Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

atakanr1

Öneri destek vs.

Önerilen İletiler

atakanr1    7

Selamın Aleyküm hayırlı forumlar.

Boy 1.85 Kilo 105 yağ oranım %20 

3 yıllık spor geçmişim var daha sonra 1 sene ara verdim 1 senedir de aktif devam ediyorum . 
150 kg dan 105 e kadar indim çok şükür bu süreçte clen wins gibi destek ilaçlar kullandım şuan  Tren ace. Testo p. Wins küründeyim .

Kürüm 

pzt 1 mg Testo 1 mg tren 

çrş. 1 mg Testo 1 mg tren 

cuma 2 mg Testo 1 mg tren 

sabahları 3 wins tablet akşam 2 wins tablet 

kürün yanında çinko b12 milk thistle q10 omega magnezyum d vitamini alıyorum 

pazartesi yarim gabaser 

perşembe yarım gabaser 

3 günde 1 tane de arimidex alıyorum

İnanılmaz ödem oluyor spor yapmakta zorlanıyorum 1 mg  evigen 1 doz daha vurdum şimdilik iyi gibi ama tamamen çözüm değil tek enjeksiyonda yapıyorum hepsini 

2 mg Testo 1 tren ile 1 mg da evigen tek enjeksiyon yapsam sıkıntı olurmu . Tek seferde 4mg yani. 

ayrıca kürde eksik öneri tavsiye vereceğiniz birşeyler varmı ? 

kürün 4. Enjeksiyonu inanılmaz spor esnasında güç artışı var ama gün içi ölü gibiyim uzaksa libido da düşüş ürünlerin çalıştığını gösterirmi yoksa psikolojik mi test yaptırıp bi kontrol mü edeyim 

Şimdiden teşekkürler ..

not ürünleri f…b… den aldım 

tarihinde atakanr1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fatman    28

Arimidex ve cabaser kullanımın fazla bu yüzden libidon düşüşlerde ostrojenin ve prolaktinin baya düşüyüyor büyük ihtimal ben 400mg tren kullanmama rağmen 2 haftada yarım tablet cabaser almama rağmen çok yeterli oluyor sen benim 1 ayda aldığımı 1 haftada alıyorsun arimdex konusunda iste 3 günde 1 kez yarım tablet alman yeterli olacaktır

Ödem konusunda 1ml tren 1ml evingen ve 1ml testo 1ml evingen şeklide ayrı ayrı bölgeye vurabilirsin 

tarihinde fatman tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7
fatman, 11 saat önce yazdı:

Arimidex ve cabaser kullanımın fazla bu yüzden libidon düşüşlerde ostrojenin ve prolaktinin baya düşüyüyor büyük ihtimal ben 400mg tren kullanmama rağmen 2 haftada yarım tablet cabaser almama rağmen çok yeterli oluyor sen benim 1 ayda aldığımı 1 haftada alıyorsun arimdex konusunda iste 3 günde 1 kez yarım tablet alman yeterli olacaktır

Ödem konusunda 1ml tren 1ml evingen ve 1ml testo 1ml evingen şeklide ayrı ayrı bölgeye vurabilirsin 

Güzel yorumun İçin teşekkür ederim doj düşürecez o zmn libido önemli :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Kardeşim kısa esterin en büyük sorunu malesef ödem , bunada içindeki asit neden oluyor çok sıkıntı bı durum , ayrıca böyle bı define kürü yapıyorsan ilaçlar günlük alınması lazım enjeksiyon günleri hatalı her gün 50 mg testo propiant olması lazım kanda sürekli zirvede kalması için boşluk vermemek lazım ki ilaç tan maksimum fayda görelim.. tren içinde aynısını yap sonra bol bol dua edersin bana hem ödem sıkıntın kalmaz. Hemde daha maksimum fayda görürsün . Ayrıca beslenme ve kardiyo ne durumdadır ? Daha fazla yardımcı olmak isterim 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7
Müfit Can, 17 dakika önce yazdı:

Kardeşim kısa esterin en büyük sorunu malesef ödem , bunada içindeki asit neden oluyor çok sıkıntı bı durum , ayrıca böyle bı define kürü yapıyorsan ilaçlar günlük alınması lazım enjeksiyon günleri hatalı her gün 50 mg testo propiant olması lazım kanda sürekli zirvede kalması için boşluk vermemek lazım ki ilaç tan maksimum fayda görelim.. tren içinde aynısını yap sonra bol bol dua edersin bana hem ödem sıkıntın kalmaz. Hemde daha maksimum fayda görürsün . Ayrıca beslenme ve kardiyo ne durumdadır ? Daha fazla yardımcı olmak isterim 

Sabahları 1 tam 3 beyaz yumurta 100 gr yulaf ile pankek yapıyorum 

öğlen 100 gr pirinç 200 gr tavuk 

akşamda aynı ve 2 öğünde 600 700 gramdan fazla yeşillik yemeye çalışıyorum 

saat 6 dan sonra öğün yok sadece su 

günlük min. 4 litre su alıyorum 

cardiyo enjeksiyon olan gün sıkıntı olmuyor 50 dk eğimli yürüyüş yada bisiklet ama enjeksiyon sonrası olan gün kardiyo max 15 dk tren.den dolayı oda diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Günlük 40 Gr zeytinyağı ceviz kaju hindistan cevizi yağı sana kalmış artık alırsan gayet güzel olur bu arada ben winsi 10 12 yağ oranın üstünde kullanmıyorum , gerisi ideal başarılar Allah yardımcın olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7
Müfit Can, Şimdi yazdı:

Günlük 40 Gr zeytinyağı ceviz kaju hindistan cevizi yağı sana kalmış artık alırsan gayet güzel olur bu arada ben winsi 10 12 yağ oranın üstünde kullanmıyorum , gerisi ideal başarılar Allah yardımcın olsun

Peki wins yerine ne önerirsin yağ oranı 20 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
atakanr1, 1 dakika önce yazdı:

Peki wins yerine ne önerirsin yağ oranı 20 

Küre baslamissiniz benim önerim biraz daha beslenme ve kardiyo ile yag oranını düşürmek olurdu. ama şuan gereksiz biraz daha yağ oranı düştükten sonra kullanın ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlarsınız 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7
Müfit Can, Şimdi yazdı:

Küre baslamissiniz benim önerim biraz daha beslenme ve kardiyo ile yag oranını düşürmek olurdu. ama şuan gereksiz biraz daha yağ oranı düştükten sonra kullanın ne demek istediğimi o zaman daha iyi anlarsınız 

Tamamdır. Güzel yorumun ve düşüncen için teşekkür ederim çok sağol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
atakanr1, 3 dakika önce yazdı:

Tamamdır. Güzel yorumun ve düşüncen için teşekkür ederim çok sağol

Rica ederim takildigin bı yer olursa buradan yaz görürsem mutlaka yazarım , 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28

Ödem ağrısı için şunuda ekliyim iğneyi vurduktan sonra vurduğun bölgeye dokunma , bacak ve kalcadan vuruyoran kalk 10 15dk yürü kasların sıvıyı dağıtsın ben böyle yapıyorum biraz olsun azaltıyo

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7
fatman, 10 dakika önce yazdı:

Ödem ağrısı için şunuda ekliyim iğneyi vurduktan sonra vurduğun bölgeye dokunma , bacak ve kalcadan vuruyoran kalk 10 15dk yürü kasların sıvıyı dağıtsın ben böyle yapıyorum biraz olsun azaltıyo

Vurdukdan sonra 1 2 dk masaj yapıyorum dağılsın diye sonra direk yürüyüş masaj yapıyorum diyemi artıyor o zaman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
atakanr1, 11 dakika önce yazdı:

Vurdukdan sonra 1 2 dk masaj yapıyorum dağılsın diye sonra direk yürüyüş masaj yapıyorum diyemi artıyor o zaman 

hayır kesinlikle vurduktan sonra masaj vs yaparsan direk ödem yapar hiç baskı yapmaman lazım enjeksiyon bölgesine dokunmadan yürümen lazım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7
fatman, 3 dakika önce yazdı:

hayır kesinlikle vurduktan sonra masaj vs yaparsan direk ödem yapar hiç baskı yapmaman lazım enjeksiyon bölgesine dokunmadan yürümen lazım 

Bugün direk deniyorum yarın sonucu yazarım inşallah haklısındır  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
fatman, 1 saat önce yazdı:

vurduktan sonra ben ovalıyorum 1-2 dk 8.haftam 1 kere bile ödem yapmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakanr1    7
STALOB, 18 saat önce yazdı:

vurduktan sonra ben ovalıyorum 1-2 dk 8.haftam 1 kere bile ödem yapmadı

Dün 2 enjeksiyon yaptım ovalamadım ödem yok gibi şimdilik bi öncekileri ovalıyordum hep ödem yapmıştı yada vücut alıştı bilmiyorum artık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.