Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bodybatu

Izmir pct

Önerilen İletiler

ucantekme1    16
bodybatu, 22 dakika önce yazdı:

@bysabri1 ve @ucantekme1 yardımcı olabilir misiniz ?

Dostum selamlar pregnyl bulmak aşırı zor fakat  selçuk ecza deposunda pregnyl bulursun birde eczane kurtuluş var orada ovitrelle bulabilirsin choriomon yoktu fakat gelmiş olabilir bilemeyiz bi araştır eczane kurtuluşu bornova taraflarında Eczane Kurtuluş yaz google mapten bak 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bodybatu    44
ucantekme1, 4 dakika önce yazdı:

Dostum selamlar pregnyl bulmak aşırı zor fakat  selçuk ecza deposunda pregnyl bulursun birde eczane kurtuluş var orada ovitrelle bulabilirsin choriomon yoktu fakat gelmiş olabilir bilemeyiz bi araştır eczane kurtuluşu bornova taraflarında Eczane Kurtuluş yaz google mapten bak 

Hangisi Selçuk ecza deposunun bı tanesine sordum bugün üretimi kalktı dedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
bodybatu, 4 saat önce yazdı:

İzmir'de preglyn veya choriomon nerede var bilen varmı 

İstanbulda benim Eczacımda var halen ama izmir için bilmiyorum. yapabileceğin Ovitrelle kullanmak olur şuan en iyi ihtimal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Hahahahahaha hala pregynl mi arıyorsunuz :) arkadaşım Türkiye’ye girmiyor bu ilaç uzun zamandır aynı şekil choromion da öyle.Suan kullanabileceğin güvenebileceğin tek şey Ovitrelle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
bysabri1, 1 saat önce yazdı:

İstanbulda benim Eczacımda var halen ama izmir için bilmiyorum. yapabileceğin Ovitrelle kullanmak olur şuan en iyi ihtimal 

Hangi eczane dostum ve yunan pregnyl mi ?

Emrahtkty, 23 dakika önce yazdı:

Hahahahahaha hala pregynl mi arıyorsunuz :) arkadaşım Türkiye’ye girmiyor bu ilaç uzun zamandır aynı şekil choromion da öyle.Suan kullanabileceğin güvenebileceğin tek şey Ovitrelle 

Dozajlaması ayarlaması birebir muadili olmadığı için endişeli herkes ovitrelle konusunda sanırım ben de dahil. Yani tek enjeksiyon şeyi hazır göz kararı bölerek vurmak gerekiyor galiba ama nasıl olur ne olur hiç bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
JrRommel, 55 dakika önce yazdı:

Hangi eczane dostum ve yunan pregnyl mi ?

Dozajlaması ayarlaması birebir muadili olmadığı için endişeli herkes ovitrelle konusunda sanırım ben de dahil. Yani tek enjeksiyon şeyi hazır göz kararı bölerek vurmak gerekiyor galiba ama nasıl olur ne olur hiç bilmiyorum

Kalem ile bölebilirsin dostum üstünde ki sayılara göre vurduktan sonra aynı iğneyi çıkartıp tekrer kullanabiliyorsun ben öyle yaptım başarılı bir pct geçirdim sıkıntı olmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Emrahtkty, 23 dakika önce yazdı:

Kalem ile bölebilirsin dostum üstünde ki sayılara göre vurduktan sonra aynı iğneyi çıkartıp tekrer kullanabiliyorsun ben öyle yaptım başarılı bir pct geçirdim sıkıntı olmadı 

Kalem ile dediğin he insülin iğnesi gibi sayılar varsa üstünde güzel ona göre ayarlayarak bölünür günlere.(diyetteyim kafam çalışmıyor aptala anlatır gibi anlatmak gerekiyor bu aralar bazen bazı şeyler bana hahaha kusura bakma :D )

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
JrRommel, 23 dakika önce yazdı:

Kalem ile dediğin he insülin iğnesi gibi sayılar varsa üstünde güzel ona göre ayarlayarak bölünür günlere.(diyetteyim kafam çalışmıyor aptala anlatır gibi anlatmak gerekiyor bu aralar bazen bazı şeyler bana hahaha kusura bakma :D )

estağfurullaj yanlış hatırlamıyorsam iğne üzerinde sayılar vardı ben 3 e bölüp kullanmıştım ki son pctdemde pregynl kullandığımdan daha iyi sonuç verdi bana  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

estağfurullaj yanlış hatırlamıyorsam iğne üzerinde sayılar vardı ben 3 e bölüp kullanmıştım ki son pctdemde pregynl kullandığımdan daha iyi sonuç verdi bana  

genelde 15bin pregnyl kullanılıyor peki bunun bir tanesi 6500 iki tane alsan 13000 iu ediyor . İki tanede çözüldü mü işin vallahi arkadaşın konuyu da dağıttık biraz ovitrelle yerine yazsaydık keşke de... :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

ben izmirde 20 tane eczane gezmişimdir bulamadım proviron prengly depolardada yok üretilmiyor diyolar

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
JrRommel, 4 dakika önce yazdı:

genelde 15bin pregnyl kullanılıyor peki bunun bir tanesi 6500 iki tane alsan 13000 iu ediyor . İki tanede çözüldü mü işin vallahi arkadaşın konuyu da dağıttık biraz ovitrelle yerine yazsaydık keşke de... :D 

Ben geçen kür sadece prop kullandığım icin bir kutu işimi gördü şimdi deca da var muhtemelen 2-3 kutu lazım olucak onu finalde karsr verecek Burak abi valla :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Emrahtkty, 5 dakika önce yazdı:

Ben geçen kür sadece prop kullandığım icin bir kutu işimi gördü şimdi deca da var muhtemelen 2-3 kutu lazım olucak onu finalde karsr verecek Burak abi valla :) 

Yani 1000 1000 1000 bölerken bir gün 500 vurmuş oluyorsun sadece 6500 olduğu için ovitrelle heralde değil mi Emrah'ım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
JrRommel, 1 dakika önce yazdı:

Yani 1000 1000 1000 bölerken bir gün 500 vurmuş oluyorsun sadece 6500 olduğu için ovitrelle heralde değil mi Emrah'ım?

aynen öyle ki bence harbiden pregynlden güçlü ilk iki kürüm only testo oldu hep uzun ve kısa ester başka ilaç yok Ovitrelle daha etkili geldi test sonuclarına göre 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

İstanbul Beylikdüzünde

tarihinde bysabri1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
bysabri1, Şimdi yazdı:

İstanbuk Beylikdüzünde

yunan menşei ama sanırım o taraflardaki de dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

aynen öyle ki bence harbiden pregynlden güçlü ilk iki kürüm only testo oldu hep uzun ve kısa ester başka ilaç yok Ovitrelle daha etkili geldi test sonuclarına göre 

Bilgilendirici konu açmalısın bence bunun hakkında :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
JrRommel, Şimdi yazdı:

yunan menşei ama sanırım o taraflardaki de dostum 

Şöyleki ilacı Eczacı arkadaş getirttiği için  bir kaç arkadaşa verdim döngüleri açılmıştı tahlillerde o yüzden bir problem yaşamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
bysabri1, Şimdi yazdı:

Şöyleki ilacı Eczacı arkadaş getirttiği için  bir kaç arkadaşa verdim döngüleri açılmıştı tahlillerde o yüzden bir problem yaşamadım.

Anladım teşekkür ederim değerli bilgilerin için dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Yunan menşei hayatta güvenmem bu hcg işi ciddi bir iş vücuduma ne girdiğini bilmezsem zaten basında tedirgin olurum ki sağlıklı bir pct olmamış olur en baştan.En temizi Ovitrelle bilindik ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.