Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Safa

Spor mülakatım var yardım

Önerilen İletiler

Safa    18

Hocalarım polislik spor mülakatım var haftaya sabah 8 de bilgisi olan hocalarım abilerim mülakattan  önce ne yiyim ne içiyim ne enerji verir önerinizi olurmu 

tarihinde Safa tarafından düzenlendi
Yanlış yazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    932
Safa, 10 saat önce yazdı:

Hocalarım polislik spor mülakatım var haftaya sabah 8 de bilgisi olan hocalarım abilerim mülakattan  önce ne yiyim ne içiyim ne enerji verir önerinizi olurmu 

kendını ufak ufak pre workout a alıstıra bılırsın kafein kullana bılırsın ve miden çok dolu olmasın. Mülakattan 2-3 saat önce pilav ve tavuk yiyebilirsin. pre yi ve kafeini şimiden dene yan etikisi olmasına karşın. Mülakattan 5-10 dk öncede jelibon at azına 3-4 tane

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Safa, 13 saat önce yazdı:

Tek bir seferlik bir mülakat olacağı için. 

Kesinlikle hafif bir yemek yemelisin carb bol protein 150 200 gr tuzlu ve yesılık yeme mulakatan once kesinlikle yaglı bir yemek yeme 2.3 saat öncesinde. 

45dk 1 saat öncesinden gazı kaçmış bir soda iç. 

15 20 dk öncesindn sağlam bir preworkout veya yüksek caffein al yeterli olucaktır. Kendi performansını maksimuma yakın çıkarmak için 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

lab analizi yapıyorlarmı bilmiyorum ondan yazıyorum creatine kullanılabilir gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hamzaylcn    0

Ben de bu sene ilk defa gireceğim bazı arkadaşlardan clen efedrin vs kullanacaklarını duydum acaba etkisi olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
hamzaylcn, Şimdi yazdı:

Ben de bu sene ilk defa gireceğim bazı arkadaşlardan clen efedrin vs kullanacaklarını duydum acaba etkisi olur mu 

clenin olabilir efedrin kullanmadım bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Clen bence daha kötü yapar performansını el titremesi vs yan etki nefesini açsa ne yazar. 

Efedrin olabilir ama önceden deneyimle ki nasıl bir etki yaptığını gözlemle efedrini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Sebze ağırlık beslen karb protein çok yüklenme ki metabolizma stabil kalsın kondisyonun neyse odur zaten fazla enerji de iyi değil bu sefer adrenalin heyecan fazla oluyor kendimden biliyorum. Broksin şurupla ufaktan bir yükleme yapabilirsin şahsi görüşüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Clenbuterol kadar kalp yoran bir şey görmedim insan niye tir tir titremek ister ki. 

Ben kullandıö bir daha da asla kullanmak istemiyorum ki gerekte yok sadece ucuz ve kolay erişilebilir olduğu için tercih ediliyor. 

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
hamzaylcn, 15.02.2022 - 20:11 yazdı:

Bende bu pazar 08:00 giricem, bugün ilk parkura çıktım ve ayakkabı kayması parkuru bilmemek veyahut aşamaları doğru teknikle yapmayarak hatasız 52sn geldim. Hele ki takladan sonra enerjim baya düşüyor ki herkes de öyledir onun için en azından min 48sn yapmak gerekiyor o yüzden “Efedrin, Kafein, Aspirin Kombinasyonü” denemeyi düşüyorum en azından yarın veya cuma günü parkudan önce pre-work niyetine bakalım olumlu/olumsuz etkisi olacak mı ona karar vererek sınava öyle giricem. Sınava giren herkese başarılar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.