyor 

Soruma gelecek olursam kürü 20 hafta planlamıştım fakat ben yeni yeni görüntü olarak tatmin olmaya başladım sanki 20 hafta beni tatmin etmeyecek gibi bu kürü uzatmamın bi sakıncası olur mu maksimum kaç hafta yapılmalı? En uzun Testo bolde kürünüz kaç haftaydı tecrübeleriniz nelerdi? İlk haftalar psikolojik olarak etkilenip biraz cinsel ve mental sorunlar yaşadım fakat 10. Hafta itibariyle kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım ve sorunlarımı da geride bıraktım @Rdm hocamın da kafamı boşaltmamı ve psikolojik olarak rahat olmamı söylemesini de dikkate alarak aslında olmayan sorunlarımı yenmiş oldum :) Tekrar teste gidip güncel sonuçları paylaşacağım uzatıp uzatmama konusunda herhangi bir hormonal problem olup olmadığını ordan da görmüş oluruz diye düşünüyorum.
İyi Forumlar.

Küre başlarken ve şuan ki güncel formlardan bir kaç tane foto koyarsanız güzel olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Dediğiniz gibi sonuçlar da sıkıntı gözükmez ve yan etki görmüyorsanız sıkıntı olacagını sanmam.Devam edilebilir,bolde en temiz ilaçlardan zaten.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Öncelikle kürünüzün sorunsuz geçmesine sevindim.

Boldenonun en fazla 24 haftaya kadar kullanımı uygun görüşü hakim. Daha da uzatanlar vardır mutlaka ama vücudun tepki verip vermeyeceği reseptörlerin alışmasından dolayı muallak. En fazla 4 hafta daha uzatarak sonrasında Pct veya illa devam edilecekse en az 1 ay  TRT doz ile dinlenmek daha iyi olacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Witcher, 3 saat önce yazdı:

Küre başlarken ve şuan ki güncel formlardan bir kaç tane foto koyarsanız güzel olur

hocam sakıncası yoksa şuan paylaşım düşünmüyorum :) 

Rdm, 2 saat önce yazdı:

Öncelikle kürünüzün sorunsuz geçmesine sevindim.

Boldenonun en fazla 24 haftaya kadar kullanımı uygun görüşü hakim. Daha da uzatanlar vardır mutlaka ama vücudun tepki verip vermeyeceği reseptörlerin alışmasından dolayı muallak. En fazla 4 hafta daha uzatarak sonrasında Pct veya illa devam edilecekse en az 1 ay  TRT doz ile dinlenmek daha iyi olacaktır.

Teşekkür ederim hocam bende 24 hafta olabilir mi diye düşünmüştüm forumdan ve sizin yorumunuzdan gördüğüm kadarıyla sorun teşkil etmiyor. Kalan haftalarda dozaj arttırımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Veya nasıl başlandıysa öyle mi bitirilmeli kür?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Turinabolun etkisi nasıl oldu kullanmayı düşünüyorum ben de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
sietre, 32 dakika önce yazdı:

Turinabolun etkisi nasıl oldu kullanmayı düşünüyorum ben de 

Bende Güç anlamında çok bişey kattığını düşünmüyorum çünkü gücümün 6. Ve 7. Haftadan sonra artmaya başladığını gözlemledim bununda Testo bolde etkisi olduğunu düşündüm kendi kanaatim tabii  caydırıclık olması amacıyla söylemiyorum daha tecrübeli kişilerden de bilgi almanızı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Zodi, 5 saat önce yazdı:

Bende Güç anlamında çok bişey kattığını düşünmüyorum çünkü gücümün 6. Ve 7. Haftadan sonra artmaya başladığını gözlemledim bununda Testo bolde etkisi olduğunu düşündüm kendi kanaatim tabii  caydırıclık olması amacıyla söylemiyorum daha tecrübeli kişilerden de bilgi almanızı öneririm.

2 hafta kullanımla benchime 10 kg ekledim orijinal olduğuna eminmsnz ilacın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 20 saat önce yazdı:

hocam sakıncası yoksa şuan paylaşım düşünmüyorum :) 

Teşekkür ederim hocam bende 24 hafta olabilir mi diye düşünmüştüm forumdan ve sizin yorumunuzdan gördüğüm kadarıyla sorun teşkil etmiyor. Kalan haftalarda dozaj arttırımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Veya nasıl başlandıysa öyle mi bitirilmeli kür?

Dozu arttırmana gerek yok bolde zaten geç açılan bir ilaç. Devamında ne yapacağına 24 haftanın ardından yaptıracağın tahlillere göre karar vermek daha mantıklı olur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

11 Martta son enjeksiyonumu yapıcam kürü 20. Hafta da noktalıyorum son enjeksiyondan 2 hafta sonra test yaptırıcam. Kür öncesi herhangi bi tahlilim bulunmuyor kür bitiminden sonra değerlere göre yine de pct ayarlaması yapılabilir mi?

Ayrıca şöyle bir durum var bolde bittikten sonra fazladan testom kalıyor yaklaşık 3-4 haftalık, bunu onlytesto şeklinde haftada iki 500 mg kullanmaya devam etmem doğru olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 05.03.2022 - 21:16 yazdı:

11 Martta son enjeksiyonumu yapıcam kürü 20. Hafta da noktalıyorum son enjeksiyondan 2 hafta sonra test yaptırıcam. Kür öncesi herhangi bi tahlilim bulunmuyor kür bitiminden sonra değerlere göre yine de pct ayarlaması yapılabilir mi?

Ayrıca şöyle bir durum var bolde bittikten sonra fazladan testom kalıyor yaklaşık 3-4 haftalık, bunu onlytesto şeklinde haftada iki 500 mg kullanmaya devam etmem doğru olur mu?

Bolde, tren, deca vb. anabolizanların kullanımı bittikten sonra 1 ay kadar  daha testosteron kullanımı tavsiye edilir zaten. Kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    897
Zodi, 25.02.2022 - 12:14 yazdı:

İyi Forumlar.

Bence kan verip durumuna baktır öyle devam et. Boldenonu uzun süre kullanmak kamı jöle gibi yapıyor. Eğer kan değerlerin yüksekse kan verirsin öyle devam edersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, 12 saat önce yazdı:

Bolde, tren, deca vb. anabolizanların kullanımı bittikten sonra 1 ay kadar  daha testosteron kullanımı tavsiye edilir zaten. Kullanabilirsiniz.

Teşekkürler hocam. Peki onlytesto da yine dozajlama 500 den mi devam edeceğim?

Askabar, 12 saat önce yazdı:

Bence kan verip durumuna baktır öyle devam et. Boldenonu uzun süre kullanmak kamı jöle gibi yapıyor. Eğer kan değerlerin yüksekse kan verirsin öyle devam edersin 

Boldeyi 20. haftada noktalayacağım hocam teşekkür ederim yorumunuz için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Askabar, 07.03.2022 - 09:46 yazdı:

Kan vermek kan yoğunluğunu azaltmıyor uzun bir süre daha. En etkili yol kan verdikten sonra 1 ünite de serum sokmak gerekli bünyeye :) En güvenli kan sulandırma yöntemi böyledir.

@Zodi Daha önce ne kadar alıyorsan o kadar testosteron almaya devam edebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Hocalarım tekrardan selam kürün son haftası şuan bulunduğumuz haftaydı normalde fakat kür içinde testoyu 3-4 ml arkadaşa çekmiştik son haftalarıydı ilaç alıcak parası yoktu vs vs  testo hep boldeden önce btip bittikçe tedarik ediyordum son enjeksiyonu Testo ve boldeyi 4 mart cuma sonrasında yaptık 7 Mart pazartesi testoyu temin edip 8 ve 11 martta vurarak Kürümde bolde bitip kalan testolwrı 3-4 hafta kullanacaktım fakat temin ettiğimiz hoca yarışmaya gittiği için pazartesi testoyu alamadım yani 4 marttan beri enjeksiyon yapamıyorum 14 martta dönecekler geldiği gün direkt alıp yapıcam fakat arada ki bu geçen gün bi problem mi uzun ester bişey olmaz dedi hoca ama yinede satıcı sonuçta size sormak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Zodi, 2 saat önce yazdı:

Hocalarım tekrardan selam kürün son haftası şuan bulunduğumuz haftaydı normalde fakat kür içinde testoyu 3-4 ml arkadaşa çekmiştik son haftalarıydı ilaç alıcak parası yoktu vs vs  testo hep boldeden önce btip bittikçe tedarik ediyordum son enjeksiyonu Testo ve boldeyi 4 mart cuma sonrasında yaptık 7 Mart pazartesi testoyu temin edip 8 ve 11 martta vurarak Kürümde bolde bitip kalan testolwrı 3-4 hafta kullanacaktım fakat temin ettiğimiz hoca yarışmaya gittiği için pazartesi testoyu alamadım yani 4 marttan beri enjeksiyon yapamıyorum 14 martta dönecekler geldiği gün direkt alıp yapıcam fakat arada ki bu geçen gün bi problem mi uzun ester bişey olmaz dedi hoca ama yinede satıcı sonuçta size sormak istedim

Sorun yok kaldığın yerden devam edersin doz artirma eksik günleri vuriyim falan öyle bir hataya düşmeyin. Kaldığın yerden devam gelince 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Hayırlı cumalar hocalarım,

Kürüm bitti, boldenon sonrası 3 hafta onlytesto devam ettim testonun son enjeksiyonun üstünden 15 gün geçti ve bu süreç aslında karar aşaması tarzında oldu ve kafam da bir hayli karıştı çünkü çok fikir veren oldu. Öncelikli hedefim pct yapıp hayatıma devam etmekti fakat çocuklukta da kilolu bir bireydim alt karın bel çevrem sıkıntılı dolayısıyla bunun beraberinde göğüs bölgemde de biraz yağ var. Yeni düşüncem ise 2 aylık definasyon kürü ve diyeti eşliğinde bel ve karın bölgemi eritip sonrasında pct ile hayatıma devam edip önümüzde kış temiz ve kontrollü bulk yapmak. Sorum ise 15 günlük bu ilaç kullanmadığım arada definasyon sürecine girmem de bi sakınca var mı?
Kullanmayı düşündüğüm ilaçlar;

TestesteronP - Masteron - wins tablet gidişata göre clen tablet eklenebilir.

Yanlışım var ise kaçırdığım nokta var ise düzeltmenizi isterim. Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

81 kilo ile başlayıp 91-92 de noktaladım. Bahsettiğim gibi hacim aldım evet omuzun kolum bacağım üst göğüsüm büyüdü fakat karın ve göğüs altım bana göre sulu veya yağlı olduğu için sürekli çıkarıp foto çekilmedim arkadaşlarım sürekli çok abartıyosun deselerde insan kendini beğenmiyor bi şekilde. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Zodi, 2 saat önce yazdı:

81 kilo ile başlayıp 91-92 de noktaladım. Bahsettiğim gibi hacim aldım evet omuzun kolum bacağım üst göğüsüm büyüdü fakat karın ve göğüs altım bana göre sulu veya yağlı olduğu için sürekli çıkarıp foto çekilmedim arkadaşlarım sürekli çok abartıyosun deselerde insan kendini beğenmiyor bi şekilde. 

güzel ışık yakalayıp çekebilirsin hem yüzünü kimse görmeyecek neyden utanıyorsun

çıplak foto bile atabilirsin yasak değilse xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Tişört altı olanlar anlık aceleyle çektim dostum galeride göğüsü şikayetimi net gösteren bi foto yoktu ışık ve anca bu kadar ben jino olabileceğini de düşünüyorum fakat herhangi bi batma da yok hocam da yağ tabakası olduğunu söyleyip yap oranını düşür diyor 

A06F0ABB-34ED-4ABD-8060-B73CBA462632.jpeg

8DF2B693-8403-4496-837A-3B9AD0509760.jpeg

3CAD22EA-98A7-4312-8863-9020AF7783FF.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Küçüklüğümden beri hep kiloluydum bi şekilde fazla kiloları attım fakat göründüğü üzere hala atamadıklarım var formum konusunda çok bi iddiam da yok zaten ayrıca kürümde de herhangi bi hocayla çalışmadığım için bazı doğrularım, yanlışlarım kendimce öğrendiklerim oldu fakat bu kadar yapabildim. Kür içinde göğüs uçlarım daha toplu daha sertti bitişten 2 hafta sonra bu durumu yaşadım fakat hayatımda değiştirdiğim bişey olmadı beslenmem de antremanım da aynı fakat  durum bu fotodaki şekilde. Burdan sonrasında nasıl bir yol izlemeliyim hiç bi fikrim yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

önceki resimleriniz varmı bende testo bolde girmeyi düşünüyorum aklımda fikir olması açısından birde ilaçlarınızın markası neydi ne zamandır spor yapıyosunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

dostum aynı durum bende de var alt gögüs press , incline push up ve pullover girebilirsin ben bu hareketlerle memeyi küçülttüm bide sürekli bench press ve şınav ağırlıklı program yap gögsün medium tarafı gelişsin üstüne sırt lat pulldown ve barfix çek ense preslle kombinle çatı ve üst vücut gelişsin o zaman yag oranın yüksekse bile kötü durmaz bilgin olsun  

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Teşekkür ederim hocam dikkate alacağım peki jinekomasti ile alakalı görüntüye dayanarak bi gözlem yapma şansınız var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.