Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ericnicola

Bulk ve define karışık kür

Önerilen İletiler

Ericnicola    9

Arkadaşlar kendimce verimli olacağını düşündüğüm şeyleri not ettim ve bir plan kurdum sizin de önerileriniz ile 10 haftalık bir süreç başlatacağım Ocak 1 de Maximum verim almak istiyorum kür planım diyet makrolarım ve görmem aşşağıda görselde olacak 

öğünlerimde alfa lipoik asit

Cla

diaformin 500 mg kullanacağım metamorfij içerikli bir diyabet ilacı insülini kullanmana yarıyor diye biliyorum yüksek karbonhidrat alacağım için böyle yapacağım 6. Haftadan itibaren pirinci 300 grama çekeceğim ve tren başladığında tiromel ve clenbuterol ekleyeceğim küre haftalık olarak karbonhidratı düşüreceğim ve üzümü keseceğim ve basmati pirince döneceğim  görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum  ve ful testesteron prepionat ile tamamlayacağım kürü 5DCBA94C-D185-49F9-9D41-EE683F29C1AC.thumb.png.ad6f389283f1cc83c69cad5d0564b9e9.png planım şöyle 4FF162A2-96B4-4322-AA2F-1D1A0F32D65B.thumb.png.4fa26145932aa400c9989690fcfa4f0d.png

797F2A89-C10B-44E5-90AC-957229E6B8AA.png

34AA15E9-C554-4677-9CC0-776D5F2A816D.jpeg

tarihinde Ericnicola tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.411
Ericnicola, 23 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar kendimce verimli olacağını düşündüğüm şeyleri not ettim ve bir plan kurdum sizin de önerileriniz ile 10 haftalık bir süreç başlatacağım Ocak 1 de Maximum verim almak istiyorum kür planım diyet makrolarım ve görmem aşşağıda görselde olacak 

öğünlerimde alfa lipoik asit

Cla

diaformin 500 mg kullanacağım metamorfij içerikli bir diyabet ilacı insülini kullanmana yarıyor diye biliyorum yüksek karbonhidrat alacağım için böyle yapacağım 6. Haftadan itibaren pirinci 300 grama çekeceğim ve tren başladığında tiromel ve clenbuterol ekleyeceğim küre haftalık olarak karbonhidratı düşüreceğim ve üzümü keseceğim ve basmati pirince döneceğim  görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum  ve ful testesteron prepionat ile tamamlayacağım kürü  planım şöyle 

Diaformin hakkında kullanan var mı çevrende dostum? Varsa tecrübelerini iletie misin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Emrahtkty, 29 dakika önce yazdı:

Diaformin hakkında kullanan var mı çevrende dostum? Varsa tecrübelerini iletie misin 

Ben kullandım da insülin direncini yenmek için kullandım şişmanken formda deneyimleme şansım olmadı etrafımda da yok reis 

@Emrahtkty reis sende tecrübeli bilgili birisin uzun zamandır burada aktifsin bu kürle sağlam bir form yakalanır mı ? Marta yetişirse derece almak önemli değil de yarış podyumunun kokusunu almak istiyorum öyle bir vücut çıkartır mı sence ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.411
Ericnicola, 7 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty reis sende tecrübeli bilgili birisin uzun zamandır burada aktifsin bu kürle sağlam bir form yakalanır mı ? Marta yetişirse derece almak önemli değil de yarış podyumunun kokusunu almak istiyorum öyle bir vücut çıkartır mı sence ?

Çok karışık geldi bana dostum tren acetat kısa ester koyup yanına boldenon uzun ester koymuşsun mesela sinerjik geldi bana ve de farklı türden ilaçları aynı anda çalıştırmaya çalışacaksın vücuduna gereksiz yük.Marta kütle alırsın ama kuruma işini yetiştiremezsin bence eylüle kadar off sezon yapıp temiz kütle koymaya baksan daha iyi olur.10-12 hafta kala da yarışa kurumaya başlarsın derece bile alabilirsin kendine iyi yaparsan.Mart için zaman kısıtlı ve zaman kısıtlı olacağı icin ilaçları çorba yapıp vücuduna çok yük bindireceksin bir düşün derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Emrahtkty, 16 dakika önce yazdı:

Çok karışık geldi bana dostum tren acetat kısa ester koyup yanına boldenon uzun ester koymuşsun mesela sinerjik geldi bana ve de farklı türden ilaçları aynı anda çalıştırmaya çalışacaksın vücuduna gereksiz yük.Marta kütle alırsın ama kuruma işini yetiştiremezsin bence eylüle kadar off sezon yapıp temiz kütle koymaya baksan daha iyi olur.10-12 hafta kala da yarışa kurumaya başlarsın derece bile alabilirsin kendine iyi yaparsan.Mart için zaman kısıtlı ve zaman kısıtlı olacağı icin ilaçları çorba yapıp vücuduna çok yük bindireceksin bir düşün derim

Amacım derece değil abi sadece bir kez olsun hayalini kurduğum şey için amaç koyup çabalamak istiyorım denemek istiyorum kuruma işini beceremeyeceğim zaten bir hocam da yok sadece denemek istiyorum orasını görmek istiyorım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.411
Ericnicola, Şimdi yazdı:

Amacım derece değil abi sadece bir kez olsun hayalini kurduğum şey için amaç koyup çabalamak istiyorım denemek istiyorum kuruma işini beceremeyeceğim zaten bir hocam da yok sadece denemek istiyorum orasını görmek istiyorım 

Anladım heyecanını güzel kardeşim zaten ama inan kurumadan çıkmak intihar olur ve zaman az hem define yapayım hem Bulk yani açık konuşayım bu kadar kısa zamanda değmez vücudunu bu kadar yıpratmaya ama yine de son karar senin sen bilirsin iyi düşün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Anladım heyecanını güzel kardeşim zaten ama inan kurumadan çıkmak intihar olur ve zaman az hem define yapayım hem Bulk yani açık konuşayım bu kadar kısa zamanda değmez vücudunu bu kadar yıpratmaya ama yine de son karar senin sen bilirsin iyi düşün 

Teşekkür ederim abi haklı olduğunu biliyorum bir kal gün kafamı dinleyip detaylıca düşüneceğim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    142

Ben sürekli deniyorum daha başaramadım gerçi karboyu  düşük tutamıyorum ama sen düşük tutarsan bu kür işe yarar gibi duruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Testocu, 58 dakika önce yazdı:

Ben sürekli deniyorum daha başaramadım gerçi karboyu  düşük tutamıyorum ama sen düşük tutarsan bu kür işe yarar gibi duruyor 

Abi işte dalgalı olarak 650 -800 arası başlarım  ilk 5-6 hafta böyle giderim son 4 hafta 400-500 e çekerim her hafta 100 gram azaltır son hafta 100 grama çekerim 1 hafta 0 karb yaparım  sonra yarışmaya yetişirse yüklerim diye planlıyorum 

tarihinde Ericnicola tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    142

Masteronu yeni gördüm çıkarabilirsin bence onu yerine treni biraz arttırabilirsin gibi 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.