Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

theacil

Finex marka

Önerilen İletiler

theacil    4

Merhabalar,

Bir kaç yüksek takipçili influcer olarak tanıyabileceğimiz bu sektörde olanların adını bildiği bir kaç kişiyle ilaç konusunda iletşime geçtim, finex diye bir firmanın ilaçlarını satıyorlar duyan eden var mı güvenlir midir? kullanan var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    905
theacil, 28 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Bir kaç yüksek takipçili influcer olarak tanıyabileceğimiz bu sektörde olanların adını bildiği bir kaç kişiyle ilaç konusunda iletşime geçtim, finex diye bir firmanın ilaçlarını satıyorlar duyan eden var mı güvenlir midir? kullanan var mı?

Dostum bu markayı ben ilk defa duydum duyan bilen arkdaslar illa yazığ yardımcı olurlar ama benım demek ıstedığım birşey var. adamlar sırf fzikleri iyi yada çok takipçililer diye orjinal ürün satıyordur demek yanlış oluyor genelde. tr de şuan ki doları ülkeler arası geliş gidiş problemini baz alırsak yurt dışı kaynaklı ilaç getirtmek çok çok zor genelde aldığımız markalarda türkiye üretimli oluyor o yüzden güvenlilr bir satıcıdan tr üretimi de olsa çalışan bir ilaç al. mesele marka olmaktan cıkalı cok oldu bence mesele ilacın doluluğu artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
theacil, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar,

F.K nın yeni markası fiyatları sağlam gözüküyor içeriği nasıl kullanmadan bilemeyiz dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Kendini kanıtlamış insanlar varken neden ucuza kaçıp hem sağlığınızı hem de hayallerinizi çöpe atıyorsunuz anlamıyorum valla iki kuruş fazla verin sağlam olsun para geri gelir ama o giden zaman ve kurduğunuz hayaller geri gelmiyor malesef 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Kendini kanıtlamış insanlar varken neden ucuza kaçıp hem sağlığınızı hem de hayallerinizi çöpe atıyorsunuz anlamıyorum valla iki kuruş fazla verin sağlam olsun para geri gelir ama o giden zaman ve kurduğunuz hayaller geri gelmiyor malesef 

Referans olduğunuz satıcı var mı?

STALOB, 3 saat önce yazdı:

F.K nın yeni markası fiyatları sağlam gözüküyor içeriği nasıl kullanmadan bilemeyiz dostum.

Sanırım f.k'nın kim olduğunu bilmiyorum :D

tarihinde theacil tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
theacil, 42 dakika önce yazdı:

Referans olduğunuz satıcı var mı?

Sanırım f.k'nın kim olduğunu bilmiyorum :D

Birazcık araştırırsanız değişimleri forumda ki konuları doğru kişiye ulaşacaksınız 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
theacil, 17.01.2022 - 09:07 yazdı:

Merhabalar,

şuan kullanıyorum gayette güzel çalışıyolar kan testlerimi paylaşırım dün verdim tahlil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.