Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lucozade

Kür ve psikoloji

Önerilen İletiler

lucozade    17

Merhaba sevgili peptidturkiye üyeleri,

Şubat'ın ikinci haftasından itibaren ilk kürüme başlayacağım. 12 haftalık basit bir only testo kürü olacak.

Kür içi ve sonrası psikolojik durumla alakalı bir çok şey söyleniyor. Örneğin; kür bittikten sonra mental olarak büyük bir çöküş yaşandığı, ilaca bağımlı hissetme durumlarının oluştuğu vs. gibi. Kür içinde ise bazılarının kendisini çok iyi hissettiği bazılarının ise dengesiz bir ruh haline büründüğüne dair söylemler var.

Kür yapmış arkadaşlar, kür süreci ve sonrasında yaşadıkları ruhsal durumlarını paylaşırlarsa çok sevinirim. Bunun kendime ve başkalarına yol gösterici olacağını düşünüyorum. 

Cevaplarını için şimdiden teşekkürler, esenlikler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    971
lucozade, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba sevgili peptidturkiye üyeleri,

Şubat'ın ikinci haftasından itibaren ilk kürüme başlayacağım. 12 haftalık basit bir only testo kürü olacak.

Kür içi ve sonrası psikolojik durumla alakalı bir çok şey söyleniyor. Örneğin; kür bittikten sonra mental olarak büyük bir çöküş yaşandığı, ilaca bağımlı hissetme durumlarının oluştuğu vs. gibi. Kür içinde ise bazılarının kendisini çok iyi hissettiği bazılarının ise dengesiz bir ruh haline büründüğüne dair söylemler var.

Kür yapmış arkadaşlar, kür süreci ve sonrasında yaşadıkları ruhsal durumlarını paylaşırlarsa çok sevinirim. Bunun kendime ve başkalarına yol gösterici olacağını düşünüyorum. 

Cevaplarını için şimdiden teşekkürler, esenlikler.

Uzun uzadıya yazıyorum. İlacı aldığın zaman yükselen testo değerine bağlı olarak genel özgüven, genel hacim, pump hissiyatı vb sebeplerden dolayı bu işe bağımlı olan insan sayısı çok fazla. eğer yarışma düşüncen yoksa girme bu işlere bence. Basit bir kür yoktur bu arada :D öncelikle şunu sorgulamanı tavsiye ederim. Beslenme düzenin oluştu mu ? Antreman sistemin tamam mı ? Kür yapacak maddi manevi durumun müsait mi? Zarar görebilirsin bir daha asla doğal haline dönemeye bilirsin. Bunları göze aldıysan ve  her şey senin için tamamsa başla. İlk olarak başlamadam önce 3-4 gün sexi mast vs yapma ve gidip bir hormon testi karaciğer testi yaptır sonrasında only testo yapcaksan haftalık 500 Testo E yada Testo C İle başla 3. hafta bir daha kan ver ve hormon karaciğer ve böbrek testlerine baktır. Sonra her şey yolunda ise küre devam et. Son enjeksiyondan 15 gün sonra tekrar kan ver ve duruma göre pct konusunda yardımcı olalım.  Kür sırasında Mutlaka C D3 K2 Omega3 Nac600 Kullan. Yanında Arimidex hazır dursun. Göğüs ucunda hissiyat oluşursa 1-2 gün 1 adet iç geçer. Genel olarak durum böyle umarım yeteri kadar açıklayıcı olmuşumdur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17
Askabar, 6 dakika önce yazdı:

Uzun uzadıya yazıyorum. İlacı aldığın zaman yükselen testo değerine bağlı olarak genel özgüven, genel hacim, pump hissiyatı vb sebeplerden dolayı bu işe bağımlı olan insan sayısı çok fazla. eğer yarışma düşüncen yoksa girme bu işlere bence. Basit bir kür yoktur bu arada :D öncelikle şunu sorgulamanı tavsiye ederim. Beslenme düzenin oluştu mu ? Antreman sistemin tamam mı ? Kür yapacak maddi manevi durumun müsait mi? Zarar görebilirsin bir daha asla doğal haline dönemeye bilirsin. Bunları göze aldıysan ve  her şey senin için tamamsa başla. İlk olarak başlamadam önce 3-4 gün sexi mast vs yapma ve gidip bir hormon testi karaciğer testi yaptır sonrasında only testo yapcaksan haftalık 500 Testo E yada Testo C İle başla 3. hafta bir daha kan ver ve hormon karaciğer ve böbrek testlerine baktır. Sonra her şey yolunda ise küre devam et. Son enjeksiyondan 15 gün sonra tekrar kan ver ve duruma göre pct konusunda yardımcı olalım.  Kür sırasında Mutlaka C D3 K2 Omega3 Nac600 Kullan. Yanında Arimidex hazır dursun. Göğüs ucunda hissiyat oluşursa 1-2 gün 1 adet iç geçer. Genel olarak durum böyle umarım yeteri kadar açıklayıcı olmuşumdur.

Cevap için teşekkür ederim. Bir kan testi yapmıştım ve forumda paylaşmıştım daha önce. Haftalık 250 mg test e. ile yapacağım kürümü. Şayet ilaç doluysa bu miktarın başlangıç için yeterli olacağını düşünüyorum. İlaç markası novalife, F.B'den temin edildi. Siz de aynı markayı kullanıyorsunuz diye biliyorum. İlacın doluluğu ve yeterliliği hakkında ekstra bilgi verirseniz bu da çok faydalı olur benim için. Östrojen korktuğum konulardan biri. Çünkü yaptırdığım testlerden anladığım kadarıyla vücudumda E2 dönüşümü fazla. Naturel halimde bile ya referans değerinin üst noktasına yakın ya da biraz fazla çıkıyor. Arimidex ayarlamasını iyi yapmam gerekecek. Haftada bir 1 tablet ya da yarım tablet arimidex yeterli olacaktır herhalde. Tahlil yaparak bunu gözetleyeceğim. 

Yarışmacı olmak gibi bir hedefim yok. Yılda max 2 kür yapmayı planlıyorum. Fakat ilaçsız olduğum dönemlerde kaygı ve depresyon durumları yaşamak istemiyorum. Siz kür yapan biri olarak ilacı kestiğinizde nasıl bir ruh halinde oluyorusunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
lucozade, Bir saat önce yazdı:

Cevap için teşekkür ederim. Bir kan testi yapmıştım ve forumda paylaşmıştım daha önce. Haftalık 250 mg test e. ile yapacağım kürümü. Şayet ilaç doluysa bu miktarın başlangıç için yeterli olacağını düşünüyorum. İlaç markası novalife, F.B'den temin edildi. Siz de aynı markayı kullanıyorsunuz diye biliyorum. İlacın doluluğu ve yeterliliği hakkında ekstra bilgi verirseniz bu da çok faydalı olur benim için. Östrojen korktuğum konulardan biri. Çünkü yaptırdığım testlerden anladığım kadarıyla vücudumda E2 dönüşümü fazla. Naturel halimde bile ya referans değerinin üst noktasına yakın ya da biraz fazla çıkıyor. Arimidex ayarlamasını iyi yapmam gerekecek. Haftada bir 1 tablet ya da yarım tablet arimidex yeterli olacaktır herhalde. Tahlil yaparak bunu gözetleyeceğim. 

Yarışmacı olmak gibi bir hedefim yok. Yılda max 2 kür yapmayı planlıyorum. Fakat ilaçsız olduğum dönemlerde kaygı ve depresyon durumları yaşamak istemiyorum. Siz kür yapan biri olarak ilacı kestiğinizde nasıl bir ruh halinde oluyorusunuz ?

Tamamen psikolojik.Kimisi kestiğinde çöker kimisi de benim gibi normal hayatına devam eder bazı şeyler kafada bitiyor sen beynini iyiye şartlarsan süreç iyi gider kötüye şartlarsan süreç kötüye gider tamamen senin elinde ipler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    971
lucozade, Bir saat önce yazdı:

F.B. den aldıgım ilaçlarda bugune kadar bir sıkıntı yaşamadım ama beni dinlersen zaten sistemin kapanacak bari 500 alıp daha fazla verim al 500 den fazlası çok saçma ama 500 ideal bende 250 normal üretilen miktarın biraz üstünde oldugundan beklediğin sonuçları sana vermez. Sonrası içinde durum tamamen psikolojik ve kişiden kişiye değişir. Bulk yapacaksan arimidexi hassasiyet oluşmadan almamanı tavsiye ederim. Arimidex yanında bulunsun sadece e2 korkulacak bişey değil kontrol altında tutmak çok kolay. Yılda 2 kür yapıp her seferinde pct sürecini zorlaştıracagına bende 4 - 5 ay bulk yapıp hemen peşine 2-3 ay definasyon yapıp sonra pct yapmak daha mantıklı. Sonrasında en az 4 ay vucudu dinlendirip mümkün oldugu kadar az ilaç ( aspirin agrı kesici vitaminler vb) alıp karaciğer için detoxlar yapıp vucüdu yenilemeye bırakmak sonrasında amaçlara göre tekrar kür yapılır. İmkanın varsa aldıgın ilaçlardan memsunsan son tüketim tarihi uzunsa stok yap fiyatlar sürekli artıyor çünkü :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

@Askabar@Emrahtkty cevaplarınız için çok teşekkürler.

Dozaj konusuna gelince. Bunu çok araştırdım. Yabancı proları izledim özellikle. Başlangıç için 250 mgnin ideal olduğu söyleniyor hep. Bu dozajla başlayıp vücudumun tepkisini ölçeceğim. 250 mg ile alabileceğim max verimi alıp her şey sorunsuz ilerlerse sonraki planlamada 500 mgye çıkabilirim tabii ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.