Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Goxel23

Clenbuterol nasıl kullanılır

Önerilen İletiler

Goxel23    0

Arkadaşlar sizlere sormak istediğim konu şu sadece clen kullanan kişilerden tecrübe dinlemek istiyorum beslenme antrenman kullanım şekli ? İzlenilen süreç nasıldı

Ben şuan sınava hazırlanan biriyim bu süreç beni nasıl etkiler ruhsal fiziksel yönden 

kullanımdan ne kadar verim alabilirim

aktif 2 yıllık fitness geçmişim var halen de devam ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Amacını daha açık ve net yazarsan yardımcı olabiliriz.Yağ yakmak istiyorsan harcadığından daha düşük kalori alman gerekir.Bunun yanında clen kullanırsan yardımcı olabilir bu konuda.Fakat sınava hazırlanıyorum demişsin.Performans parkur gibi alanlarda efedrin çok daha başarılıdır.20 tur koştuğumu bilirim :)

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Goxel23    0

Yok hocam fiziksel sınav değil klasik KPSS işte

okuduğum bazı şeyler var uykusuzluk mide bulantısı ellerde titreme falan yapıyormuş bu beni sınava hazırlık aşamasında  etkiler yani zaten stres haf Safhada bir gelecek göremiyoruz 

amacımı daha açık belirteyim hocam küre şuan girmeyi düşünmüyorum ama ufaktan steroid grubuna bi başlangıç yapayım diyorum  ortalama 4-5 ay bulktan sonra definisyona başladım natural ilerlediğim için  definisyonda küçülme yaşayacağım biliyorum bu küçülmeyi en aza indirmeyi düşünüyorum internette clen sürekli karşıma çıktı İşte yağ yakımı yaparken kas kütlesini de korurmuş performansı artırırmış ( karbonhidrat düşük olacağı iÇin güç düşüklüğü de olacak tabi ) gibi şeyler gördüm etrafımda pek bilgi sahibi bireyler yok o yüzden foruma yazdım sizlerden bilgi alabilmek için 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Clenbuterol efedrin tarzı ilaç kullanıp çalıştığın dersden yüzde yüz verim alman imkansız hele ki clenin ilk günleri şıkları işaretliymezsin. 

Gerek yok bunlara kalori açığı gereksiz düşük kalori almadan l-carnitine termojenik yağ yakıcı alabilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Goxel23    0
Leepriest35, 14 dakika önce yazdı:

Clenbuterol efedrin tarzı ilaç kullanıp çalıştığın dersden yüzde yüz verim alman imkansız hele ki clenin ilk günleri şıkları işaretliymezsin. 

Gerek yok bunlara kalori açığı gereksiz düşük kalori almadan l-carnitine termojenik yağ yakıcı alabilirsin. 

Ondan yana sıkıntı yok hocam makro hesap yağ yakıcı cla falan kullanımına özen gösteriyorum tabi kalori açığı haftada belirli günlerde cardio ama vücut artık son seviyelerine ulaştığını düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Goxel23, 16 dakika önce yazdı:

Ondan yana sıkıntı yok hocam makro hesap yağ yakıcı cla falan kullanımına özen gösteriyorum tabi kalori açığı haftada belirli günlerde cardio ama vücut artık son seviyelerine ulaştığını düşünüyorum 

Yanılıyorsunuz kesinlikle metabolizmanızı sürekli aktif halde çalıştırmayı deneyin doğal bir şekilde çok kolay kilo verilip yağ yakılabilir. 

Bu tarz ilaçlara hiç bulaşmayın ki clenbuterol bana göre kısa vadede çoğu anabolizan dan tehlikeli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Goxel23    0
Leepriest35, 32 dakika önce yazdı:

Yanılıyorsunuz kesinlikle metabolizmanızı sürekli aktif halde çalıştırmayı deneyin doğal bir şekilde çok kolay kilo verilip yağ yakılabilir. 

Bu tarz ilaçlara hiç bulaşmayın ki clenbuterol bana göre kısa vadede çoğu anabolizan dan tehlikeli 

Kilo verip yağ yakımında sıkıntı yok lakin kütle koruma da sınıf ta kalıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Goxel23, Bir saat önce yazdı:

Kilo verip yağ yakımında sıkıntı yok lakin kütle koruma da sınıf ta kalıyorum 

Sandığın kadar kas kaybetmek kolay değil kütle elbette gidecek su ve ödem atıyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Goxel23    0
Leepriest35, 17 dakika önce yazdı:

Sandığın kadar kas kaybetmek kolay değil kütle elbette gidecek su ve ödem atıyorsun. 

Yani clen önermiyorsun doğru mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Goxel23, 10 dakika önce yazdı:

Yani clen önermiyorsun doğru mu

Evet sınav dönemi için çok daha mantıksız kullanıcaksan efedrin kullan maksimum. Supplementlede desteklersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Goxel23    0
Leepriest35, 3 saat önce yazdı:

Evet sınav dönemi için çok daha mantıksız kullanıcaksan efedrin kullan maksimum. Supplementlede desteklersin 

Efedrin hakkında özet geçer misin hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Goxel23, 3 saat önce yazdı:

Efedrin hakkında özet geçer misin hocam 

İnsülin reseptörlerini uyarır çok güclü bir adrenalin salgılatır. Daha uzun kardiyo ve şiddetli antrenman çıkarabilirsin ama kesinlikle buna güvenip ağır kilo altına girme o anki adrenalin ile sakatlanırsın her zaman kontrolu 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.