Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MuscleBoxer

Sr-9009 etki ve yan etkileri nelerdir?

Önerilen İletiler

Askabar    905
MuscleBoxer, 14 saat önce yazdı:

SR-9009 Kullanan var mı ? Etki - Yan Etki nelerdir ? 

Dediğin ürün Sarms galiba. Kendi fikrim ama sarms kullanımına sıcak bakmıyorum. Çünkü orijinal i bulmak tanrıyı bulmak gibi çok zor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
MuscleBoxer, 14 saat önce yazdı:

SR-9009 Kullanan var mı ? Etki - Yan Etki nelerdir ? 

Bu günlüğü inceleyebilirsiniz benim arşivlediğim bir konuydu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Askabar, 6 saat önce yazdı:

Dediğin ürün Sarms galiba. Kendi fikrim ama sarms kullanımına sıcak bakmıyorum. Çünkü orijinal i bulmak tanrıyı bulmak gibi çok zor 

Katılıyorum en kötü yurt dışından getirteceğim etkileri ve yararları okudugum kadarıyla faydalı bir ürün

forbit, 6 saat önce yazdı:

Bu günlüğü inceleyebilirsiniz benim arşivlediğim bir konuydu.

Hocam gidişat güzel de sonunu göremedim ve gözlemlediğim kadarıyla sarmsın çokta bir etkisi olmamış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer, 1 saat önce yazdı:

Katılıyorum en kötü yurt dışından getirteceğim etkileri ve yararları okudugum kadarıyla faydalı bir ürün

Hocam gidişat güzel de sonunu göremedim ve gözlemlediğim kadarıyla sarmsın çokta bir etkisi olmamış.

Aynen öyle kardeşim. Etki olarak sadece güç, enerji, pump etkisi veriyor he belki az miktarda su tutumu yaparak etki eder. Ama inana bana şahsi görüşüm haftalık sadece 250 mg iran enanthate bile sarmsların tümünden daha efektif sonuç verecektir. 

Kimiiiiiiiii, 16 dakika önce yazdı:

Aynen öyle kardeşim. Etki olarak sadece güç, enerji, pump etkisi veriyor he belki az miktarda su tutumu yaparak etki eder. Ama inana bana şahsi görüşüm haftalık sadece 250 mg iran enanthate bile sarmsların tümünden daha efektif sonuç verecektir. 

Ve yine şahsi görüşüm ki bu ürünler kürün yanında, verim ve etki bakımından daha fazla kazaç elde etmek için kullanmak mantıklı yada pct. Dönemi kür arası geçiş dönemlerinde kas korumak için mantıklı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: enesvdogan
      Herkese merhaba,
      Forumda uzun bir süredir başlıkları inceliyor ve kendime bir yol çizmeye çalışıyordum. En sonunda Burak hocamla iletişime geçtim. Sağolsun bana bütün süreçten bahsetti ve benim için en uygun olacak şekilde neler yapmam gerektiğini tek tek anlattı. Kendisi ve tecrübelerine duyduğum saygı ve güven ile Burak hocamla definasyon sürecine başlama kararı aldım. Kendimden emin bir şekilde ve sağlam bir mental ile 12.02.2024 tarihinde sürece başladık. 
      Bu süreç kullandığım ürünlerin Burak hocamdan tedarik ettim.
      Kullanılan ürünlerin markası : NOXY LAB 
      https://www.noxy-labs.com
      SR9009 GW-501516  Yohimbine  Cardio ve beslenmeme çok dikkat ettim. Bu süreçte gerçekten mentalinizin çok iyi olması ve kararlı bir şekilde bu sürece başlamış olmanız çok önemli. Kendi nefsinizi terbiye etmeyi öğreniyorsunuz diyebilirim. Hem sıfır karbonhidrat olması hem de bu kadar sağlıklı beslenmeniz ilk başta zorluyor diyebilirim. Sonuçta şeker en büyük bağımlılık. İlk haftayı atlattıktan sonra sağlıklı beslenme düzenine çok güzel bir şekilde alışıyorsunuz ve yoksunluk hissetmiyorsunuz. SR 9009 ve GW-501516 açlık hissiyatını ortadan kaldırıyor ve enerjik hissetmenizi sağlıyor. Şöyle ki öğün sayım teke düştü bazen o tek öğünü bile yemek istemeyecek kadar aç hissetmiyordum ve iştahım olmuyordu. Tabiki sağlık açısından öğünlerimi ihmal etmedim. 
      Burak hocaya bu süreçte sağladığı destek için çok teşekkür ederim. Her zaman ilgili ve disiplinli şekilde yaptığı işi sonuna kadar bütün ciddiyetle yapıyor. Kendisi bu konularda ve konuşmalarımızda kendisinden öğrendiğim yeni bilgiler ve bakış açılarıyla bana bir örnek, hoca, abi oldu diyebilirim. @L0ving
      Bulk küründe görüşmek üzere 👋🏼
      Ölçülerim şu şekilde;
      Başlangıç - 12.02.2024
      93 KG BEL 100 BOYUN 41 BACAK 59 KOL 34 OMUZ 124 GÖĞÜS 104
      4 hafta sonra
      81 KG BEL 87 BOYUN 38 BACAK 57 KOL 33 OMUZ 121 GÖĞÜS 100
      8 hafta sonra
      79 KG BEL 83 BOYUN 38 BACAK 55 KOL 36 OMUZ 117 GÖĞÜS 100
    • Yazan: Tuna59baba
      Merhaba arkadaşlar nasılsınız?
      Yağ yakmak ve kaslarımı yeniden inşa etmek için en çok verimi:
      SARMSLARDAN MI ALIRIM? PEPTİDLERDEN Mİ ALIRIM? VEYA İKİSİNİ AYNI ANDA KULLANMAKTAN MI? Hem yağ yakıp aynı zamanda kas kazanmayı planlayan ve pct gerektirmeyen büyüme faktörleriyle hipofiz bezimi sıkıntıya sokmayan sarms, peptid ve yohimbine kullanmayı planlıyorum!
      Bu süreçte aklımda olanlar:
      Sarms olarak;
      mk677 sr9009 gw501516 Peptid olarak ise;
      hgh fragment cjc 1295 igf1 ghrp Var özelikle fragment konusunda bir enjeksiyon bölgesinde kızarıklık mide bulantısı halsizlik baş dönmesi dışında yan etki bulamadığım için fragment kullanmaya ısındım diğer yazdığım sarms ve peptidlerin forumda okuduğum bilgilerin dışında yan etkileri varsa bilgilendirir misiniz?
      KİŞİSEL ÖZELLİKLERİM:
      BOY: 185 cm KG: 94 YAĞ ORANIM : %27  Bunu 4 ayda yüzde kaç seviyelerine çekebilirim istikrarlı diyet, kardiyo ve ağırlık antrenmanlarıyla?
      Tüm cevaplar için teşekkürler / iyi bayramlar.
    • Yazan: Kabayel
      Herkese merhaba,
      Sarms konusu hakkında epey araştırmalarım oldu, en sonunda Peptid Türkiye ailesi ile karşılaştım. Burak hocama ulaştım ve beni kırmadan, benim için doğru olan her şeyi kendisi söyledi. İlk başta çok çekincelerim oldu Burak hoca tüm sorularıma yanıt verdi, ardından söylediği şeyleri tekrardan araştırıp, 26 Aralık 2023 günü
      SR9009 GW-501516  Yohimbine  İle sarm kürüme başladım. Diyetime çok dikkat ettim, günlük antrenman düzenimi bozmadım ve cardiolarımı olabildiğince kaçırmamaya çalıştım. SR 9009 kullanırken acıkma durumum baya bi azaldı, sıfır karb gitmeme rağmen antremanda ağırlıklarım düşmedi. SR 9009 u 4 hafta kullandıktan sonra GW-501516 kullanmaya başladım, bu sarmda da enerjim bitmiyor, koşu bandından inesim gelmiyor. (9 günlük GW-501516 kaldı) 
      Şunu söylemekte yarar var, sözde sarms satıcılarıyla konuştuğumda bana hepsi senin yağ yakmadan kütle kazanman gerek dedi, Burak hoca ise yağları yakıp, sonrasında tekrar planlama yapalım diye konuştu.
      Kullanılan grupların markası : NOXY LAB
      Burak Hocam bu süreçte bana çok yardımcı oldu, iyi ki tanımışım.
      Ölçülerim şu şekilde 26.12.2023
      Başlangıç
      boy 1.88 kg 89 omuz 128 gögüs 116 sol kol 40 sağ kol 40.5 bel 97 4 hafta sonra
      kg 79,7 omuz 125,5 gögüs 107 sol kol 39 sağ kol 39 bel 85 Kalan son 4 haftanın ölçülerini sizinle kür sonunda tekrardan paylaşacağım
      (Burak hoca ile çalışanlar iyi bilir ki kürün başı, ortası ve sonunda ölçüm vardır) 
      tüm sorularınıza, bilgimin yettiği ve dilimin döndüğü kadar cevaplamaya hazırım.
      Bu da benim konum olsun.

Teşekkürler.

• Yazan: dogukan_6567
      Haklarında fazla bilgiler bulamadım burada bir konuya yanıt olarak sordum fakat cevap alamadım. Ostarine ve stenabolic kür yapılır mı araştırdım hiçbir yerde göremedim. Ostarini günde 10mg almayı düşünüyorum eğer kür olarak kullanılabiliyorsa Pct gerektirirmi? bir de forumda ki bilir kişilere sormak istedim 
    • Yazan: scorocco
      Merhabalar
      Öncelikle uzun uzun değilde kısa ve öz yazmak istiyorum.
      23 Yaşında 1.67 boy ve 74 kg yim
      Kürden önce 69.5 Kg idim
      2 sene önce spor geçmişim vardı fakat askerlik vs girdi araya bırakmak zorunda kaldım.
      şuan 10 aydır spor yapıyorum ve küre girme kararı almıştım.
      Bilinçsiz ve tecrübesizdim sadece ilaç tedariği edip pişman olmuştum fakat tek başına zor olup bilgisiz ilerleyemeyeceğimin kararını aldım.
      Burak hocayla görüşüp plan program yapıldı nasıl yol izleneceğini neler olabileceğini uzun uzun her şeyi en ince detayına kadar anlattı .
      Vücut yapım yağlıydı ve derim vücuduma göre baya kalındı.
      Her şey  en ince ayrıntısına kadar öğrenip küre başlamış bulundum.
      Before

Küre başlamadan önce ve kürdeyken bütün tahlilleri yaptırıp öyle başladım ve kontrol gözlem altında tutduk.
      İlaçların vermiş olduğu etkiyle çok çok fazla kilolar ile antrenman yapıp ufak bir sakatlık yaşadık sağ kol dirsek esnemesi ve tendom gerilmesi olduğu belirtildi.
      Siz siz olun ilaçların gazına gelmeyin
      After  
      Poz konusunda çok başarılı değilim farkındayım. Bu konuda geliştirmem lazım.

Arka Kol , Sırt , Üst Göğüs Bölgelerinde eksik buluyorum.  Arka Kol bölgesine ne kadar yoğunlaşırsam yoğunlaşayım sabit kaldı malesef.
      Şuanda Düzenli cardio devam ediyorum sixpacklar belirmeye başlıyor ve belide biraz inceltdiğimde hedefime ulaşmış olacağım.
      testo e , tren , clenbuterol ,  sr9009 , gw5015 Kullandım . Şuan Only Sustanon devam ediyorum.
      İlk başlarda her şeyde çok sıkı odaklanmıştım beslenme antrenman da fakat araya ramazan oruç girince düzeni biraz bozmuş olduk ve tam zirveye ulaşırken gelişim süreci yarıda kaldı.
      Fotoğraflarda belirli değil ama üst göğüs , kol altı ve omuz birleşimleri yoğun ve kalın bir şekilde yırtılmaya başladı. 
      Only Sustanono Olarak devam ediyorum gelişimleri paylaşacağım...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.